1
1
90'

Gol! Strzelił Paul Pogba. Asystował mu Anthony Martial.

Pogrom! Po krótkim podaniu Martiala Pogba trafił do siatki płaskim uderzeniem zza pola karnego.

Manchester United
48
16
7
4
4
88'
87'

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Henrich Mchitarjan.

3:0! Mchitarjan idealnie w tempo podał do Martiala, a ten z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam z Hartem.

33
18
6
1
3
84'

West Ham walczy jeszcze o kontaktowego gola, ale nie robi tego zbyt przekonująco.

5
5
3
81'
80'
78'

Marko Arnautović miał nieco swobody w polu karnym, jednak uderzył z ostrego kąta na wiwat i wysoko nad poprzeczką.

2
4
1
2
1
76'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Marouane Fellaini.

75'

Z dystansu bardzo niecelnie strzelił Romelu Lukaku.

4
1
2
1
74'

Czerwone Diabły dzielą i rządzą na boisku. Zmiany dokonane przez Slavena Bilicia nic Młotom nie dały.

5
3
71'

Efektowny wolej Blinda z ostrego kąta i piłka poszybowała tuż nad poprzeczką!

4
3
2
1
4
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Angelo Ogbonna.

West Ham United
4
2
3
1
1
66'

Bardzo groźny "rogal" Rashforda z narożnika pola karnego i Młoty uratował słupek!

5
1
3
3
3
63'

Teraz Joe Hart zatrzymał płaski strzał Mchitarjana z 20 metrów.

4
2
2
2
7
63'

Z 16 metrów wysoko nad bramką uderzył Marcus Rashford.

3
4
3
5
1
61'

Romelu Lukaku był bliski skompletowania hat-tricka, ale jego strzał z ostrego kąta rozpaczliwym wślizgiem zablokował obrońca WHU!

8
5
4
7
4
61'

West Ham. Schodzi: Mark Noble. Wchodzi: Declan Rice.

4
4
3
1
1
60'
60'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Valencia.

2
1
4
6
5
59'

Groźna główka Arnautovicia i piłka odbiła się od zewnętrznej części poprzeczki! Zapachniało golem kontaktowym.

7
4
5
4
4
57'

Po kombinacyjnej akcji gospodarzy Henrich Mchitarjan trafił do siatki z 5 metrów, ale podający do niego Marcus Rashford znajdował się na ewidentnym spalonym i gola nie ma.

3
2
1
4
5
53'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Henrich Mchitarjan.

Już 2:0! Precyzyjnie z rzutu wolnego dośrodkował Mchitarjan, a głową przy słupku do siatki trafił Lukaku. Znakomite przywitanie Belga z Old Trafford!

38
15
5
5
4
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Pablo Zabaleta.

7
5
2
1
1
51'

Słabo w pole karne gospodarzy centrował Marko Arnautović i piłkę łatwo wybił Daley Blind.

2
2
50'

Paul Pogba podał do wbiegającego w pole karne Rashforda, ale ten w świetnej sytuacji chybił z ostrego kąta.

2
1
2
3
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
2
1
45+2'

Mogło być 1:1! Po szybkiej akcji kombinacyjnej potężnie z 15 metrów uderzył Edimilson Fernandes, jednak piłka poleciała w środek bramki i David de Gea ją odbił!

7
7
3
3
4
45'

Doliczona 1 minuta.

6
4
43'

Żółtą kartkę za faul na Hernandezie otrzymał Eric Bailly.

2
2
1
3
42'

Napór Czerwonych Diabłów nieco zelżał, West Ham na razie nie potrafi odpowiedzieć na gola dla gospodarzy.

3
2
2
38'

Winston Reid zastopował płaski strzał z dystansu Valencii.

2
1
1
3
37'

Z 18 metrów wyraźnie nad poprzeczką uderzył Mark Noble.

2
2
35'

Paul Pogba padł w polu karnym WHU po interwencji Obianga. Do faulu jednak nie doszło i sędzia słusznie puścił grę.

1
1
1
3
33'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Marcus Rashford.

1:0 dla Man Utd! Świetnym prostopadłym podaniem popisał się Rashford, a Lukaku wykorzystał sytuację sam na sam z Hartem. Piłka wpadła do siatki, odbijając się jeszcze od wewnętrznej części słupka.

49
20
3
5
4
31'

Romelu Lukaku świetnym podaniem obsłużył nacierającego na bramkę Rashforda, ale ten przyjął piłkę dość nonszalancko i zatrzymał go Pablo Zabaleta.

3
1
1
4
2
27'

Angelo Ogbonna ofiarnie przeciął w polu karnym bardzo groźne zagranie Maty w kierunku Romelu Lukaku.

3
4
1
1
24'

Dynamiczne, szybkie spotkanie na Old Trafford. Przewagę mają gospodarze, ale Młoty od czasu do czasu też wyprowadzają groźne akcje.

5
2
1
1
21'

Odpowiedź gości! centrostrzał Hernandeza z ostrego kąta, ale defensywa MU oddaliła zagrożenie.

3
2
1
2
2
18'

Co za kocioł w polu karnym WHU! Joe Hart obronił uderzenie Maty z ostrego kąta, w ogromnym tłoku na 5. metrze próbował jeszcze dobijać Romelu Lukaku, jednak londyńscy obrońcy zdołali go zablokować!