Lotto Ekstraklasa: 17. kolejka
26 lis 2017 15:30
90+3'

W dobrej sytuacji mógł znaleźć się Jevtić, ale ostatecznie został powstrzymany przez dwóch obrońców.

11
9
7
4
7
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

21
9
9
10
21
89'

Szymański niecelnie dośrodkowywał w pole karne Lecha.

9
7
5
3
12
87'
85'

Merebaszwili płasko dośrodkowywał w pole karne, ale Kante nie doszedł do piłki.

7
10
6
7
6
84'

Lech. Schodzi: Mihai Radut. Wchodzi: Nicklas Barkroth.

81'
80'

Radut ładnie minął rywala w polu karnym, ale za długo czekał z podaniem i będzie tylko rzut rożny.

1
3
4
6
4
79'

Żółtą kartkę za faul na Gajosie otrzymał Dominik Furman.

Wisła Płock
16
13
5
4
4
78'

13 587 kibiców pojawiło się na Inea Stadionie.

13
5
6
12
6
76'

Kante dobrze zgrał piłkę głową do Stilcia, ale ten uderzył fatalnie i piłka przeleciała daleko od bramki.

4
4
3
2
3
75'

Kostewycz dośrodkował w pole karne, ale Makuszewski nie sięgnął piłki.

2
1
3
7
3
71'

Lech. Schodzi: Nicki Bille Nielsen. Wchodzi: Deniss Rakels.

Uraz Nicki Bille Nielsena okazał się na tyle poważny, że konieczna była zmiana.

70'

Kante otrzymał piłkę w polu karnym oddał groźny strzał, ale dobrze ustawiony był Putnocky i skutecznie interweniował.

9
7
2
2
4
70'
6
2
2
3
3
69'

W starciu z Kiełpinem ucierpiał Nicki Bille Nielsen i potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

2
3
5
11
4
67'

Wisła gra całkiem dobrze i jest równorzędnym rywalem dla Lecha.

9
4
8
7
14
62'

Sprzed pola karnego wysoko nad bramką Lecha uderzył Merebaszwili.

14
19
8
5
4
62'
61'

Wreszcie jakaś okazja! Kostewycz uderzył sprzed pola karnego i z problemami piłkę odbił Kiełpin.

7
4
3
3
4
60'

Rzut rożny dla Wisły. Dośrodkowanie Furmana bez problemów złapał jednak Putnocky.

10
6
1
3
4
56'

Po przerwie żadna z drużyn nie oddała jeszcze strzału.

5
2
8
4
3
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Cezary Stefańczyk.

11
6
2
2
50'

Lech ma przewagę optyczną, ale jak na razie po przerwie nie działo się nic ciekawego.

10
9
6
4
3
46'

Początek drugiej połowy. Obie drużyny bez zmian.

7
5
3
2
2
45'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer.

2:1 dla Lecha! Po dośrodkowaniu z lewej strony fatalny błąd popełnił Uryga, dzięki czemu piłka trafiła do Gytkjaera, który lekkim strzałem z bliska pokonał Kiełpina.

90
38
11
10
22
43'

Co za szansa dla Lecha! Jevtić popisał się kapitalnym strzałem z dystansu, ale Kiełpin zdołał sparować piłkę na poprzeczkę. Co prawda celnie dobijał jeszcze Gytkjaer, ale był na spalonym i sędzia słusznie nie uznał gola.

4
4
2
11
20
36'

Gol! Strzelił Semir Stilić. Asystował mu Jose Kante.

Remis! Wisła Płock przeprowadziła kapitalną akcję. Varela zagrał piętą do Kante, ten do niepilnowanego Stilicia, który z kilku metrów uderzył między nogami Putnocky'ego i zdobył bramkę.

45
25
12
27
64
35'

Mecz nie stoi na najwyższym poziomie.

7
9
4
5
8
31'

Znakomite podanie do Gytkjaera, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Duńczyk uderzył z ostrego kąta, ale piłkę zdołał odbić Kiełpin, a potem z linii bramkowej wybił ją obrońca.

5
6
5
6
7
30'

Od kilku minut nieco odważniej gra Wisła Płock.

6
5
6
5
9
28'

Po dośrodkowaniu Stilicia z rzutu wolnego piłka odbiła się od Gumnego i z problemami interweniował Putnocky. Dobijać próbował jeszcze Kante, ale wciąż to Lech prowadzi 1:0.

12
3
1
1
3
24'

Radut znakomicie przerzucił piłkę do Makuszewskiego, ten zszedł do środka, ale niepotrzebnie uderzał zamiast podawać i nic z tej akcji nie wyszło.

1
4
6
4
23'

Po dośrodkowaniu Jevticia z rzutu wolnego lekki i niegroźny strzał głową oddał Gajos.

1
5
1
20'

Makuszewski zagrał do Gumnego, ten dośrodkował w pole karne, gdzie strzał głową oddał Jevtić. Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

1
1
3
3
17'

Spore zamieszanie w polu karnym Lecha. Przy piłce znalazł się Stilić, ale nie zdołał oddać strzału.

8
4
1
2
4
15'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mihai Radut.

Lech Poznań
8
5
4
5
15
13'

1:0 dla Lecha! Makuszewski zszedł z prawej strony boiska do środka, zdecydował się na strzał lewą nogą, co zaskoczyło zasłoniętego  Kiełpina!

92
49
13
13
16
12'

Varela zagrywał do Stilicia, ale tego bez problemów powstrzymał Trałka.

10
8
2
2
2
9'

Brakuje płynności i dokładności w grze obu drużyn.

2
4
4
2
8
7'

Gra toczy się na połowie Wisły.

11
9
1
2
2
4'

Jevtić chciał prostopadle zagrać do Raduta, ale piłkę przejęli obrońcy.

3
2
2
7
5
4'

Jak na razie dłużej przy piłce utrzymuje się Lech, ale nie zagroził bramce Wisły.

5
13
5
2
1
15:16

Minutą ciszy uczczono śmierć Stanisława Atlasińskiego, byłego piłkarza Lecha.