Lotto Ekstraklasa: 19. kolejka
09 gru 2017 18:00
90+3'

Po strzale Rubena Jurado dobrze interweniował Maciej Gostomski, który złapał piłkę.

9
1
3
3
5
90+1'

Korona rozgrywa piłkę na połowie Arki i jeszcze szuka okazji na gola.

7
2
2
3
10
90'

Doliczone trzy minuty.

2
2
2
1
4
87'

Z dystansu strzelał Goran Cvijanović. Piłkę pewnie złapał Pavels Steinbors.

12
4
1
1
86'
86'

Kolejna groźna akcja Arki. Ostatecznie jednak piłka znalazła się w rękach bramkarza.

9
3
1
1
1
84'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Korony. Piłka wyszła jednak poza boisko.

5
3
4
84'

Przerwa w grze. Opatrywany jest jeden z piłkarzy Arki.

1
4
81'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne gości. Tym razem strzelał Łukasz Kosakiewicz, pewnie interweniował Pavels Steinbors.

5
1
1
80'

Z narożnika pola karnego strzelał Jacek Kiełb. Uderzenie zostało zablokowane. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Radek Dejmek. To była bardzo dobra okazja na gola.

3
1
3
79'

Arka ma pod kontrolą to spotkanie. Bardzo dobrze spisuje się w tym spotkaniu zespół gości.

10
5
4
75'

Po dośrodkowaniu Warcholaka w pole karne Korony główkował Rafał Siemaszko. Maciej Gostomski wybił piłkę.

2
1
4
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Żubrowski.

8
2
1
1
70'

Z 16 metrów w środek bramki uderzył Jacek Kiełb. Ten strzał nie mógł zaskoczyć Pavelsa Steinborsa.

4
2
1
2
68'

Z rzutu wolnego dośrodkował Goran Cvijanović, w polu karnym piłkę trącił Nika Kaczarawa. Pewnie złapał ją jednak bramkarz Arki.

4
4
1
2
67'

Dobrze w defensywie zachował się Damian Zbozień, który zablokował zagranie przed bramkę Arki. Chwilę później z dystansu niecelnie strzelał Łukasz Kosakiewicz.

6
3
2
2
63'

Korona stara się atakować. Dobrze w defensywie prezentuje się jednak Arka.

10
6
1
2
1
60'

Gol! Strzelił Mateusz Szwoch. Asystował mu Michał Marcjanik.

Po podaniu Marcjanika Szwoch dobrze ułożył sobie piłkę, wpadł w pole karne i oddał znakomity strzał! 3:0 dla Arki!

57
42
10
12
22
58'
58'
57'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Nika Kaczarawa. Znów świetnie spisał się Pavels Steinbors, który obronił ten strzał.

5
4
1
1
55'

Z rzutu wolnego zza pola karnego Arki strzelał Mateusz Możdżeń. Dobrze interweniował Steinbors, który złapał piłkę.

10
5
4
4
2
53'

Ładnie w pole karne Arki dośrodkował Łukasz Kosakiewicz. Chwilę później piłkę złapał jednak Pavels Steinbors.

12
4
4
5
6
49'

Gol! Strzelił Marcin Warcholak.

Z rzutu wolnego strzelał Marcin Warcholak. Piłka odbiła się od jednego z piłkarzy stojących w murze i wpadła do bramki. 2:0 prowadzi Arka.

59
34
7
8
17
48'

Dobrze bramkarza zaasekurował Elhadji Pape Diaw. Mogło być groźnie w polu karnym Korony.

6
4
3
2
2
47'

Z dystansu strzelał Damian Zbozień. Piłkę pewnie złapał Maciej Gostomski. Chwilę później po zagraniu Kosakiewicza dobrze spisał się bramkarz gości.

6
1
2
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

6
4
3
3
3
46'
6
4
3
1
2
46'
45+3'

Z rzutu wolnego z 23 metrów strzelał Goran Cvijanović. Piłka odbiła się od muru.

10
9
1
3
3
45+1'

Jeszcze będzie rzut wolny dla Korony. Do bramki Arki około 20 metrów.

7
2
4
4
4
45'

Doliczona jedna minuta.

