60 sekind do końca. Piast nie potrafi przedostać się pod bramkę Legii.

5
11
14
90+4'

Techniczne uderzenie Vassiljeva, spadający liść wylądował dwa metry obok bramki gości.

21
13
1
10
21
90+3'

Będzie rzut wolny dla Piasta z ok. 28 metrów.

22
11
7
6
18
90+3'

Gojko z linii końcowej wprost w ręce Malarza.

19
11
5
11
8
90+2'

Piast przy piłce, ale niewiele z tego wynika. Legia niewiele się wysila, ale swoje prawdopodobnie swoje osiągnie.

24
9
3
6
6
90'

6 minut dołożył sędzia.

17
8
6
7
12
90'

Z rzutu wolnego Vassiljev, Malarz wybił piłkę lecącą do bramki.

12
9
5
7
10
90'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Dąbrowski.

Legia Warszawa
5
3
9
3
6
89'

Ależ pudło Vassiljeva! Po dograniu Gojki strzał Estończyka z ośmiu metrów poszybował wysoko ponad bramką. Tragedia!

14
13
3
16
9
87'
ZMIANA

Legia. Schodzi: Guilherme. Wchodzi: Cristian Pasquato.

8
3
5
2
2
85'

Kontra Legii, Kucharczyk z ok. 16 metrów wprost w ręce Rusova.

11
9
3
4
9
84'

Malarz wybijał piłkę i... trafił w plecy Jankowskiego. Futbolówka przelobowała bramkarza, ale wylądowała za bramką. Zabrakło metra, może dwóch!

7
15
5
4
10
83'

Legia oddaliła grę od własnej bramki, goście starają się długo rozgrywać piłkę na połowie Piasta.

11
7
3
5
4
komentarz

Zdjęcie jest bezlitosne dla pana cesarza.

3
3
2
2
1
82'
ZMIANA

Legia. Schodzi: Michał Pazdan. Wchodzi: Inaki Astiz.

9
7
5
5
3
81'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Martin Bukata. Wchodzi: Denis Gojko.

2
3
3
1
1
80'

Piast stara się zagrozić Legii, ale gospodarze jeszcze nie podejmują maksymalnego ryzyka.

2
78'

Z rogu Vassiljev, Mak z sześciu metrów głową przestrzelił! Powinno być 1:1!

5
4
2
4
10
74'

Malarz wyszedł do piłki przed polem karnym. Gospodarze sygnalizowali zagranie ręką. Arbiter gry nie przerwał.

10
7
4
5
10
73'

Murawa jest cały czas zamglona, ale widać coraz więcej.

5
2
3
2
2
72'

Powtórki pokazały, że do wybuchu doszło metr od bramkarza. A my waracamy do gry.

2
1
6
5
71'

Petarda ogłuszyła Arkadiusza Malarza. Bramkarz na moment padł na murawę, udzielana jest mu pomoc medyczna.

3
69'

Przerwa w grze. Nad stadionem Piasta pojawił się biały dym. Wybrano papieża? Nie! To kibice otrzymali zapałki.

3
6
1
1
68'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Kasper Hamalainen.

5
2
1
5
66'

Vassiljev po raz kolejny świetnie dośrodkował z rzutu wolnego, ale ponownie żaden z graczy Piasta nie był w stanie wbić piłki do bramki Legii!

1
3
1
1
1
64'
ZMIANA
63'

Trener Piasta wyszedł z założenia, że świeższy Papadopulos przyda się w Kielcach i za moment Czech opuści boisko. Zmieni go Jankowski.

1
1
2
2
60'

W odpowiedzi z pola karnego uderzał Moulin. Źle trafł w piłkę Francuz i ta poszybowała ponad bramką.

5
2
1
1
3
60'

Daleeeeeeeki wyrzut z autu, Hebert głową z siedmiu metrów. Jednak Malarz zdołał złapać piłkę.

5
4
1
2
1
58'

Legia opanowała grę i od kilku minut na niezbyt wiele pozwala Piastowi.

7
5
1
1
3
55'

Kucharczyk dośrodkował do Niezgody, a ten głową z czterech metrów uderzył niecelnie.

3
1
2
2
5
komentarz

Jeszcze Twitterowy "pan Sławek" o rzucie karnym dla Legii.

4
1
2
3
53'

Pozbierała się Legia i przeniosła ciężar meczu na połowę Piasta.

9
6
1
50'

Piast po przerwie w ataku, gospodarze nie mają już czego bronić. Legia jakaś taka... śnięta.

2
2
2
2
5
48'

Michał Pazdan nie zagra w 21. kolejce i to chyba... pożegnanie reprezentanta z polską ekstraklasą. Łezka w oku pojawiła się?

6
6
12
3
48'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Michał Pazdan.

6
4
1
1
7
46'

Żółtą kartkę za "pyskówki" otrzymał Adam Hlousek.

3
3
1
10
46'

Hlousek zwyzywał sędziego asystenta. Cóż, każdy ma swoje problemy przed świętami...

1
3
1
3
1
46'

Wracamy do gry po przerwie!

4
2
1
1
45+2'

Sedlar wściekły na Marciniaka, który przerwał grę. Gracz Piasta rzucił piłką o ziemię i swoje usłyszał od arbitra.

8
4
3
3
5
45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Guilherme. Piłka w prawym rogu, bramkarz w lewym. 0:1!

76
50
9
18
45
45'

Do piłki podejdzie Guilherme.

25
14
4
6
7
45'

Dziczek sfaulował Kopczyńskiego. Trwa analiza VAR.

9
7
6
2
12
44'

Rzut karny dla Legii!

25
17
1
9
13
44'

Już wiemy, że sędzia doliczy 2 minuty do czasu meczu.

1
2
1
43'

O Panie! Z dystansu Hamalainen. Prawdopodobnie strącił bombkę z choinki na rynku w Gliwicach.

5
18
2
3
2
43'

Legia "zamieszkała" pod polem karnym Piasta. I do końca pierwszej połowy niewiele się już chyba zmieni.

7
7
2
3
4
40'

Legia przyspieszyła grę, pod bramką Rusova coraz groźniej. Przed momentem Kucharczyk do Niezgody, ale ten źle wybrał i nie zdołał uderzyć.

3
1
1
3
38'

Dogranie w pole karne, Rusov... stał i czekał na piłkę. Na jego szczęście Hamalainen nie zdążył do niej i ta wpadła w ręce bramkarza.