Lotto Ekstraklasa: 18. kolejka
03 gru 2017 15:30
90+3'

Lech mógł strzelić gola! Po dośrodkowaniu Majewskiego główkował Deniss Rakels, piłka odbiła się od poprzeczki.

24
20
8
31
22
90+1'

Po dośrodkowaniu Konstantina Vassiljeva piłka wyszła poza boisko. Nikt nie oddał strzału.

8
10
5
8
10
90'

Doliczone cztery minuty.

9
5
6
3
12
88'

Kolejne dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Piasta. Tym razem piłkę wrzucał Majewski, strzelał Trałka. Jakub Szmatuła obronił, ale sędzia i tak odgwizdał spalonego.

12
6
5
7
14
86'
ZMIANA
85'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Emir Dilaver.

Lech Poznań
11
5
3
1
8
85'

Darko Jevtić znów dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Konstantin Vassiljev wybił ją po tej wrzutce.

5
3
1
1
3
84'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Mateusz Mak. Wchodzi: Joel Valencia.

6
3
2
1
2
82'

Brakuje w tym meczu dokładności, dobrego rozegrania piłki. Zwłaszcza w ostatnich minutach nie jest to porywające widowisko.

4
1
2
4
1
81'

Darko Jevtić dośrodkował z rzutu rożnego. Gliwiczanie przejęli piłkę, wyprowadzili kontrę, lecz udanie przerwał ją Maciej Makuszewski.

3
4
1
2
2
80'

Zanosiło się na groźną akcję Lecha, a chwilę później Piasta. Z obu nic jednak nie wyszło.

1
1
9
2
6
76'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Piasta. Piłkę wrzucał Darko Jevtić. Ostatecznie dobrze w defensywie zachował się Konstantin Vassiljev.

6
4
3
5
9
74'

Niezbyt ciekawy fragment spotkania. Sporo walki, mało porywających akcji.

3
3
11
8
8
72'

Lech rozgrywa piłkę. Piast dobrze oddala jednak grę od własnego pola karnego.

10
1
2
2
4
71'
ZMIANA
71'
ZMIANA
68'
ZMIANA
65'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego. W polu karnym Piasta padł Łukasz Trałka, sędzia znów jednak nakazał grać dalej. Po chwili obok bramki strzelał Darko Jevtić.

8
4
6
2
10
64'

Ładnie w pole karne Piasta piłkę wrzucił Wołodymyr Kostewycz. Wybił ją jednak Marcin Pietrowski.

5
3
4
4
7
62'

Sędzia odesłał na trybuny Nenada Bjelicę, trenera Lecha Poznań.

20
9
7
9
25
60'

Martin Konczkowski zagrał w pole karne Lecha. Tam piłkę przejął jednak bramkarz.

7
2
1
4
7
58'

Darko Jevtić składał się do strzału w polu karnym Piasta. Piłkę odebrał mu jednak Marcin Pietrowski.

6
3
2
6
14
56'

Gra wznowiona. Nerwowo robi się na boisku.

7
5
3
1
2
53'

Na boisku leży Michal Papadopulos. Mamy chwilową przerwę w grze.

2
2
2
2
4
50'

Wołodymyr Kostewycz dośrodkował w pole karne gospodarzy. Jeden z zawodników Piasta wybił piłkę.

9
3
3
5
10
49'

W polu karnym Piasta padł Maciej Gajos. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

7
4
6
9
15
47'

Konstantin Vassiljev zagrał w pole karne do Michala Papadopulosa. Zabrakło jednak groźnego strzału na bramkę Lecha.

7
9
7
9
8
46'

Początek drugiej połowy.

12
9
5
4
4
46'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Stojan Vranjes. Wchodzi: Gerard Badia. Spotkanie obserwuje 4560 widzów.

45+4'

Dobrą okazję miał Maciej Makuszewski! Piłkarz Lecha oddał mocny strzał, piłka po rykoszecie trafiła w poprzeczkę!

18
15
11
12
11
45+3'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Piasta. Niecelnie główkował Łukasz Trałka.

14
10
3
5
7
45+1'

Z rzutu wolnego strzelał Maciej Gajos. Piłkę pewnie złapał Jakub Szmatuła.

18
9
4
5
8
45'

Doliczone trzy minuty.

10
3
6
3
4
44'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

11
8
7
8
8
42'

Nieco śmielej do ataku ruszył teraz Piast. Lech dobrze gra jednak w defensywie.

13
7
4
7
7
39'

3
38'

Z około 16 metrów strzelał Darko Jevtić. Świetnie bronił Jakub Szmatuła!

7
3
1
3
8
37'

Dobrze w defensywie zachował się Uros Korun, który wybił piłkę. Mogło być groźnie pod bramką Piasta.

5
4
2
2
4
35'

Po wrzutce z rzutu rożnego ostatecznie piłka wyszła poza boisko.

1
2
2
4
10
34'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Piasta. Marcin Pietrowski wybił piłkę na rzut rożny.

9
4
2
2
7
33'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Martin Bukata.

15
5
2
3
3
32'

Akcja Darko Jevticia z Maciejem Makuszewskim. Ostatecznie ten pierwszy stracił piłkę.

3
2
2
4
1
29'

Piast w ostatnich minutach cofnął się do defensywy. Lech rozgrywa piłkę, szuka swojej szansy na gola.

23
10
1
1
3
27'

Z dystansu strzelał Maciej Gajos. Uderzenie było jednak niecelne.

4
2
4
2
11
26'

Lech atakuje, gra toczy się na połowie Piasta.

14
7
1
1
5
23'

Nie ma rzutu karnego. Gramy dalej.

20
14
6
15
54
22'

Sędzia korzysta jeszcze z systemu VAR.

12
7
5
8
21
21'

Rzut karny dla Lecha! Z rzutu wolnego piłkę w pole karne Piasta wstrzelił Darko Jevtić. Sędzia odgwizdał zagranie ręką i wskazał na "jedenastkę".

22
5
3
6
12
20'

Zaatakował Lech. Teraz to goście będą mieli rzut wolny i dobrą okazję na dośrodkowanie.

16
3
1
1
4
19'

Z rzutu wolnego zza pola karnego strzelał Stojan Vranjes. Piłkę pewnie złapał Jasmin Burić.

10
7
3
3
4
18'

Będzie rzut wolny dla Piasta Gliwice i dobra okazja na oddanie strzału na bramkę Lecha Poznań.

6
3
2
4
6
16'

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich. Sporo też gry w środkowej strefie boiska.

3
3
5
8
3
14'

Dośrodkowanie w pole karne Lecha. Jeden z obrońców drużyny z Poznania wybił piłkę.

7
3
1
3
4
11'

Piast rozgrywa teraz piłkę na połowie Lecha.

6
5
4
4
9
10'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leżał Maciej Makuszewski.

2
1
2
11
5
8'

Groźnie w ostatnich minutach zaatakował Lech. Gliwiczanie oddalili już jednak grę od własnego pola karnego.

6
6
3
3
3
5'

Ładny strzał z dystansu po indywidualnej, efektownej akcji oddał Darko JevtićJakub Szmatuła nie dał się zaskoczyć.

9
3
2
2
3
4'

Maciej Makuszewski zagrywał w pole karne do Gumnego. Akcję Lecha przerwali jednak zawodnicy Piasta.

8
3
3
3
4
2'

Dośrodkowanie w pole karne Lecha Poznań. Piłkę pewnie złapał Jasmin Burić.