Lotto Ekstraklasa: 21. kolejka
16 gru 2017 15:30
90+5'

Gospodarze spokojnie rozegrali rzut wolny. Pogoni w tym meczu już się nie śpieszy.

16
2
1
90+4'

Jeszcze będzie rzut wolny dla Pogoni na wysokości pola karnego Arki.

21
9
6
4
6
90+2'

Pogoń. Schodzi: Marcin Listkowski. Wchodzi: Dawid Kort.

11
8
5
5
6
90+1'

Po strzale Kuna świetnie interweniował Łukasz Załuska, a chwilę później dobrze piłkę wybił Hubert Matynia.

9
2
2
1
1
90'

Doliczone cztery minuty. Pogoń dobrze oddala grę od własnego pola karnego.

9
5
1
1
2
86'

Pogoń. Schodzi: Spas Delew. Wchodzi: Sebastian Rudol.

8
5
3
1
2
85'

Dobrze spisał się Pavels Steinbors, który zlapał piłkę po zagraniu we własne pola karne.

2
2
83'

Arka zaatakowała, a Pogoń szuka okazji na kontrę. Przed chwilą była blisko wyprowadzenia groźnej akcji, lecz goście zdołali ją przerwać.

2
1
2
82'

Z dystansu strzelał Grzegorz Piesio. Uderzenie zostało zablokowane.

4
4
1
2
79'

Mało teraz ciekawych akcji. Na boisku sporo walki.

2
3
3
3
1
76'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

6
4
3
2
2
72'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego ostatecznie strzelał Jarosław Fojut, lecz było to uderzenie niecelne.

4
2
1
1
1
71'

Ładną indywidualną akcją popisał się Jakub Piotrowski. W ostatniej chwili piłkę wybił mu jeden z piłkarzy Arki.

7
5
1
2
1
70'
6
1
1
1
3
67'

Gramy dalej. Drygas jest już na boisku.

12
5
2
3
4
66'

Chwilowa przerwa w grze. Opatrywany jest Kamil Drygas.

3
1
2
6
65'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Pavels Steinbors wypiąstkował piłkę. Ucierpiał jeszcze Kamil Drygas.

3
2
2
4
3
64'

Żółtą kartkę za zagranie ręką otrzymał Dawid Sołdecki.

3
2
2
4
7
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Nalepa.

5
2
2
7
11
60'

Gol! Strzelił Adam Frączczak. Asystował mu Spas Delew. Po dośrodkowaniu Matyni w pole karne Delew chyba jeszcze trącił piłkę, a akcję zamknął Adam Frączczak i skierował ją do bramki! 1:0 prowadzi Pogoń Szczecin.

73
29
6
19
24
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Warcholak.

6
1
2
6
6
58'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy zawodnicy Pogoni wybili piłkę.

3
1
1
3
2
57'

Z rzutu wolnego z około 18-19 metrów strzelał Spas Delew. To było niecelne uderzenie.

4
4
1
2
2
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Frederik Helstrup.

7
3
4
3
4
56'

Będzie rzut wolny dla Pogoni tuż zza pola karnego Arki.

3
2
3
2
53'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Arki Gdynia. Piłkę trącił Łukasz Zwoliński, a po chwili złapał ją Pavels Steinbors. To była dobra okazja dla Pogoni.

2
5
1
3
50'

Po podaniu z głębi pola Spas Delew wpadł w pole karne i oddał strzał z ostrego kąta. Uderzenie było minimalnie niecelne.

5
1
1
1
49'

Z około 20 metrów nad bramką strzelił Adam Frączczak.

3
2
3
46'

Początek drugiej połowy.

5
1
1
46'
45'

Doliczona jedna minuta.

8
7
3
3
2
44'

Świetny strzał z dystansu oddał Jakub Piotrowski. Jeszcze lepiej obronił Pavels Steinbors. Oklaski dla obu zawodników.

12
6
4
3
3
41'

Pogoń Szczecin przeważa. Gra toczy się na połowie Arki.

11
6
5
6
8
40'

Drygas świetnie wypatrzył Listkowskiego w polu karnym. Ten zamiast strzelać, szukał jeszcze odegrania piłki. Rzut rożny dla Pogoni.

4
4
1
3
5
36'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Zawodnicy Pogoni zdołali wybić piłkę, potem ona znów wróciła w pole karne, gdzie złapał ją już Łukasz Załuska.

4
6
7
4
7
34'

W polu karnym w trudnej pozycji strzelał Adam Frączczak. Nie zdołał skierować piłki do bramki.

8
5
3
6
5
31'

Marcus Vinicius da Silva mocno wstrzelił piłkę w pole karne gospodarzy. Wybił ją Łukasz Załuska, a chwilę później sędzia odgwizdał jeszcze faul jednego z zawodników Arki.

3
3
1
1
3
29'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Siemaszko.

6
6
2
4
14
27'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Listkowski. Piłkarz Pogoni ukarany raczej za protesty skierowane w kierunku arbitra.

Pogoń Szczecin
11
5
1
4
13
26'

Ładny strzał z dystansu oddał Cornel Rapa. Pavels Steinbors nie dał się zaskoczyć.

6
4
1
3
25'

Gospodarze częściej przy piłce. Pogoń Szczecin szuka swojej okazji na gola.

4
4
3
4
8
23'

Po dośrodkowaniu w pole karne efektowny strzał oddał Adam Frączczak. To było jednak niecelne uderzenie.

5
2
2
1
21'

Dośrodkowanie w pole karne Arki Gdynia. Piłkę wybił Damian Zbozień.

9
3
2
1
2
20'

Boisko w środkowej strefie nie jest w najlepszym stanie. Piłkarze starają się grać bokami.

4
4
1
1
4
18'

Bardzo mocny, minimalnie niecelny strzał z dystansu oddał Marcin Listkowski.

7
2
2
3
3
15'

Po dośrodkowaniu Delewa w polu karnym Arki doszło do zamieszania, a ostatecznie po ładnym strzale gola zdobył Lasza Dwali. Sędzia korzystał jednak z systemu VAR i zdecydował, że nie zaliczy tej bramki. Chodziło o niebezpieczne zagranie Dwalego.

7
1
2
1
10
12'

Zaatakowała Pogoń Szczecin w ostatnich minutach.

5
1
1
1
5
10'

Bardzo groźna akcja Pogoni. Po wymianie kilku podań w dobrej sytuacji znalazł się Marcin Listkowski. Zawodnik gospodarzy nie zdołał jednak oddać strzału w polu karnym.

1
1
1
1
9'

Dośrodkowanie w pole karne Arki Gdynia. To była zła wrzutka, piłka wyszła poza boisko.

7
5
1
7'

Pogoń rozgrywa piłkę na własnej połowie. Arka stara się grać wysokim pressingiem.

7
3
2
2
4'

Z rzutu wolnego niecelnie strzelał Marcin Warcholak.

4
5
1
3
4
4'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lasza Dwali.

8
1
1
3
4
3'

Jak na razie dość spokojny początek spotkania. Arka Gdynia będzie teraz miała rzut wolny na połowie rywala.