5
4
5
90+1'

Na boisku przy piłce Pogoń. Zagranie w pole karne Sandecji, lecz zabrakło strzału na bramkę Gliwy.

10
5
6
6
5
90'

Doliczone trzy minuty.

4
3
3
4
6
90'

Pogoń. Schodzi: Spas Delew. Wchodzi: Dawid Błanik.

8
5
2
2
4
87'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Małkowski.

Sandecja Nowy Sącz
9
6
4
3
3
86'

Sandecja Nowy Sącz stara się jeszcze atakować. Przed chwilą zablokowany został strzał z dystansu.

8
5
3
1
3
85'

Gospodarze starają się wymieniać sporo podań.

11
6
1
2
2
82'

Pogoń. Schodzi: Rafał Murawski. Wchodzi: Dawid Kort.

8
4
2
1
2
81'

Gol! Strzelił Filip Piszczek. Asystował mu Adrian Danek. Po dośrodkowaniu Danka w polu karnym do piłki dobrze wyskoczył Piszczek i pokonał bramkarza Pogoni.

15
11
7
10
31
80'

Pogoń Szczecin szanuje piłkę i spokojnie rozgrywa ją w środkowej strefie boiska.

21
6
1
1
1
76'

Groźna akcja Sandecji. W polu karnym gospodarzy przedzierał się Piszczek. Z bardzo ostrego kąta strzelił w słupek.

4
5
3
2
4
72'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Jarosław Fojut.

7
8
7
12
8
71'

Tym razem Mateusz Cetnarski dośrodkował w pole karne gospodarzy. Łukasz Załuska pewnie złapał piłkę.

11
8
4
5
5
70'

Patrik Mraz wstrzelił piłkę w pole karne Pogoni. Na rzut rożny wybił ją Jarosław Fojut.

8
8
4
4
4
68'
67'

Cornel Rapa zagrał przed bramkę Sandecji. Na piłkę nabiegał Łukasz Zwoliński, lecz nie zdołał oddać strzału.

6
6
5
5
6
64'

Zanosiło się na groźną akcję Pogoni Szczecin. Podanie Piotrowskiego było jednak zbyt mocne.

11
6
4
6
6
61'
60'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Pogoni. Lekkie zamieszanie, ale ostatecznie Łukasz Zwoliński wybił piłkę.

9
9
5
6
7
55'

Gol! Strzelił Jakub Piotrowski. Po skorzystaniu z systemu VAR gol dla Pogoni! Piotrowski dobrze odnalazł się w polu karnym Sandecji i oddał strzał na bramkę. Gospodarze prowadzą już 4:0.

Pogoń Szczecin
51
27
11
6
11
53'

Sędzia korzysta z systemu VAR. Po strzale Piotrowskiego interweniował Gliwa, trwa sprawdzanie czy piłka przekroczyła linię.

13
10
10
5
4
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Murawski.

8
3
4
5
6
51'

Gol! Strzelił Adam Frączczak. Asystował mu Spas Delew.

Pogoń prowadzi już 3:0! Spas Delew wbiegł w pole karne, zagrał przed bramkę, a akcję zamknął Adam Frączczak!

47
31
9
6
9
50'

Pogoń Szczecin rozgrywa piłkę na połowie Sandecji Nowy Sącz.

13
9
5
4
6
47'

Ładnie w pole karne Sandecji dośrodkował Cornel Rapa. Poradziła sobie defensywa gości, piłka została wybita.

7
3
4
4
3
46'

Początek drugiej połowy.

8
5
2
2
5
46'
45+2'

Ładny, aczkolwiek minimalnie niecelny strzał z dystansu oddał Tomasz Brzyski.

9
5
5
3
8
45'

Doliczona jedna minuta.

8
6
3
3
6
44'

Gol! Strzelił Ricardo Nunes. Asystował mu Kamil Drygas. Fantastyczny strzał z dystansu oddał Nunes! Pogoń prowadzi już 2:0!

55
33
11
9
14
40'

Drygas ładnie zagrał do Delewa, ten nie zdołał jednak oddać strzału. To była groźna akcja Pogoni.

13
7
5
7
8
39'

Pogoń dobrze radzi sobie w defensywie. Gospodarze przy piłce.

12
8
4
4
5
35'

Pogoń była blisko podwyższenia prowadzenia! Z ostrego kąta strzelał Cornel Rapa - trafił w słupek!

15
11
7
7
7
33'

W polu karnym Sandecji dobrze pokazał się Spas Delew. Oddał jednak niecelny strzał.

11
7
6
3
5
30'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Michal Piter-Bucko. Po dośrodkowaniu Cornela Rapy na obrońców Sandecji naciskał Łukasz Zwoliński, a piłkę do własnej bramki skierował Michal Piter-Bucko.

60
35
16
14
15
28'

Zbyt mocno dośrodkował Spas Delew. Zawodnicy Sandecji przejęli piłkę.

7
4
6
5
10
28'

Trochę niedokładności w ostatnich minutach. Dużo też gry w środkowej strefie boiska.

5
6
6
5
6
24'

Wojciech Trochim ładnie dograł do Macieja Małkowskiego. Ten strzelał na bramkę Pogoni, Załuska popisał się dobrą interwencją.

11
8
4
8
4
21'

W odpowiedzi na bramkę gospodarzy strzelał Wojciech Trochim. Uderzenie obronił Łukasz Załuska.

10
6
6
6
7
20'

Pogoń atakuje, szuka okazji na gola. Przed chwilą z około 20 metrów strzelał Spas Delew, lecz Michał Gliwa nie dał się zaskoczyć.

10
7
3
3
3
18'

Łukasz Zwoliński ładnie rozegrał akcję Pogoni. Piłkę wrzucał Spas Delew, a z pola karnego dobrze wybił ją obrońca Sandecji.

5
3
3
3
5
15'

Tym razem wrzutka Murawskiego w pole karne. Znów dobrze spisał się Gliwa, który złapał piłkę.

7
3
2
2
2
14'

Z rzutu wolnego z dość sporego dystansu strzelał Ricardo Nunes. To było ładne uderzenie, lecz dobrze interweniował Michał Gliwa.

12
6
3
3
3
12'

Prostopadłe podanie w pole karne Sandecji. Dobrze zachował się jednak Michał Gliwa, który przejął piłkę.

6
6
3
5
5
11'

Łukasz Załuska daleko wyszedł z bramki i wybił piłkę.

6
6
2
3
3
9'

Zza pola karnego strzelał Jakub Piotrowski - został zablokowany. Chwilę później kolejne uderzenie na bramkę Sandecji - tym razem niecelne.

6
4
4
4
4
8'

Tomasz Brzyski dośrodkował piłkę z rzutu rożnego. Wybił ją Jarosław Fojut.

6
6
5
2
2
6'

Ricardo Nunes dośrodkował w pole karne Sandecji. Jeden z obrońców gości zdołał wybić piłkę.

11
6
3
3
3
3'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego. Ostatecznie Rafał Murawski strzelał z dystansu. Po rykoszecie piłkę złapał Michał Gliwa.

8
9
5
8
5
2'

Od początku spotkania Pogoń Szczecin śmiało ruszyła do ataku. Gospodarze mają rzut wolny. To dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne.