4
3
4
89'

Michal Papadopulos szukał miejsca w polu karnym i w końcu je znalazł, ale uderzył ponad bramką.

8
4
3
5
6
86'

Mogło być 3:2! Frączczak zagrał w pole karne, tam z kilku metrów strzelał Zwoliński i zabrakło mu centymetrów!

9
7
4
6
13
84'

Pogoń. Schodzi: Dawid Kort. Wchodzi: Dariusz Formella.

82'

Gol! Strzelił Martin Bukata. Sedlar uderzył z dystansu, piłka odbiła się od obrońcy i trafiła pod nogi Bukaty, który doprowadził do wyrównania.

Piast Gliwice
20
11
5
11
28
81'

Piast. Schodzi: Dario Rugasević. Wchodzi: Sasa Zivec.

81'

Adam Frączczak uderzył przewrotką, a Rusov na raty zatrzymał piłkę.

3
80'

Pogoń. Schodzi: Spas Delew. Wchodzi: Marcin Listkowski.

79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aleksandar Sedlar.

3
1
2
2
75'

Spas Delew zatańczył na skrzydle i trafił w poprzeczkę!

11
5
5
5
3
74'

Piast musi zmienić swoją taktykę. Długie piłki nie dają mu nic, a Pogoń pokazała, że grając po ziemi da się strzelać bramki.

6
3
4
3
2
73'

Załuska piąstkuje dobre dośrodkowanie Jagiełły.

8
5
4
2
3
71'

Piast nieco się pogubił po golu na 2:1, więc Pogoń próbuje to wykorzystać.

6
6
2
1
1
69'
69'

Długa piłka od Vassiljeva do Bukaty, ale Słowak nie doszedł do tego podania.

3
4
2
2
3
65'

Gol! Strzelił Spas Delew. Asystował mu Adam Frączczak. Strzelec pierwszej bramki wpadł w pole karne i płasko zagrał wzdłuż bramki. Akcję zamknął Delew i wyprowadził Pogoń na upragnione prowadzenie.

45
28
4
5
6
64'

Dośrodkowanie Nunesa pewnie wyłapuje Rusov.

1
1
1
4
62'

Spas Delew ruszył do długiego zagrania od Fojuta, ale uprzedził go Rusov.

4
2
1
2
60'

Pogoń musi szukać gry po ziemi. Każda górna piłka pada bowiem łupem Heberta.

1
2
1
2
57'

Martin Bukata przepchnął na skrzydle Nunesa i ładnie zagrał w pole karne, lecz Jankowski nie zamknął akcji.

2
1
3
2
1
56'

Bardzo niedokładny jest Piast w swoich akcjach.

3
5
2
1
54'

W drugiej połowie częściej przy piłce utrzymuje się Piast. Gliwiczanom brakuje jednak konkretów w ofensywie.

1
2
1
1
2
51'

Piast nadal gra górnymi piłkami w kierunku duetu napastników, jednak jeszcze żadne takie zagranie nie przyniosło gościom korzyści.

1
4
1
48'

Na bramkę Pogoni szarżował Maciej Jankowski, ale w ostatniej chwili zatrzymał go Dvali. Bardzo ważna interwencja, bo świetnie pokazywał się do podania Bukata.

3
2
1
3
46'

Gramy dalej. Rozpoczął Piast.

3
1
2
1
1
46'

Piast. Schodzi: Joel Valencia. Wchodzi: Maciej Jankowski. Zaskakująca zmiana w szeregach Piasta.

42'

Brakuje z obu stron płynnej gry. Szczególnie widoczne jest to w "taktyce" Piasta - bij i leć.

2
2
39'

Spas Delew zatrzymany w polu karnym Piasta.

2
2
3
37'

Na spalonym Łukasz Zwoliński.

2
2
2
2
2
34'

Póki co kompletnie od podań odcięty jest Michal Papadopulos, czyli najlepszy strzelec Piasta.

