Lotto Ekstraklasa: 20. kolejka
12 gru 2017 18:00
90'

Powinien być gol! Po świetnym podaniu Kwietnia Łukasz Sekulski zmarnował doskonałą okazję.

5
2
2
4
89'

Z dystansu z około 30 metrów strzelał Rafał Grzyb. Piłkę pewnie złapał Maciej Gostomski.

3
1
1
1
1
88'

Tempo meczu jest teraz dość spokojne. To już jednak końcówka spotkania.

1
86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Kwiecień.

Jagiellonia Białystok
5
2
2
3
6
84'
83'

Brakuje teraz dokładności na boisku.

1
1
79'

Poprzeczka uratowała Jagiellonię. Po dośrodkowaniu Kiełba na piłkę nabiegł Nika Kaczarawa. Mało brakowało do tego, aby piłka wpadła do bramki.

2
4
3
3
76'

To mogła być groźna akcja Jagiellonii. Zabrakło jednak dokładnego dogrania Przemysława Frankowskiego.

1
2
1
73'

Z rzutu wolnego na wysokości pola karnego strzelał Karol Świderski. Piłkę złapał Maciej Gostomski.

2
1
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Kosakiewicz.

1
2
2
1
71'

Jagiellonia atakuje i szuka kolejnej okazji na gola.

3
1
69'

Ładne dośrodkowanie Jacka Kiełba w pole karne Jagiellonii. Piłkę pewnie złapał jednak Mariusz Pawełek.

1
1
1
67'

Gol! Strzelił Bartosz Kwiecień. Asystował mu Fiodor Cernych.

Po dośrodkowaniu Cernycha celnym strzałem głową z kilku metrów popisał się Kwiecień.

37
14
4
5
5
64'

Gol! Strzelił Łukasz Sekulski. Asystował mu Guilherme Sitya.

Guilherme Sitya świetnie dograł piłkę przed bramkę Korony, gdzie Łukasz Sekulski skierował ją do siatki. 4:1 dla Jagiellonii.

35
12
4
6
7
64'

Korona stara się atakować. Jagiellonia dobrze oddala jednak grę od własnego pola karnego.

1
2
1
62'

W ostatnich minutach gra przeniosła się na środek boiska.

1
1
61'
58'
57'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Korony. Niecelnie główkował jeden z zawodników gospodarzy.

1
56'

Po dośrodkowaniu w pole karne Jagiellonii niecelnie główkował Nika Kaczarawa.

1
1
54'

Efektowną akcją w polu karnym Korony popisał się Bartosz Kwiecień. Jego strzał został jednak zablokowany. Chwilę wcześniej w ostatnim momencie Dejmek wybił piłkę Sekulskiemu.

1
3
53'

Rzut wolny dla Korony Kielce. Z dystansu strzelał Jacek Kiełb. Było to jednak uderzenie niecelne.

1
1
1
1
51'

Nika Kaczarawa dobrze wprowadził się w mecz. Tym razem popisał się ładnym podaniem. Chwilę później w kolejnej akcji niecelnie strzelał natomiast Maciej Górski.

2
1
1
1
4
49'

Nika Kaczarawa przedzierał się w polu karnym Jagiellonii. Zatrzymał go jednak Taras Romanczuk.

2
47'

Z 16 metrów niecelnie strzelał Karol Świderski. To była groźna akcja Jagiellonii.

3
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Doliczone dwie minuty.

3
1
1
1
45'

Gol! Strzelił Karol Świderski. Asystował mu Łukasz Sekulski. Świetnie rozegrana akcja gospodarzy. Łukasz Sekulski przed sobą miał tylko bramkarza, ale dograł piłkę jeszcze do Świderskiego. Ten skierował ją już do bramki. 3:1 dla Jagiellonii.

39
19
5
12
13
43'

Efektowny strzał oddał Jacek Kiełb. To było jednak uderzenie niecelne.

5
4
2
4
2
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Możdżeń.

3
3
2
5
3
41'

Sporo teraz walki w środkowej strefie boiska.

1
1
38'

Bartosz Rymaniak dośrodkował w pole karne Jagiellonii. Piłkę wybił Nemanja Mitrović.

4
2
1
7
3
34'

Najpierw dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Jagiellonii. Po chwili z dystansu strzelał Mateusz Możdżeń, lecz było to uderzenie niecelne.

7
2
1
5
5
33'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Taras Romanczuk.

3
1
2
4
33'

Nieco spokojniejszy fragment meczu. Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

1
29'

Gol! Strzelił Łukasz Sekulski. Asystował mu Arvydas Novikovas. Arvydas Novikovas świetnie dograł piłkę w pole karne Korony. Łukasz Sekulski znalazł się w doskonałej sytuacji i pewnie ją wykorzystał! 2:1 dla Jagiellonii.

30
15
4
8
16
28'

Przemysław Frankowski wycofał piłkę na 16 metr. Strzelał Łukasz Sekulski, lecz został zablokowany.

4
4
1
3
3
27'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Jagiellonii. Piłkę pewnie złapał Mariusz Pawełek.

2
2
1
4
3
25'

Oba zespoły starają się atakować. W tym meczu nie brakuje emocji.

5
21'

Gol! Strzelił Jacek Kiełb. Asystował mu Ken Kallaste. 1:1! Piękny strzał z dystansu oddał Jacek Kiełb! To było uderzenie praktycznie nie do obrony!

23
16
5
11
19
20'

Lekkie zamiesznie w polu karnym Korony. Goście zdołali jednak wybić piłkę. Jak na razie jest to bardzo ciekawe spotkanie.

3
3
3
2
3
18'

Zanosiło się na groźną akcję Jagiellonii. Zabrakło jednak dokładnego dogrania w pole karne Korony.

3
2
2
2
2
16'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Górski.

Korona Kielce
2
4
4
4
2
15'

Zaatakowała Korona. Dobrze w bramce gospodarzy spisał się jednak Mariusz Pawełek.

3
1
1
13'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Jagiellonii.

2
1
4
11'

Gol! Strzelił Arvydas Novikovas.

Po efektownej indywidualnej akcji na strzał z około 15-16 metrów zdecydował się Arvydas Novikovas. To było celne uderzenie, piłka wpadła do bramki, a Jagiellonia prowadzi 1:0.

37
18
6
5
12
10'

Gra toczy się teraz w środkowej części boiska.

3
3
2
3
3
7'

Na uderzenie z około 16 metrów zdecydował się Karol Świderski. Piłkę pewnie złapał Maciej Gostomski.

3
2
1
2
1
6'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Korony. Niecelnie główkował Bartosz Kwiecień.

3
4
1
2
2
4'

Tym razem spore zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Jeden z zawodników Jagiellonii zdołał jednak wybić piłkę.

5
4
1
2
2'

Po dośrodkowaniu w pole karne Korony z kilku metrów strzelał Arvydas Novikovas. Maciej Gostomski obronił to uderzenie. To była dobra okazja na gola.

2
3
3
1
2
17:39

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.