Lotto Ekstraklasa: 25. kolejka
28 lut 2018 20:30
90+3'

Ołeksij Chobłenko dryblował w polu karnym Śląska, oddał strzał na bramkę, ale efektownie obronił Jakub Słowik.

37
17
23
13
22
90+1'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Asystował mu Nikola Vujadinović. Po analizie VAR, jest gol dla Lecha Poznań! Po zagraniu przed pole karne Nikola Vujadinović zgrał piłkę, a do bramki w dobrej sytuacji skierował ją Christian Gytkjaer.

195
88
24
41
76
90'

Doliczone trzy minuty. Trwa analiza VAR, czy gol dla Lecha powinien być uznany.

55
30
8
13
25
90'
89'

Piłkę w bramce Śląska umieścił Christian Gytkjaer, ale sędzia odgwizdał spalonego. Będzie jednak prawdopodobnie analiza VAR, czy gol powinien być uznany.

41
25
10
13
45
88'

Ołeksij Chobłenko ładnie przyjął piłkę po dośrodkowaniu, oddał strzał z półobrotu, ale to było uderzenie niecelnie.

12
8
9
7
9
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Vacek.

Śląsk Wrocław
30
11
8
14
20
86'
83'

Lech mógł strzelić gola. Znów świetnie interweniował jednak Jakub Słowik, który obronił strzał Chobłenki.

29
15
5
6
24
82'

Gol! Strzelił Marcin Robak. Asystował mu Kamil Vacek.

Vacek prostopadle zagrał do Robaka, ten minął bramkarza i z ostrego kąta skierował piłkę do bramki.

96
61
21
37
91
80'

Gol! Strzelił Ołeksij Chobłenko. Asystował mu Mihai Radut.

Radut dośrodkował z rzutu wolnego. W polu karnym dobrze do piłki wyskoczył Ołeksij Chobłenko i strzałem głową pokonał Jakuba Słowika. 1:0 prowadzi Lech Poznań.

133
57
19
47
63
80'

Faulowany był Robert Gumny. Będzie rzut wolny dla Lecha na wysokości pola karnego Śląska.

11
4
2
5
8
78'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Lecha. Piłkę wybił zawodnik gospodarzy.

5
1
2
1
3
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Gajos. Piłkarz Lecha faulował Dragoljuba Srnicia.

Lech Poznań
13
4
4
4
7
74'

Śląsk Wrocław teraz oddalił grę od własnego pola karnego.

17
7
5
8
11
70'
11
2
5
6
9
69'

Z dystansu strzelał Maciej GajosJakub Słowik nie dał się zaskoczyć.

14
10
5
6
13
68'

Lech Poznań w ofensywie. Gospodarze szukają okazji na gola.

17
6
5
4
9
65'
8
3
6
1
1
63'

Atakuje Lech Poznań. Po zgraniu piłki niecelnie główkował Ołeksij Chobłenko. Chwilę wcześniej groźnie pod bramką gości było za sprawą Christiana Gytkjaera.

20
10
8
7
12
61'

Z dystansu strzelał Dragoljub Srnić. Uderzenie pewnie obronił Jasmin Burić.

19
11
9
6
14
59'

Lech. Schodzi: Nicklas Barkroth. Wchodzi: Mario Situm.

19
15
8
6
6
57'

Dośrodkowanie Kostewycza z rzutu rożnego w pole karne Śląska. Doszło tam do ogromnego zamieszania. Ostatecznie sędzia odgwizdał jednak spalonego.

8
6
4
5
11
56'

Z dystansu strzelał Mihai Radut. Rykoszet i piłka poza boiskiem.

7
6
4
5
7
55'

Bardzo dobrze w defensywie spisał się Igors Tarasovs, który wybił piłkę po dośrodkowaniu we własne pole karne.

9
3
4
4
6
54'

Robert Pich strzelał z ostrego kąta, ale uderzenie zostało zablokowane. Po chwili jeszcze niecelnie strzelił Sito Riera.

6
4
1
1
4
51'

Po dośrodkowaniu zawodnika Śląska piłka została wybita. Jeszcze efektowny strzał z około 16 metrów oddał Mariusz Pawelec, ale to było uderzenie niecelne.

