2
1
2
73'

Man Utd miał rzut wolny około 50 metrów od bramki LFC. Mimo to goście zdecydowali się na dośrodkowanie, którego nie sięgnął żaden gracz Czerwonych Diabłów.

3
5
1
71'

Firmino szukał podaniem Salaha, jednak Egipcjanin nie sięgnął piłki.

7
7
2
2
5
69'

Nie mają argumentów w ofensywie zawodnicy Man Utd. Dominacja Liverpoolu.

9
9
3
5
8
67'

Techniczny strzał Salaha z 17 metrów, ale w bezpiecznej odległości piłka minęła bramkę rywala.

6
6
2
5
3
65'
63'
61'

Coutinho przewrócił się w polu karnym MU, jednak nie ma mowy o "jedenastce".

6
6
1
5
6
60'

Salah wpadł w pole karne, ale Darmian wybił mu piłkę na korner.

4
4
2
2
2
59'

Jesse Lingard w rozmowie z Jose Mourinho. To Anglik będzie pierwszym zmiennikiem dzisiaj?

4
4
1
2
3
56'

Gomez dośrodkował na szósty metr i Emre Can w niezłej sytuacji uderzył nad poprzeczką.

5
4
1
3
3
55'

Silny strzał Coutinho, jednak został przyblokowany.

5
4
1
4
3
52'

Lepsze wrażenie sprawiają od początku drugiej połowy zawodnicy LFC.

6
6
2
2
9
50'

Dośrodkowanie Firmino na 5 metr, ale tam górują zawodnicy Man Utd.

3
4
1
4
1
49'

Kolejna dobra akcja LFC w drugiej połowie. Przyblokowany strzał Firmino trafił w boczną siatkę.

4
5
2
3
3
46'

Początek drugiej połowy.

7
7
2
2
2
45'

Minuta doliczona.

3
3
2
1
1
43'

Teraz o włos od gola był Man Utd! Świetną interwencją popisał się Mignolet, który sparował strzał Lukaku z 11 metrów.

13
9
5
5
8
41'

Mało czasu na oddanie strzału miał Salah, jednak z tym nie miał problemów de Gea.

5
5
2
3
2
37'

Brzydki faul Lukaku. Sędzia rozmawia z Belgiem, ale nie wlepia mu żółtej kartki.

6
6
3
3
5
36'

Dośrodkowanie Moreno przeleciało nad głową Salaha, który zszedł na krótki słupek.

4
4
3
2
2
34'

Kapitalna interwencja nogą w wykonaniu de Gei, który w ten sposób zatrzymał strzał Matipa z sześciu metrów. Dobitka Salaha przeleciała obok słupka.

8
5
2
3
6
33'

Trzeba uczciwie przyznać, że hit Premier League rozczarowuje. Akcje są wolne, a tak nie da się zaskoczyć rywala.

3
4
2
7
2
30'

Potężna bomba Maticia z 20 metrów i piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

7
3
3
5
4
27'

Nie jest to porywające widowisko, brakuje celnych strzałów, po których bramkarze musieliby wykazać się.

4
4
1
1
2
24'

Lukaku minął na prawej flance Lovrena, ale dośrodkowanie było zbyt mocne.

5
3
2
3
2
23'

Man Utd miał rzut wolny w okolicach pola karnego LFC. Dośrodkowanie Younga zostało jednak wybite.

7
5
3
4
3
19'

Bardzo lekki strzał Salaha z 25 metrów. To nie mogło zaskoczyć bramkarza Man Utd.

6
5
3
3
4
18'

Salah padł jak rażony piorunem tuż przed polem karnym Man Utd. Sędzia nie użył gwizdka.

6
3
1
2
3
14'

Georginio Wijnaldum oddał leciutki strzał lewą nogą z 20 metrów. Pewna interwencja de Gei.

5
4
1
1
2
13'

Sporo walki w środkowej strefie boiska. Częściej przy piłce są gracze Liverpoolu.

4
5
2
2
2
10'

Matip włączył się do ofensywnej akcji, nikomu nie oddał już piłki, ale jego strzał był mocno niecelny.

5
5
2
2
2
9'

Salah nie dał rady oszukać przy linii bocznej Darmiana. Mimo to wywalczył aut.

4
5
2
5
2
7'

Kontra The Reds. Georginio Wijnaldum rozpoczął ją i wykończył lekkim strzałem, który bez problemu złapał de Gea.