Rzut karny dla Man Utd za zagranie ręką Schneiderlina!

2
4
3
90+1'

Z dystansu ładnie pod poprzeczkę uderzył Sandro Ramirez, ale David de Gea wybił piłkę na rzut rożny.

4
1
1
1
1
90'

Doliczone 3 minuty.

1
1
1
89'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Jesse Lingard.

3:0! Strzał Maticia zamienił się w dośrodkowanie, które przedłużył głową Lingard i z bliska do siatki trafił Lukaku.

37
12
3
2
3
88'
85'

Morgan Schneiderlin wybił piłkę po dośrodkowaniu Mchitarjana spod końcowej linii.

1
6
1
83'

Gol! Strzelił Henrich Mchitarjan. Asystował mu Romelu Lukaku.

Po meczu! Lukaku podał w tempo do niekrytego w polu karnym Mchitarjana, a ten z zimną krwią posłał piłkę do siatki płaskim strzałem.

30
10
2
1
3
82'

Everton. Schodzi: Wayne Rooney. Wchodzi: Kevin Mirallas.

82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Eric Bailly.

2
1
82'

Mamy teraz wymianę ciosów. Everton już nie kalkuluje, a Manchester United wyprowadza kontry.

2
1
78'

Jesse Lingard przedzierał się w polu karnym między obrońcami Evertonu i upadając na boisko oddał lekki strzał. Jordan Pickford na posterunku.

1
1
2
77'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Ander Herrera.

76'

Płasko z dystansu uderzył Nemanja Matić, ale piłka minęła słupek.

1
74'

Eric Bailly ofiarnie zablokował strzał Sandro Ramireza z 16 metrów. Z lewego skrzydła centrował Leighton Baines.

1
1
70'

Po dośrodkowaniu spod końcowej linii strzał z 7 metrów oddał Jesse Lingard, lecz wysoko nad poprzeczką.

5
1
68'

Z lewego skrzydła do nikogo dośrodkował Gylfi Sigurdsson i piłka poza boiskiem.

2
1
66'

Everton. Schodzi: Tom Davies. Wchodzi: Sandro Ramirez.

65'

Słupek! Trafił w niego Juan Mata strzałem z rzutu wolnego z 18 metrów.

4
4
63'

Żółtą kartkę za faul na Macie otrzymał Ashley Williams.

4
3
1
1
1
61'

Ogromny tłok w polu karnym MU, z ostrego kąta uderzył Gylfi Sigurdsson i gospodarzy uratował instynktowną interwencją David de Gea!

4
4
3
61'
57'

Everton zaczął drugą połowę zdecydowanie lepiej niż pierwszą. Widać w szeregach gości wiarę w odrobienie strat.

3
2
2
2
3
54'

Po dośrodkowaniu Maty z lewego skrzydła błąd popełnił Phil Jagielka, lecz Romelu Lukaku źle przyjął piłkę na 9. metrze i nic już nie wskórał.

1
2
1
51'

Technicznie z narożnika pola karnego uderzył Marcus Rashford - wyraźnie obok dalszego słupka.

1
1
1
3
50'

Znów podawał Tom Davies i raz jeszcze w polu karnym szarżował Wayne Rooney. W decydującym momencie jednak za bardzo wypuścił sobie piłkę i zagrożenie oddalił Phil Jones.

7
2
1
1
1
46'

Cóż za szansa Evertonu! Po podaniu Daviesa Wayne Rooney wygrał w polu karnym przebitkę z Baillym, ale jego strzał z ostrego kąta nogą obronił David de Gea!

8
6
2
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
2
2
3
45'

Doliczona 1 minuta.

1
3
1
2
2
43'

Ogromny chaos na boisku. Przewaga po stronie gospodarzy, którym jednak brakuje dokładności przy ostatnim podaniu.

2
2
1
2
38'

Romelu Lukaku wyszedł na czystą pozycję, zatrzymali go jednak Phil Jagielka do spółki z Pickfordem.

3
1
1
2
4
35'

Jordan Pickford wyszedł z bramki i uprzedził w narożniku pola karnego Rashforda. Podawał Henrich Mchitarjan.

1
1
1
1
3
34'

Everton próbuje atakować, wciąż pokazuje jednak zbyt mało, by myśleć o wyrównaniu. Gospodarze grają bardzo spokojnie.

5
2
29'

David de Gea z trudem obronił strzał szczupakiem Daviesa. Zawodnik Evertonu i tak był jednak na spalonym, co nie umknęło uwadze sędziego asystenta.

7
27'

Po dośrodkowaniu Sigurdssona z rzutu wolnego daleko obok słupka główkował Michael Keane.

2
1
1
1
3
26'

Nieprawdopodobne! Powinno być 2:0! Michael Keane zagrał wszerz boiska i skończyło się to koszmarną stratą. Juan Mata natychmiast uruchomił prostopadłym podaniem Romelu Lukaku, lecz ten mają przed sobą tylko Pickforda uderzył obok słupka.

1
1
1
4
8
25'

Manchester United nie atakuje z takim rozmachem jak w pierwszych minutach, ale kontroluje boiskowe wydarzenia.

1
1
1
1
3
21'

Groźnie pod bramką MU! Cuco Martina dograł ze skrzydła na 15. metr do Rooneya, ale ten strzelił płasko obok słupka.

2
2
2
1
4
19'

Przytomny wślizg Ashleya Williamsa we własnym polu karnym. Obrońca Evertonu zatrzymał szarżującego Rashforda.

1
1
2
1
5
15'

Niezła centra Sigurdssona z rzutu wolnego, jednak w powietrznej walce Wayne Rooney sfaulował De Geę i sędzia przerwał grę.

4
2
3
6
2
13'

Pierwsza oskrzydlająca akcja The Toffies, jednak zagrożenie oddalił spod własnej bramki Phil Jones.

4
4
5
4
4
11'

Spod końcowej linii zbyt mocno dośrodkował Ashley Young i piłka opuściła boisko.

5
1
1
4
2
7'

Mocny początek Czerwonych Diabłów, Everton na razie nie potrafi opuścić własnej połowy.

7
4
4
4
2
4'

Gol! Strzelił Antonio Valencia. Asystował mu Nemanja Matić.

1:0 dla Man Utd! Matić dograł przed pole karne do Valencii, a ten oddał perfekcyjny, soczysty strzał z woleja przy dalszym słupku! Pickford bez szans.