14
13
31
89'

Z ostrego kąta na bramkę Wisły strzelał Tymoteusz Klupś. Julian Cuesta obronił to uderzenie.

60
20
11
8
27
87'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Christian Gytkjaer. Wchodzi: Ołeksij Chobłenko. To był bardzo dobry mecz Christiana Gytkjaera.

83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer.

3:1 prowadzi Lech Poznań! Dośrodkowanie w pole karne Wisły, gdzie Christian Gytkjaer opanował piłkę i z kilku metrów strzelił gola. Dobrze w tej akcji pokazał się też Tymoteusz Klupś.

430
193
31
33
65
83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Darko Jevtić.

Lech Poznań
22
10
14
22
114
81'

Rafał Boguski zagrał przed bramkę Lecha. Dobrze interweniował Matus Putnocky.

79
31
10
9
22
79'

Po świetnym podaniu Darko Jevticia z około 14-15 metrów strzelał Radosław Majewski. To było minimalnie niecelne uderzenie.

75
24
19
20
26
77'
ZMIANA
17
9
10
9
17
77'
ZMIANA
18
7
8
5
11
73'

Zamieszanie w polu karnym Wisły. Swoją okazję miał Christian Gytkjaer, ale powstrzymali go obrońcy gospodarzy razem z Julianem Cuesta. To była dobra okazja dla Lecha.

48
14
11
15
46
72'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zawodnicy Wisły wybili piłkę.

19
6
6
14
43
71'

Gra toczy się na połowie Wisły. Radosław Majewski wywalczył rzut rożny dla Lecha.

62
17
2
1
8
68'
ZMIANA
22
10
7
10
11
67'

Okazję na gola miał Christian Gytkjaer. Oddał strzał z kilkunastu metrów, ale dobrze obronił Julian Cuesta.

41
17
15
14
25
65'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Wisły. Zawodnicy Lecha domagali się rzutu karnego za zagranie piłki ręką, ale sędzia nakazał grać dalej.

28
13
9
13
71
63'

10
61'

Znów efektownie pokazał się Carlitos. Tym razem zabrakło jednak strzału na bramkę.

33
20
9
10
23
59'

Dryblował w polu karnym Lecha Carlitos. Jeszcze oddał strzał na bramkę gości, ale to uderzenie było zablokowane.

37
16
8
9
15
56'

Darko Jevtić dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Jesus Imaz wybił piłkę.

44
21
10
11
25
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Sadlok.

61
30
16
15
20
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Asystował mu Darko Jevtić.

Darko Jevtić dośrodkował w pole karne Wisły Kraków. Christian Gytkjaer uprzedził obrońcę gospodarzy i po chwili skierował piłkę do bramki. 2:1 prowadzi Lech Poznań.

327
154
26
26
84
50'

Dośrodkował Piotr Tomasik, główkował Christian Gytkjaer. Julian Cuesta wybił piłkę.

45
20
12
13
23
49'

Od początku drugiej połowy sporo gry w środkowej strefie boiska.

17
17
13
8
11
46'

Początek drugiej połowy.

41
23
8
6
8
45'

Doliczona jedna minuta.

47
13
14
10
18
43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Christian Gytkjaer wykonywał rzut karny, oddał mocny strzał, po którym piłka wpadła do bramki. 1:1 w Krakowie.

290
150
28
39
104
42'

Trwa chyba jeszcze analiza VAR czy będzie rzut karny dla Lecha za zagranie piłki ręką Frana Veleza.

76
27
20
30
92
42'

Rzut karny dla Lecha Poznań!

156
52
14
26
62
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nikola Mitrović.

56
22
10
11
25
38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Trałka.

37
18
17
22
55
36'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Wisły. Po chwili gospodarze zdołali wybić piłkę.

23
15
12
10
17
36'

Z dystansu strzelał CarlitosMatus Putnocky pewnie złapał piłkę.

34
19
10
9
17
33'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

18
12
15
19
27
30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Carlitos.

Piękny strzał z rzutu wolnego oddał Carlitos! Piłka wpadła w samo okienko. 1:0 prowadzi Wisła Kraków.

182
107
46
84
235
29'

Żółtą kartkę otrzymał Nikola Vujadinović.

32
17
17
27
69
29'

Będzie rzut wolny dla Wisły Kraków. Do bramki gości około 20 metrów. Sędzia zdecydował się odgwizdać faul Vujadinovicia na Carlitosie.

30
13
12
15
51
26'

Jesus Imaz zagrał prostopadle w pole karne Lecha Poznań. To jednak goście przejęli piłkę.

38
14
8
7
17
25'

Goście przy piłce. Lech Poznań szuka okazji na gola.

60
33
4
5
22
24'

Uderzenie z kilkunastu metrów oddał Radosław MajewskiJulian Cuesta pewnie obronił.

27
19
15
13
16
21'

Jak na razie brakuje w tym spotkaniu dobrych okazji strzeleckich.

12
9
14
12
38
19'

Na strzał z dystansu zdecydował się Jesus Imaz. Uderzenie zostało jednak przyblokowane.

26
13
9
4
16
17'

Teraz dobrze w defensywie spisał się Emir Dilaver. Obrońca Lecha zatrzymał dryblującego Carlitosa.

33
17
3
4
15
14'

Darko Jevtić wrzucił piłkę w pole karne gospodarzy, gdzie pewnie interweniował Julian Cuesta. Do Jevticia wcześniej dogrywał Tymoteusz Klupś.

36
7
4
6
8
11'

Piotr Tomasik wstrzelił piłkę w pole karne Wisły. Świetnie w defensywie spisał się jednak Zoran Arsenić, który zatrzymał piłkę.

26
9
5
6
14
10'

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Zawodnicy gospodarzy rozgrywają piłkę.

10
6
6
7
23
9'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Piłka została wybita przed zawodnika Wisły.

17
3
9
8
18
5'

Po dośrodkowaniu w pole karne Wisły Kraków piłkę wypiąstkował Julian Cuesta.

26
10
8
9
19
4'

Carlitos dośrodkował z rzutu wolnego. W polu karnym główkował jeden z zawodników gospodarzy, ale Matus Putnocky nie dał się zaskoczyć.

32
19
8
12
13
3'

Zaatakowała Wisła Kraków. Najpierw pokazał się Carlitos, a teraz gospodarze wywalczyli rzut wolny. To dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.