Legia Warszawa
23' Kasper Hamalainen 30' Kasper Hamalainen 33' Kasper Hamalainen 45+1' Jarosław Niezgoda 74' Miroslav Radović
Śląsk Wrocław
35' Robert Pich 53' Mateusz Lewandowski
4:1

Koniec. Po przerwie gole już nie padły. Legia pokonała Śląsk 4:1.

Podanie do Vacka, ale ten na spalonym.

Legia spokojnie rozgrywa piłkę, ale szuka okazji do zdobycia piątego gola.

Ładnie uderzył sprzed pola karnego Kucharczyk. Piłka minęła cel o dwa metry.

Wciąż obserwujemy taki sam obrazek. Legia w środku pola rozgrywa piłkę, rywale gonią za gospodarzami.

Sędzia doliczył 8 minut.

Legia chce dotrwać z trzybramkowym prowadzeniem do końcowego gwizdka. Obraz gry nie ulega zmianom.

Legia wymienia sporo podań, Śląsk po przejęciu piłki stara się błyskawicznie przedostać pod bramkę gospodarzy. Jednak ma z tym problemy.

Legia. Schodzi: Jarosław Niezgoda. Wchodzi: Marko Vesović.

Trochę ciekawostek od króla piłkarskich plotek (wszystkie sprawdzone).

Śląsk Wrocław. Schodzi: Michał Chrapek. Wchodzi: Adrian Łyszczarz. Czy Jan Urban losuje zmiany? Po raz kolejny ściąga z boiska wyróżniającego się zawodnika.

Eduardo z rzutu wolnego trafił w mur.

Legia stara się wysoko atakować wrocławian. Podobnie czynią goście.

Strzał Chrapka z rzutu wolnego bez problemów odbił Malarz. Piłka leciała na aut bramkowy.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Miroslav Radović.

Rzut rożny dla Śląska, a w kierunku Michała Chrapka poleciał jakiś przedmiot. Sędzia nakazał odkopnąć go na aut.

Pich uderzał z okolic linii pola karnego, trafił w długą nogę obrońcy Legii.

Wciąż nie wszystko widać, ale co tam. Sędzia spieszy się na samolot. Już gramy.

Dym jak się pojawił, tak nie chce opuścić stadionu przy Łazienkowskiej. Wciąż czekamy.

Gra jest przerwana od kilku minut. Komisja Ligi już liczy datki, tzn. pieniądze otrzymane z tytułu kar.

Kiełbaski na grillu się przypaliły. A nie, to kibice odpalili środki pirotechniczne.

Niezgoda do Radovicia, ale ten trafił w Celebana.

Ty do mnie, ja do ciebie. Legia bawi się, Śląsk biega.

Bergier chciał przelobować. Sprytnie, ale niecelnie .

Legia. Schodzi: Chris Philipps. Wchodzi: Miroslav Radović.

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Mateusz Lewandowski. Co tak dziwi gracza Śląska? Kartka ewidentna.

Legia nie forsuje tempa, ale wciąż ma więcej z gry. Śląsk szans szuka w kontrach.

Malarz nie złapał. Pazdan wybił piłkę tuż sprzed linii po strzale Picha.

Mączyński dogrywał z rzutu wolnego, piłkę na linii złapał Słowik.

Gramy po przerwie.

Są prośby o konkurs.

Ile bramek padnie po przerwie?

Przerwa. 4:1, takie mecze lubimy. Nie ważne, że sporo błędów. Ważne, że są gole!

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda. Legia ponownie odjechała Śląskowi. Błąd Celebana, który nie potrafił wybić piłki. Przejął ją Niezgoda i w sytuacji sam na sam trafił na 4:1!

Sędzia doliczył minutę.

Uderzał sprzed pola karnego Hamalainen. Zbił szybę w Pałacu Kultury i Nauki.

Kosecki sam na sam z Malarzem. "Kosa" chciał minął bramkarza, ale przewrócił się. Sędzia nie dopatrzył się faulu.

No, proszę. Każdy pamięta pana Darka. Nie każdy pamięta Olimpię Poznań i Bolesława Krzyżostaniaka.

Teraz to Vacek się nie popisał. Strzał sprzed pola karnego zły, fatalny, tragiczny.

Śląsk poczuł krew. Dośrodkowanie Lewandowskiego z problemami wybił Malarz. Piłka mogła nawet znaleźć się w bramce.

Zagadka: jeśli w 12 minut padły cztery gole, to jakim wynikiem zakończy się mecz? Wyniki prosimy o nadsyłanie pocztą na adres redakcji.

Gol! Strzelił Robert Pich. Asystował mu Sebastian Bergier. Śląsk pokazał pazur. Riera do Bergiera, a ten piętą do Pich. Pomocnik strzałem z pola karnego, póki co, uratował honor gości. 3:1!

O Boże! Fin trzy gole zdobył w dziesięć minut! Dłużej trwa Teleexpress!

Gol! Strzelił Kasper Hamalainen. Asystował mu Łukasz Broź. Trzeci strzał i trzeci gol dla Legii! Broź dograł z prawej strony, Niezgoda nie doszedł do piłki. Udało się to zamykającemu akcję Hamalainenowi. Klasyczny hat trick Fina! 3:0!

Groźny strzał Koseckiego z ok. 16 metrów, piłka o metr minęła bramkę. Śląsk powinien złapać kontakt.

Gol! Strzelił Kasper Hamalainen. Już 2:0! Podanie Hamalainena do Eudardo wślizgiem wybił obrońca. Piłka wróciła do Fina, a ten technicznym strzałem z ok. 17 metrów pokonał Słowika. Futbolówka prześlizgnęła się pod ręką bramkarza.

Dogranie w okolice lewej strony pola karnego do Riery, ale ten na wyraźnym spalonym.

Legia prowadzi, Legia wciąż w ataku. Śląsk nie ma pomysłu na odpowiedź.

Gol! Strzelił Kasper Hamalainen. Asystował mu Eduardo da Silva. Do czasu Śląsk nie pozwalał Legii na zbyt wiele. Rozegranie piłki przed polem karnym. W końcowej fazie akcji Eduardo do Hamalainena, a ten w sytuacji sam na sam obok bramkarza na 1:0!

Cały czas przy piłce Legia, ale Śląsk na niezbyt wiele pozwala gospodarzom pod własną bramką.

Z dystansu płasko uderzył Remy. Widzieliśmy lepsze uderzenia w wykonaniu tego zawodnika.

Legia częściej utrzymuje się przy piłce, ale większego zagrożenia pod bramką wrocławian nie potrafi stworzyć,

Śląsk stara się wykorzystać fakt, że Legia poświęca sporo uwagi ofensywie i wyprowadza kontry. Gościom brakuje jednak dokładności.

Strzelał Sebastian Bergier, Malarz pewnie obronił. Chwilę wcześniej Remy wybił piłkę. Do strzału składało się... trzech zawodników gości.

Próba Śląska prawą stroną. Dogrywał Kosecki, ale efektem tylko rzut rożny.

Z prawej strony dośrodkował Eduardo, Celeban uprzedził Hamalainena i wybił piłkę na róg.

Pierwszy strzał w meczu. Niecelnie z ok. 25 metrów uderzył Robert Pich. Spokojne pierwsze minuty.

Gramy!

Kto wygra mecz?

W pierwszych meczach rundy wiosennej Legia 3:2 pokonała Zagłębie, a Śląsk 1:2 przegrał z Cracovią. Decydujące gole padły w końcówkach spotkań. Do potyczce z mistrzami Polski goście przystąpią osłabieni. W ataku zagra Sebastian Bergier.