1
1
1
30'

Ależ okazja dla Pogoni! Jakub Piotrowski znalazł się z piłką na piątym metrze przed bramką po wrzutce z rzutu rożnego, ale fatalnie przestrzelił.

2
1
30'

Hebert dobrze przyblokował Zwolińskiego.

1
1
1
29'

Kolejny błąd Rusova, który przy wybiciu piłki trafił... w swojego obrońcę.

1
28'

Katastrofalne uderzenie Łukasza Zwolińskiego.

1
1
1
27'

Zawodnicy często tracą równowagę i tracą w ten sposób piłki. Podania z kolei coraz wolniej - jeżeli w ogóle - dochodzą do adresatów.

1
26'

Ostatnie minuty spokojniejsze.

1
2
21'

Estończyk trafia w mur.

1
1
20'

Michal Papadopulos faulowany przed polem karnym. Dobra okazja dla Vassiljeva.

3
1
1
1
18'

Gol! Strzelił Adam Frączczak. Piotrowski uderzył z okolic pola karnego, Rusov źle odbił piłkę, do której dopadł Frączczak i z najbliższej odległości doprowadził do wyrównania.

29
13
3
3
4
17'

Pogoń osiągnęła optyczną z przewagę, z której jednak nic nie wynika.

2
1
1
15'

Minimalnie niecelne uderzenie z dystansu Jakuba Piotrowskigo.

1
1
1
14'

Sporo niedokładności z obu stron, ale nie można się temu dziwić, zważając na warunki, w jakich przyszło dzisiaj grać Pogoni i Piastowi.

1
1
2
12'

Joel Valencia chciał dośrodkować z lewego skrzydła, ale wyszło podanie do bramkarza.

1
1
1
11'

Ciężko gra się po ziemi na tak namoczonej murawie. Piłka zatrzymuje się w połowie drogi do celu, więc zawodnicy próbują grać długimi podaniami.

1
9'

Niezły początek spotkania. Nie dość, że padła już bramka, to obie drużyny szukają kolejnych trafień.

3
3
1
1
6'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dawid Kort.

1
1
1
1
7
3'

Gol! Strzelił Joel Valencia. Ależ otwarcie Piasta! Konstantin Vassiljev dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, wybili ją obrońcy, lecz wprost pod nogi Valencii. Skrzydłowy Piasta uderzył z linii pola karnego, a piłka wpadła do siatki pod pachą Załuski.

14
8
8
8
25
2'

Wobec nieobecności kilku ważnych zawodników w szeregach Piasta opaskę kapitańską przejął dzisiaj Konstantin Vassiljev.

3
1
2
15:06

Deszcz w Szczecinie nie ustępuje, ale piłkarze obu drużyn wychodzą już na murawę. Za moment rozpocznie się mecz na wodzie.

1
2
1
2
15:06

Spotkanie poprowadzi Łukasz Szczech z Warszawy. Do tej pory arbiter ze stolicy poprowadził w tym sezonie dwa pojedynki.

4
2
4
4
3
15:06

Z powodu bardzo poważnych spraw rodzinnych w ostatniej chwili ze składu Piasta wypadł Jakub Szmatuła. Jego miejsce w bramce zajął Dobrivoj Rusov, który już zimą może opuścić gliwiczan. Słowakowi kończy się bowiem kontrakt z niebiesko-czerwonymi.

3
2
2
2
15:06

Razem awansowali do Lotto Ekstraklasy i razem mogą z niej spaść. Pogoń Szczecin oraz Piast Gliwice mogą jeszcze przeprowadzić akcję ratunkową. Kluczowe jest zwycięstwo w meczu na dnie tabeli.

5
1
15:06

Wedle zapewnień organizatorów mecz na 100% zacznie się o 16:00.

1
3
1
6
14:56

Spotkanie planowo miało rozpocząć się o godzinie 15:30. Jednak z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych pierwszy gwizdek sędziego najwcześniej zabrzmi o 16:00.