Lotto Ekstraklasa: 19. kolejka
10 gru 2017 15:30
90+4'

Szymański dograł do Recy, ten strzelał, lecz dobrze obronił Julian Cuesta. To była bardzo dobra okazja dla gości.

6
7
2
2
5
90+3'

Gra toczy się na połowie Wisły Kraków. Przed chwilą Jose Kante wywalczył rzut rożny.

12
9
1
2
1
90+1'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Victor Perez Alonso. Znów za faul ukarany piłkarz Wisły Kraków.

22
16
1
2
3
90'

Doliczone cztery minuty.

2
1
7
3
3
90'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Victor Perez Alonso.

3
6
1
1
90'

Coraz bliżej końca meczu, a gra toczy się w środku boiska. Dobrze w defensywie prezentuje się Wisła Płock.

12
8
2
1
1
86'

Wisła Płock dobrze oddala grę od własnego pola karnego.

8
7
2
2
4
81'

Nico Varela świetnie dograł do Jose Kante. Ten miał dobrą okazję na gola, ale nie zdołał skierować piłki do bramki. Julian Cuesta obronił.

3
2
3
3
80'

Po dośrodkowaniu w pole karne gospodarzy piłkę pewnie zlapał Julian Cuesta.

5
1
1
2
1
78'

Wisła Płock cofnęła się do defensywy i szuka okazji na kontrę.

7
4
2
1
4
76'

Na strzał zza pola karnego zdecydował się Damian Szymański. Było to jednak uderzenie niecelne.

2
4
2
1
2
75'

Zamieszanie tuż przed bramką Wisły Płock. Strzelał Paweł Brożek, lecz zablokował go Alan Uryga.

2
4
4
6
3
74'

Po strzale Dominika Furmana piłkę pewnie złapał Julian Cuesta.

2
1
1
1
5
72'

Wisła Kraków rozgrywa piłkę na połowie rywala i szuka swojej okazji na gola.

5
4
1
3
8
69'
69'
69'

Zagranie w pole karne Wisły Płock, gdzie piłkę złapał Seweryn Kiełpin.

3
6
1
2
5
67'
63'

Nie ma rzutu karnego, gramy dalej.

14
7
2
4
7
63'

Mamy analizę VAR. Gospodarze domagali się rzutu karnego po tym, jak w polu karnym padł Carlitos.

5
3
2
1
9
61'

W pole karne gospodarzy wpadł Konrad Michalak. Było groźnie, ale zawodnicy Wisły Kraków oddalili niebezpieczeństwo.

2
59'

Dobrą okazję wypracował sobie Jose Kante. Po jego strzale głową poprzeczka uratowała drużynę z Krakowa.

2
3
3
57'

Spore zamieszanie w polu karnym Wisły Płock. W ostatniej chwili dobrze piłkę wybił Alan Uryga.

4
1
1
1
55'

Po zagraniu Carlitosa piłkę pewnie złapał Seweryn Kiełpin.

3
1
54'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy zawodnicy Wisły Kraków wybili piłkę.

1
1
1
1
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Wasilewski.

6
7
2
3
2
50'

Z około 20 metrów niecelnie strzelał Damian Szymański.

1
1
50'

Z problemami interweniował taraz Julian Cuesta. Asekurowali go jednak obrońcy Wisły Kraków.

1
1
49'

Mocne wstrzelenie piłki w pole karne gospodarzy. Dobrze wypiąstkował ją Julian Cuesta.

1
48'

Vullnet Basha zagrał na wolne pole. Tam nie było piłkarzy Wisły Kraków, piłkę przejął Seweryn Kiełpin.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
45+2'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Wisły Płock. Główkował Carlitos, trafił w poprzeczkę, jeszcze dobitka, ale Seweryn Kiełpin obronił.

3
3
2
1
1
45'

Doliczone dwie minuty.

3
1
5
42'

Gol! Strzelił Damian Szymański.

Po wyrzucie z autu w pole karne Wisły Kraków piłka została wybita na piętnasty metr. Tam dopadł do niej Damian Szymański, oddał strzał. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki.

48
35
5
6
21
39'

Ładna, indywidualna akcja Kamila Wojtkowskiego. Piłkarz Wisły Kraków strzelał z około 15 metrów, lecz było to uderzenie niecelne.

3
3
1
1
3
37'

Cały czas w tym spotkaniu brakuje dobrych okazji strzeleckich.

3
3
4
4
3
34'

Wisła Płock. Schodzi: Igor Łasicki. Wchodzi: Alan Uryga. Łasicki kilka minut wcześniej zderzył się z Kiełpinem.

1
3
1
1
1
32'

Maciej Sadlok wrzucił piłkę w pole karne Wisły Płock. Tam pewnie złapał ją Seweryn Kiełpin.

5
2
1
1
2
31'

Wrzutka z rzutu wolnego w pole karne Wisły Kraków. Piłkę trącił Jose Kante, lecz Julian Cuesta nie dał się zaskoczyć. To była dobra okazja dla gości.

2
2
1
1
1
27'

Gospodarze wymienili kilka podań. Do piłki ruszył Rafał Boguski, lecz szybszy był Arkadiusz Reca.

3
2
1
1
25'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Szymański.

3
3
1
3
4
23'

Zanosiło się na groźną akcję gospodarzy. Podanie Jakuba Bartkowskiego było jednak niedokładne.

4
4
3
2
3
21'

Semir Stilić dośrodkował z rzutu wolnego. To nie była dobra wrzutka, piłka została wybita.

3
4
3
4
4
20'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę złapał Seweryn Kiełpin.

6
4
4
4
3
18'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Wisły Kraków. Do odbitej piłki dopadł Damian Rasak, lecz oddał niecelny strzał.

3
5
3
3
5
16'

Nie jest to porywające widowisko. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

4
4
1
3
1
14'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Vullnet Basha wybił piłkę.

1
2
1
2
4
13'

W dobrej sytuacji znalazł się Semir Stilić. W ostatniej chwili jego strzał zablokował Marcin Wasilewski.

6
2
2
1
4
11'

Gra wznowiona.

3
2
10'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Kamil Wojtkowski.

5
2
2
2
2
9'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

3
2
1
7'

Wisła Kraków rozgrywa piłkę. Goście starają się grać wysokim pressingiem.

4
2
1
1
4'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Zoran Arsenić.

1
4
2
3'

Zaatakowała teraz Wisła Kraków. Rafał Boguski mocno zagrał przed bramkę gości, Seweryn Kiełpin wybił piłkę na rzut rożny.

1
2
1
2'

Zagranie przed bramkę Wisły Kraków. Piłkę wybił jednak jeden z obrońców gospodarzy.

2
1
1
1
15:01

W niedzielnym meczu 19. kolejki Lotto Ekstraklasy z Wisłą Płock Wisła Kraków będzie musiała sobie radzić bez Arkadiusza Głowackiego. Doświadczonego kapitana Białej Gwiazdy w wyjściowym składzie zastąpi inny weteran - Marcin Wasilewski.