Premier League: 5. kolejka
16 wrz 2017 16:00
90+3'

Mógł być czwarty gol Aguero, ale jego strzał sprzed pola karnego sparował Gomes.

6
4
1
1
90'

Trzy minuty doliczone.

3
3
1
89'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. 6:0! Pewny strzał Sterlinga pod poprzeczkę. Gomes bez szans.

Manchester City
20
14
5
1
2
88'

Karny! Sterling faulowany przez Kabasele!

5
2
85'

Strzał Sterlinga sprzed pola karnego. Rykoszet i piłka przeleciała tuż obok słupka.

3
3
2
81'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. 5:0 i hattrick Argentyńczyka! Piękna akcja Aguego, który minął kilku rywali, oddał płaski strzał i piłka po odbiciu się od słupka wpadła do siatki.

17
7
3
2
80'

Piłka trafiła na lewe skrzydło do Sane, którego strzał trafił w boczną siatkę.

78'

Sporo zmian w ostatnich minutach przez co spadło tempo meczu.

2
1
1
78'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Leroy Sane.

2
2
2
3
2
74'

Watford. Schodzi: Andre Gray. Wchodzi: Troy Deeney.

73'

To mógł być gol dla Szerszeni! Niepilnowany na piątym metrze Etienne Capoue uderzył tuż obok słupka.

1
1
2
1
1
70'

Watford. Schodzi: Nathaniel Chalobah. Wchodzi: Etienne Capoue.

68'

Kolejne akcje Man City. Guardiola chce więcej goli. Watford jest bezradny.

1
66'
65'

Watford. Schodzi: Tom Cleverley. Wchodzi: Roberto Pereyra.

65'
64'

Gol! Strzelił Nicolas Otamendi. Asystował mu David Silva. 4:0! Krótko rozegrany rzut rożny, po którym Silva dośrodkował na szósty metr. Tam Otamendi wygrał pojedynek główkowy i dopełnił formalności.

11
6
1
1
3
63'

Potężny strzał Silvy z 14 metrów i Gomes przeniósł piłkę nad poprzeczkę.

61'

Kolejna szarża Mendy'ego. Po jego dośrodkowaniu na piąty metr piłka została wybita na korner.

1
1
58'

Nie wyszło dośrodkowanie Mendy'emu, ponieważ piłka wylądowała na bocznej siatce.

1
56'

Trochę egoistycznie zachował się Gabriel Jesus. Jego strzał został zablokowany.

53'

Kontra Manchesteru City po kornerze dla Watfordu. Obok bramki z 20 metrów uderzył Sergio Aguero.

1
50'

Z werwą rozpoczęli drugą połowę gracze Watfordu.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Dwie minuty doliczone.

1
1
42'

Man City wciąż jest głodny kolejnych bramek. Watford nie istnieje.

3
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Abdoulaye Doucoure. Faulowany Sterling.

38'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Sergio Aguero. 3:0! Gospodarze na łopatkach. Aguero zagrał do Jesusa, który z kilku metrów płaskim strzałem zaskoczył Gomesa. Brazylijczyk był jednak na spalonym... Ten gol nie powinien zostać zaliczony.

16
10
2
3
3
35'

Zdecydowana przewaga Man City. Goście nie zamierzają się cofać na własną połowę.

2
1
31'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu David Silva. 2:0! Hiszpan zagrał na trzeci metr, gdzie zupełnie niepilnowany Aguero tylko dołożył nogę.

19
9
2
3
3
29'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Holebas. De Bruyne wycięty przy linii bocznej.

1
1
2
27'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Kevin De Bruyne. 1:0 dla Man City! Dośrodkowanie z rzutu wolnego, a Aguero idealnie nabiegł na piłkę i głową umieścił ją w siatce.

20
7
1
3
4
24'

To mógł być gol dla... Watfordu! Richarlison de Andrade urwał się rywalom po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i głową uderzył tuż obok słupka.

2
22'

Daryl Janmaat mocno ucierpiał w starciu z Otamendim.

1
2
2
1
2
20'

Silva dośrodkował w pole karne z rzutu rożnego. Piłka trafiła na 14. metr do Aguero, ale Argentyńczyk uderzył obok słupka.

19'

Zbyt szybko pochwaliliśmy Watford. Szerszenie nadal mają problem, żeby wyjść z własnej połowy.

16'

Aguero zauważył, że Gomes wyszedł kilka metrów od linii bramkowej. Postanowił go przelobować i pomylił się nieznacznie.

14'

Watford nieco otrząsnął się w ostatnich trzech minutach z przewagi Man City. Póki co The Citizens mają aż 72 proc. posiadania piłki.

11'

Kolejna okazja The Citizens. Niecelnie przymierzył Kevin De Bruyne, a tymczasem mocno rozpadało się nad stadionem.

9'

To mogła być bramka, ale Sterling nie trafił w piłkę na jedenastym metrze. Chwilę później Fernandinho mocno huknął sprzed pola karnego, ale Gomes złapał futbolówkę.

7'

Mendy zdecydował się na strzał z ponad 30 metrów, ale Francuz mocno spudłował.

6'

Niecelny strzał Fernandinho po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Brazylijczyk uderzył z pięciu metrów.