11
9
1
1
7
49'

Wołodymyr Kostewycz podawał do Christiana Gytkjaera. Zbyt mocno, piłka wyszla poza boisko.

8
4
3
5
8
46'

Doskonale spisał się Jakub Słowik! Bramkarz Śląska obronił nogą strzał Mihaia Raduta z około jedenastu metrów.

17
7
4
6
14
46'

Początek drugiej połowy.

12
3
4
2
2
45+2'

Z dystansu strzelał Robert Pich, ale piłkę pewnie złapał Jasmin Burić.

15
8
4
5
9
45'

Doliczone dwie minuty.

6
5
5
6
5
41'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Śląska Wrocław. Dobrze, pewnie piłkę złapał Jakub Słowik.

23
14
3
9
10
39'

Dobrą okazję wypracował sobie Marcin Robak. Strzelał z około 10 metrów, ale niecelnie.

16
12
5
7
12
38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mihai Radut.

Lech Poznań
15
11
4
8
12
37'

Po dośrodkowaniu Wołodymyra Kostewycza główkował Christian Gytkjaer. Piłkę złapał Jakub Słowik.

17
6
3
3
6
36'

Kolejny rzut rożny w wykonaniu Śląska. Zawodnicy Lecha Poznań wybili piłkę.

14
8
2
3
9
35'

Rzut rożny i dośrodkowanie przed bramkę Lecha Poznań. Piłkę wrzucał Augusto. Śląsk wywalczył kolejny korner.

7
5
3
2
2
32'

Groźny "Centrostrzał" w wykonaniu Wołodymyra Kostewycza. Po chwili jednak rzut rożny dla Lecha, po którym niecelnie główkował Emir Dilaver.

8
5
3
6
11
31'

Po dośrodkowaniu w pole karne piłka została wybita. To nie była najlepsza wrzutka.

9
10
6
8
13
30'

Będzie rzut wolny dla Śląska Wrocław i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne gospodarzy.

14
6
3
5
7
28'

Sporo teraz niedokładności w środkowej strefie boiska.

2
4
5
6
10
25'

Nicklas Barkroth dośrodkował w pole karne Śląska, gdzie minimalnie niecelnie główkował Maciej Gajos.

18
7
10
7
15
23'

Kolejna dobrze zapowiadającą się akcja Śląska Wrocław. Po wrzutce przed bramkę Lecha piłkę wybił jednak Emir Dilaver. Dobrze od początku meczu prezentuje się zespół gości.

24
14
8
7
13
21'

Dragoljub Srnić popisał się bardzo dobrym podaniem do Arkadiusza Piecha. Ten jednak źle dośrodkował w pole karne, piłka wyszła poza boisko.

10
8
6
9
18
18'

Po dośrodkowaniu w pole karne piłkę zgrał Robert Pich. Potem obrońcy Lecha ją jednak wybili.

12
10
8
7
13
16'
15'

Elvir Koljić opuszcza boisko, potrzebna będzie zmiana.

7
2
2
14
8
14'

Kolejna przerwa w grze. Na boisku leży jeden z piłkarzy Lecha.

6
3
3
15
10
13'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do strzału składał się Marcin Robak. Nie trafił jednak czysto w piłkę.

6
8
2
3
11
12'

Mariusz Pawelec znów daleko wyrzucił piłkę z autu. Znów zgrywał ją Igors Tarasovs, ale po chwili wybili ją obrońcy Lecha.

11
8
3
2
8
10'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Elvir Koljić.

6
5
4
10
8
8'

Elvir Koljić odebrał piłkę obrońcy Śląska, strzelał z około 15 metrów, ale Jakub Słowik obronił to uderzenie.

13
8
4
5
7
7'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Wołodymyr Kostewycz.

14
6
4
6
15
6'

Daleki wyrzut piłki z autu. W polu karnym Lecha futbolówkę zgrywał Igors Tarasovs, ale zabrakło już strzału na bramkę gospodarzy.

7
5
1
1
3
5'

Wrocławianie przy piłce. Gra toczy się na połowie Lecha.

9
3
4
3
5
2'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Lecha Poznań. Główkował Igors Tarasovs, ale piłkę pewnie złapał Jasmin Burić.

14
5
3
4
4
20:13

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania. W Poznaniu około -9 stopni.