2
4
7
90+1'

Spięcie pomiędzy piłkarzami. Przepychanki przy linii bocznej i sędzia musi rozdzielać zawodników.

4
1
4
2
7
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
2
3
2
2
88'

Sandecja. Schodzi: Adrian Basta. Wchodzi: Grzegorz Baran.

3
1
3
1
5
86'
85'

Frankowski do Sekulskiego, ale ten uderzył wyraźnie nad bramką.

2
1
2
2
1
82'

Duże zamieszanie w "szesnastce" przyjezdnych. Piszczek stanął sam przed Kelemenem, ale w ostatniej chwili piłkę wygarnął mu Burliga.

3
6
1
2
3
77'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Aleksandar Kolew!

Bułgar kopie płasko w prawy róg, ale Kelemen odbił piłkę. Po chwili dobitka i futbolówka obija poprzeczkę!

19
15
3
9
17
76'

Rzut karny dla Sandecji! Kwiecień podciął Małkowskiego.

7
5
2
3
10
73'

Blikso drugiego gola dla gości! Burliga dograł z prawej flanki na głowę Sekulskiego, ale ten chybił celu.

3
5
2
4
2
70'
69'

Kasprzak szuka szczęścia uderzeniem z 25 metrów, ale piłka zmierzała prosto w Kelemena i ten nie miał kłopotów z obroną.

1
4
4
67'

Gol! Strzelił Arvydas Novikovas.

Bramkarz całkowicie zmylony, "Jaga" na prowadzeniu.

Jagiellonia Białystok
22
14
4
7
13
66'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Szufryn.

8
4
3
1
66'

Rzut karny dla Jagiellonii! Szufryn faulował Sekulskiego.

10
6
1
3
4
65'

Małkowski świetnie wypatrzył Piszczka, a ten z kilku metrów celnie uderzył głową... prosto w Kelemena.

3
1
64'

Zaskakujący strzał z 23 metrów w wykonaniu Kwietnia... metr nad poprzeczką.

2
2
2
62'

Trzech piłkarzy Jagiellonii za linią obrony Sandecji, ale spalonego nie ma! Novikovas wykłada piłkę na 7. metr, ale akurat tam nie ma jego kolegów.

1
1
4
60'

Dośrodkowanie na 5. metr i w starciu z Runje padł na murawę Aleksandar Kolew. Nie ma "jedenastki", ale i Bułgar nie protestuje.

3
1
58'
56'

Nie ma co tego ukrywać. Spotkanie stoi na bardzo słabym poziomie.

2
1
1
54'

Dynamiczna szarża Novikovasa! Litwin wpadł w pole karne i idealnie dograł spod linii końcowej do Świderskiego. Młody napastnik nie trafił jednak w piłkę... litości.

1
2
1
1
4
50'

Płaskie podanie Piszczka z prawego skrzydła do ustawionego na 12. metrze Trochima. Wszystko ładnie pięknie, ale na linii zagrania stanął Ivan Runje.

3
1
2
2
49'

Szufryn ofiarnie zablokował strzał Świderskiego.

3
1
1
2
46'

Początek II połowy.

5
1
43'

Groźna akcja Sandecji. Małkowski wypuścił lewą stroną boiska Kolewa. Bułgar idealnie dograł na głowę Trochima, ale ten w świetnej sytuacji nieczysto trafił w piłkę.

7
6
6
4
4
40'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Sekulski. Kara za ekspresyjne okazywanie niezadowolenia z decyzji arbitra.

6
5
1
2
3
39'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Burliga, a to dla niego oznacza pauzę w następnej kolejce. Stykowa piłka, o którą walczyli Burliga i Kraczunow. Sędzia uznał, że białostoczanin faulował.

4
4
2
3
6
37'

Centra na 13. metr i zgranie głową. Piłka trafiła pod nogi Trochima, ten długo zwlekał ze strzałem, by finalnie huknąć w poprzeczkę. Zatrzęsła się bramka gości, ale pan Stefański odgwizduje spalonego... rzeczywiście był.

2
3
4
2
2
36'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Grzyb. Przypadkowe kopnięcie w głowę Trochima.

4
3
2
3
7
32'

Długie podanie Brzyskiego przez całe boisko do wybiegajacego prawą stroną Piszczka. Marian Kelemen wybiegł z bramki i skasował zapędy skrzydłowego.

5
4
1
1
30'

Pół godziny gry za nami. Gospodarze jeszcze bez celnego strzału, a Jagiellonia kolekcjonuje rzuty rożne, po których nie ma żadnego zagrożenia.

3
1
1
1
3
27'

Ależ przestrzelił Karol Świderski! Świetne podanie spod linii końcowej na 8. metr. Pozostawiony bez opieki Świderski huknął nad poprzeczką.

4
1
3
2
1
25'

Przyblokowany strzał Sekulskiego i szósty korner dla białostoczan. Novikovas dogrywał jednak zbyt mocno i piłka poszybowała nad głowami piłkarzy.

3
2
1
4
23'

Kilka minut gry w środku boiska. Dużo krótkich podań, ale bez okazji.

1
1
2
20'

Była szansa dla Sandecji, ale biegnący środkiem Piszczek zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.

1
3
1
4
1
17'

Arvydas Novikovas dostał świetne podanie w polu karnym Sandecji, "nawinął" rywala i uderzył przy bliższym słupku. Michał Gliwa odbił piłkę ręką, a jego obrońcy pospieszyli z asekuracją i daleko wyekspediowali piłkę.

6
3
1
1
1
15'

"Jaga" jest konkretniejsza w tym co robi na boisku. Strzał Novikovasa zablokowany, po chwili poprawia Świderski, rykoszet od obrońcy i po zagrożeniu.

7
1
1
1
13'

Długie podanie z linii białostockiej obrony, zgranie głową Sekulskiego i szansa przed Novikovasem. Litwin kropnął z woleja, ale piłka poleciała nad poprzeczką... do tego był spalony.

2
2
1
3
17:17

Fatalnie wygląda frekwencja na trybunach. Dokładne liczby podamy po przerwie, ale nie jest dobrze.

1
1
9'

Brzyski przewrócił Frankowskiego tuż przy linii bocznej z prawej strony boiska. Dobre dośrodkowanie Novikovasa, ale rywali uprzedził Trochim.

1
1
1
1
1
7'

Ładna wymiana podań Burligi z Frankowskim na prawym skrzydle i podanie do środka. Długiego rogu szukał Arvydas Novikovas, ale posłał piłkę obok celu.

2
4
2
2
3
5'

Miękkie dośrodkowanie Kwietnia na środek pola karnego, ale Szufryn wygrywa walkę z Sekulskim.

2
2
2
2
2
3'

Środkiem ruszył Wojciech Trochim. Pomocnik mocno trzymał się na nogach, wygrał fizyczną walkę z Grzybem i Kwietniem, ale 30 metrów przed bramką Jagiellonii zatrzymał go Łukasz Burliga.

1
2
1
2
1
17:17

Nieobecność Cernycha można chyba wiązać z tą wiadomością...