Ładnie uderzył sprzed pola karnego Kucharczyk. Piłka minęła cel o dwa metry.

14
18
16
90+3'

Wciąż obserwujemy taki sam obrazek. Legia w środku pola rozgrywa piłkę, rywale gonią za gospodarzami.

27
17
7
7
8
90'

Sędzia doliczył 8 minut.

20
13
23
5
6
89'

Legia chce dotrwać z trzybramkowym prowadzeniem do końcowego gwizdka. Obraz gry nie ulega zmianom.

25
14
5
6
5
86'

Legia wymienia sporo podań, Śląsk po przejęciu piłki stara się błyskawicznie przedostać pod bramkę gospodarzy. Jednak ma z tym problemy.

24
16
6
6
11
83'
ZMIANA
komentarz

Trochę ciekawostek od króla piłkarskich plotek (wszystkie sprawdzone).

9
7
2
5
5
81'
ZMIANA

Śląsk Wrocław. Schodzi: Michał Chrapek. Wchodzi: Adrian Łyszczarz. Czy Jan Urban losuje zmiany? Po raz kolejny ściąga z boiska wyróżniającego się zawodnika.

79'

Eduardo z rzutu wolnego trafił w mur.

16
12
11
13
11
78'

Legia stara się wysoko atakować wrocławian. Podobnie czynią goście.

20
21
4
3
7
75'

Strzał Chrapka z rzutu wolnego bez problemów odbił Malarz. Piłka leciała na aut bramkowy.

20
14
7
6
7
74'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Miroslav Radović.

20
14
6
8
27
73'

Rzut rożny dla Śląska, a w kierunku Michała Chrapka poleciał jakiś przedmiot. Sędzia nakazał odkopnąć go na aut.

6
69'

Pich uderzał z okolic linii pola karnego, trafił w długą nogę obrońcy Legii.

22
19
4
5
7
69'

Wciąż nie wszystko widać, ale co tam. Sędzia spieszy się na samolot. Już gramy.

19
15
4
5
7
68'

Dym jak się pojawił, tak nie chce opuścić stadionu przy Łazienkowskiej. Wciąż czekamy.

9
11
2
3
9
65'

Gra jest przerwana od kilku minut. Komisja Ligi już liczy datki, tzn. pieniądze otrzymane z tytułu kar.

19
27
10
6
20
64'
ZMIANA
63'
ZMIANA
62'

Kiełbaski na grillu się przypaliły. A nie, to kibice odpalili środki pirotechniczne.

32
32
3
5
8
59'

Niezgoda do Radovicia, ale ten trafił w Celebana.

20
19
5
13
14
58'

Ty do mnie, ja do ciebie. Legia bawi się, Śląsk biega.

33
22
5
4
11
56'

Bergier chciał przelobować. Sprytnie, ale niecelnie .

18
13
7
10
6
54'
ZMIANA
34
23
11
6
8
53'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Mateusz Lewandowski. Co tak dziwi gracza Śląska? Kartka ewidentna.

Śląsk Wrocław
24
18
5
6
8
51'

Legia nie forsuje tempa, ale wciąż ma więcej z gry. Śląsk szans szuka w kontrach.

22
20
7
4
5
48'

Malarz nie złapał. Pazdan wybił piłkę tuż sprzed linii po strzale Picha.

23
17
6
9
12
47'

Mączyński dogrywał z rzutu wolnego, piłkę na linii złapał Słowik.

17
15
5
5
6
46'

Gramy po przerwie.

24
18
4
2
2
46'

10
45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda. Legia ponownie odjechała Śląskowi. Błąd Celebana, który nie potrafił wybić piłki. Przejął ją Niezgoda i w sytuacji sam na sam trafił na 4:1!

159
73
13
19
38
45'

Sędzia doliczył minutę.

19
14
4
3
2
44'

Uderzał sprzed pola karnego Hamalainen. Zbił szybę w Pałacu Kultury i Nauki.

19
32
7
4
4
42'

Kosecki sam na sam z Malarzem. "Kosa" chciał minął bramkarza, ale przewrócił się. Sędzia nie dopatrzył się faulu.

25
33
13
7
14
komentarz

No, proszę. Każdy pamięta pana Darka. Nie każdy pamięta Olimpię Poznań i Bolesława Krzyżostaniaka.

17
15
5
5
3
39'

Teraz to Vacek się nie popisał. Strzał sprzed pola karnego zły, fatalny, tragiczny.

19
15
4
5
6
38'

Śląsk poczuł krew. Dośrodkowanie Lewandowskiego z problemami wybił Malarz. Piłka mogła nawet znaleźć się w bramce.

19
16
4
5
12
38'

Zagadka: jeśli w 12 minut padły cztery gole, to jakim wynikiem zakończy się mecz? Wyniki prosimy o nadsyłanie pocztą na adres redakcji.

28
28
4
2
5
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Pich. Asystował mu Sebastian Bergier. Śląsk pokazał pazur. Riera do Bergiera, a ten piętą do Pich. Pomocnik strzałem z pola karnego, póki co, uratował honor gości. 3:1!

83
54
20
36
79
35'

O Boże! Fin trzy gole zdobył w dziesięć minut! Dłużej trwa Teleexpress!

45
30
4
7
14
33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kasper Hamalainen. Asystował mu Łukasz Broź. Trzeci strzał i trzeci gol dla Legii! Broź dograł z prawej strony, Niezgoda nie doszedł do piłki. Udało się to zamykającemu akcję Hamalainenowi. Klasyczny hat trick Fina! 3:0!