Premier League: 4. kolejka
09 wrz 2017 18:30
90+3'

Przewaga Man Utd w ostatnich sekundach spotkania. Stoke broni się niemal całym zespołem.

3
7
3
4
90'

Trzy minuty doliczone.

7
5
1
1
2
87'

Stoke stara się grać długim podaniem, pomijając drugą linię.

3
2
2
6
10
84'
ZMIANA
81'

To mogła, a wręcz powinna być bramka! Martial dośrodkował w pole karne, ale Lukaku z sześciu metrów uderzył nad poprzeczką.

6
2
4
12
9
78'

Wyrównane ostatnie minuty. Można nawet zaryzykować tezę, że Stoke jest bliżej strzelenia gola.

8
5
5
7
11
75'
ZMIANA

Stoke. Schodzi: Jese Rodriguez. Wchodzi: Saido Berahino.

72'
ZMIANA
72'
ZMIANA

Man Utd. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Juan Mata.

8
4
6
3
3
72'

Co ciekawe, to właśnie Stoke rozgrywa teraz piłkę.

3
2
3
1
5
68'

Stoke gra z coraz większą lekkością. Wydaje się, że wynik jest sprawą otwartą.

2
2
3
5
7
66'

Korner dla Man Utd. Do piłki skacze Pogba, ale nie jest w stanie oddać strzału.

4
3
3
6
3
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eric-Maxim Choupo-Moting. Asystował mu Xherdan Shaqiri. 2:2! Dośrodkowanie z kornera, Moting wygrał pojedynek główkowy i z pięciu metrów doprowadza do wyrównania.

62'

FANTASTYCZNA interwencja de Gei, który obronił strzał Jese z pięciu metrów.

8
3
1
2
1
61'

Rashford był już sam przed bramkarzem, ale wówczas rozległ się gwizdek - spalony.

1
3
3
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. 2:1 dla MU! Butland wygrał pojedynek sam na sam z Lukaku, ale Belg zebrał piłkę i skierował ją do siatki.

Manchester United
32
20
7
3
5
55'

Xherdan Shaqiri sam się zakiwał i nie patrząc już w pole karne posłał dośrodkowanie do... nikogo.

1
2
54'

Man Utd rozgrywa piłkę "od tyłu", ale przed chwilą Phil Jones dryblował na własnej połowie i stracił piłkę.

1
51'

Henrich Mchitarjan miał przed sobą bramkarza, ale był na spalonym i sędzia przerwał grę.

1
1
1
1
48'

Celny strzał Pogby sprzed pola karnego. Piłka w rękach bramkarza.

2
5
1
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcus Rashford. 1:1! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Matić podbił piłkę, a tę z kilku metrów do bramki wpakował Pogba. Bramkę ostatecznie zaliczono Rashfordowi, bowiem to po jego czuprynie ostatecznie wpadła do siatki.

27
15
2
2
5
45'

Dwie minuty doliczone.

4
3
2
43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eric-Maxim Choupo-Moting. Asystował mu Mame Diouf. 1:0 dla Stoke! Diouf dośrodkował na piąty metr, gdzie Moting urwał się obrońcy i wpakował piłkę do siatki.

42'

Rzut rożny dla Man Utd, ale w efekcie wyszła kontra Stoke, która szybko przerodziła się w atak pozycyjny.

2
1
1
1
1
39'

Moting próbował piętą zgrać piłkę w pole karne, ale futbolówka nie dotarła do żadnego gracza Stoke.

1
1
36'

Sporo walki na boisku, ale okazje strzeleckie były po obu stronach.

1
1
3
1
2
32'

Potężny strzał Maticia i tylko głośny śmiech kibiców Stoke podkreślił słabą próbę Serba.

4
2
1
1
3
28'

Strzał za strzałem! Znów Shaqiri z okolic 20 metrów, de Gea pofrunął w swój lewy róg i złapał piłkę.

4
1
1
1
1
28'

Odpowiedź Man Utd i strzał Rashforda. Butland zbił piłkę do boku. Dopadł do niej Lukaku, ale był już na spalonym.

2
2
1
27'

Kąśliwy strzał Xherdana Shaqiriego sprzed pola karnego. Piłka zmierzała tuż przy słupku, ale de Gea był na posterunku.

2
26'

Skuteczna interwencja bramkarza Stoke na linii pola karnego.

1
1
24'

Wreszcie jakaś dobra okazja. Jack Butland wygrał pojedynek z Rashfordem, który w pełnym biegu oddał silny strzał.

1
21'

Kilka ostatnich minut należały do Man Utd. Przed chwilą Herrera źle dośrodkował w pole karne.

1
1
18'

Eric-Maxim Choupo-Moting chciał zaskoczyć de Geę strzałem z dystansu, ale uderzył bardzo niecelnie.

2
2
16'

Jose Mourinho stoi przy linii i przygląda się grze. Portugalczyk zachowuje spokój, ale na razie jego zespół nie jest w stanie przejąć inicjatywy.

2
1
1
13'

Wyrównany pojedynek na Britannia Stadium.

2
3
11'

Herrera wycofał piłkę przed pole karne, ale tam był Darren Fletcher, były zawodnik Man Utd, ale dzisiaj to gracz Stoke.

2
3
1
8'

Na razie wyrównany pojedynek w Stoke. Przypomnijmy, że na tym stadionie przegrał w tym sezonie Arsenal.

4
4
1
1
1
6'

Dośrodkowanie w pole karne Man Utd z rzutu rożnego. David de Gea interweniuje nieco nerwowo, ale w końcu łapie piłkę.