7
4
1
45'

Goran Cvijanović dośrodkował z rzutu wolnego. Jeden z zawodników Korony był na spalonym i sędzia przerwał grę.

4
2
2
1
3
43'

Z około 15 metrów niecelnie strzelał Ken Kallaste.

7
5
2
5
6
41'

Mamy chwilową przerwę. Pomocy medycznej potrzebował Adam Danch.

2
2
3
6
4
40'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Korony. Gospodarze zdołali wybić piłkę.

6
2
2
7
3
36'

Gol! Strzelił Rafał Siemaszko. Po podaniu z głębi pola jednego z gdynian Maciej Gostomski wyszedł z bramki, ale świetnie zachował się Siemaszko, który obok niego skierował piłkę prosto do siatki.

63
40
8
11
32
36'

Z ostrego kąta strzelał Mateusz Szwoch, Maciej Gostomski odbił piłkę. Ostatecznie jednak z tej akcji Arki nic nie wyszło.

5
2
2
4
4
35'

Zaatakowała Arka. Obrońcy Korony przerwali jednak akcję gości.

8
3
4
6
8
33'

Świetnie obronił Pavels Steinbors! Po podaniu Rymaniaka z około 12-13 metrów strzelał Elia Soriano, lecz bramkarz Arki nie dał się zaskoczyć.

6
3
2
4
4
32'

Groźnie było w polu karnym Arki. Z ostrego kąta strzelał Cebula, lecz było to uderzenie niecelne.

4
2
3
4
7
29'

Zza pola karnego niecelnie strzelał Mateusz Możdżeń.

2
4
2
3
3
28'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Marcin Cebula.

2
5
2
4
2
28'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Warcholak.

4
2
3
4
9
26'

Bardzo aktywny jest w tym spotkaniu Nika Kaczarawa. Na razie jednak brakuje mu wykończenia pod bramką przeciwnika.

2
1
4
2
1
25'

Po dośrodkowaniu w pole karne Arki niecelnie główkował Nika Kaczarawa.

2
1
2
2
3
24'

W pole karne Korony chciał dośrodkować Damian Zbozień. To była zła wrzutka, a piłka wyszła poza boisko. Z tej akcji Arki nic nie wyszło.

3
1
3
2
21'

Znów na strzał z dystansu zdecydował się Jakub Żubrowski. To było słabe uderzenie, piłka wyszła poza boisko.

1
2
5
2
20'

Goran Cvijanović dośrodkował z rzutu rożnego. Tym razem wrzutka była zbyt mocna i piłka wyszła poza boisko.

1
2
18'

Korona rozgrywa piłkę i szuka swojej szansy na gola. Przed chwilą znów groźnie było w polu karnym Arki.

1
3
1
3
15'

Grzegorz Piesio świetnie zagrał do Rafała Siemaszki. Ten wpadł w pole karne, przed sobą miał tylko bramkarza, lecz oddał niecelny strzał.

2
1
3
2
1
13'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelał Bartosz Rymaniak. Świetnie obronił Pavels Steinbors.

3
2
1
2
12'

Po podaniu Kaczarawy z ostrego kąta strzelał Elia Soriano. Został jednak zablokowany.

3
1
11'

Spore zamieszanie w polu karnym gości. Strzelał Nika Kaczarawa, lecz został zablokowany. Chwilę później po uderzeniu Żubrowskiego dobrze interweniował Pavels Steinbors.

5
4
1
2
9'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Arki Gdynia. Chwilę później niecelnie główkował Nika Kaczarawa.

6
5
2
1
2
6'

Damian Zbozień dryblował przed polem karnym Korony Kielce. Nie zdołał jednak oddać strzału na bramkę.

5
3
3
3
2
5'

Bardzo ciekawy początek tego spotkania. Przed chwilą z dystansu minimalnie niecelnie strzelał Goran Cvijanović.

3
1
1
1
1
3'

Z około 20 metrów niecelnie strzelał Jakub Żubrowski.

4
4
1
2
3
2'

Śmiało od początku zaatakowała Arka Gdynia. Korona oddaliła już jednak grę od własnego pola karnego.

6
2
2
1
3
1'

Ładny strzał z dystansu oddał Grzegorz PiesioMaciej Gostomski nie dał się jednak zaskoczyć.