90'

Trzy minuty doliczone.

3
90'

Dośrodkowanie w kierunku Fellainiego, ale nie będzie hat-tricka, ponieważ piłkę złapał bramkarz.

4
4
86'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Anthony Martial. 4:0! Płaskie dośrodkowanie Martiala na piąty metr, gdzie zupełnie niepilnowany Lukaku tylko dołożył nogę.

19
10
2
3
3
81'

Anthony Martial mógł wpisać się na listę strzelców, jednak z kilku metrów uderzył wprost w bramkarza. Korner.

1
2
76'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Ander Herrera.

76'

Lepszy fragment w wykonaniu Crystal Palace, ale de Gea wciąż bezrobotny.

4
1
2
74'

Palace. Schodzi: Bakary Sako. Wchodzi: Freddie Ladapo.

wchodzi Wchodzi
Freddie Ladapo #19
schodzi Schodzi
72'
71'

Gol? Nie! Lukaku miał wyśmienitą okazję z 12 metrów, ale uderzył tuż obok słupka.

3
68'

Cabaye oddał fatalny strzał z około 25 metrów.

66'
65'

Korner dla Orłów nie przyniósł żadnego efektu.

1
62'

Sako dośrodkował płasko w pole karne i żaden z jego kolegów nie sięgnął piłki.

1
58'

Young miał mnóstwo miejsca na 15 metrze, jednak jego płaski strzał padł łupem bramkarza.

1
1
3
56'

Nieudana kombinacja Orłów w ofensywie i od bramki rozpoczął de Gea.

1
1
1
1
53'

Londyńczycy są w beznadziejnej sytuacji, a Man Utd chce zdobyć kolejne gole.

2
1
1
1
2
49'

Gol! Strzelił Marouane Fellaini. Asystował mu Marcus Rashford. 3:0! Orły na kolanach. Z rzutu wolnego dośrodkował Rashford, a z kilku metrów Fellaini głową wpakował piłkę do siatki.

16
10
6
2
2
46'

Rashford znów się urwał lewą flanką. Zagrał na piąty metr, gdzie strzał Lukaku został przyblokowany.

1
1
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Minuta doliczona.

44'

Henrich Mchitarjan był niepilnowany w polu karnym Crystal Palace. Uderzył bardzo silnie, ale i też niecelnie.

1
1
2
2
2
41'

Smalling był o krok od strzelenia bramki. Po jego uderzeniu głową z pięciu metrów piłka przeleciała tuż obok słupka.

2
1
2
2
2
40'

Sytuacja na boisku nie zmienia się - Man Utd prowadzi grę.

5
4
2
1
1
35'

Gol! Strzelił Marouane Fellaini. Asystował mu Ashley Young. 2:0! Dośrodkowanie na dalszy słupek, gdzie akcję zamykał Fellaini. Belg z trzech metrów tylko dołożył nogę.

16
11
5
3
3
32'

De Gea w końcu zatrudniony. Strzał Sako był silny, ale wprost w Hiszpana.

2
1
1
1
1
31'

To mogła być niezła okazja dla Lukaku, ale Henrich Mchitarjan w dość prostej sytuacji źle podał do Belga.

2
2
1
2
1
28'

Rzut wolny dla Man Utd, jednak dośrodkowanie Maty pewnie chwycił bramkarz.

4
3
3
3
3
25'

Niemal każda akcja gości kończy się już na środku boiska.

3
3
1
2
1
22'

Niewiele się dzieje w ostatnich minutach na Old Trafford. Cały czas atakują Czerwone Diabły.

1
2
1
2
1
19'

Lukaku otrzymał podanie od Maty, ale w ostatniej chwili uprzedził go bramkarz.

2
1
1
2
1
16'

Goście mają problem, żeby wyjść z własnej połowy. Dominacja Man Utd.

5
5
2
1
1
13'

Zablokowany strzał Valencii z 25 metrów.

2
1
2
3
2
11'

Matić włączył się do ofensywnej akcji. Otrzymał podanie od Rashforda, jednak chybił z 18 metrów.

4
2
2
3
2
8'

Była szansa dla gości, ale Mamadou Sakho po dośrodkowaniu z prawej strony uderzył nad poprzeczką z pięciu metrów.

3
2
2
2
4
5'

Fatalny start Orłów. Crystal Palace nie tylko bez punktu w Premier League, ale i bez strzelonego gola.

4
5
3
2
2
3'

Gol! Strzelił Juan Mata. Asystował mu Marcus Rashford. 1:0 dla MU! Piękna akcja Rashforda, który minął rywala, wpadł w pole karne i zagrał na jego środek. Mata nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce z 12 metrów.