2:1
Zakończony
Arsenal FC
90+2'

Gol! Strzelił Tom Cleverley. 2:1 dla Watfordu! Bramka najprawdopodobniej również nie powinna zostać uznana, ponieważ Deeney był na spalonym, gdy starał się pokonać Cecha. Po chwili jego strzał dobił Tom Cleverley.

16
12
5
5
11
90'

Cztery minuty doliczone.

5
4
3
3
3
87'

Zamiast ataków Arsenalu, to gospodarze dokręcają śrubę.

2
2
2
3
2
85'
83'

To mogło być wejście Etienne'a Capoue! Po jego strzale piłka trafiła w głowę Mertesackera, a następnie w słupek.

2
2
2
2
2
80'

Watford. Schodzi: Roberto Pereyra. Wchodzi: Etienne Capoue.

79'

Monreal przekombinował w polu karnym gości. Zamiast strzelać, to dryblował i stracił piłkę.

1
1
1
1
1
78'

Wyrównał się pojedynek. Watford chce zdobyć nie jeden, a komplet punktów.

1
1
1
1
1
75'

Watford idzie za ciosem, ale uderzenie Richarlisona trafiło tylko w boczną siatkę.

2
2
1
1
2
71'

Gol! Strzelił Troy Deeney. Anglik zmylił Cecha i umieścił piłkę w siatce. 1:1.

Watford FC
6
4
4
5
12
71'

Rzut karny dla Watfordu! Bellerin faulował Richarlisona, chociaż wydaje się, że nie ma mowy o przewinieniu w tej sytuacji.

3
3
2
2
3
70'

Doskonała okazja przed Oezilem. Niemiec miał przed sobą Gomesa, ale uderzył zbyt lekko, żeby pokonać bramkarza.

1
1
1
1
1
68'
67'

Za chwilę także Olivier Giroud zamelduje się na boisku.

1
1
1
1
2
64'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Kabasele.

2
2
1
1
1
63'

Świetna interwencja Gomesa, który sparował strzał Iwobiego. Temu podawał Oezil.

1
1
1
1
1
62'

Watford. Schodzi: Andre Gray. Wchodzi: Troy Deeney.

2
2
2
2
2
62'

Watford. Schodzi: Adrian Mariappa. Wchodzi: Andre Carrillo.

61'

Arsenal. Schodzi: Danny Welbeck. Wchodzi: Mesut Oezil.

2
2
2
2
2
60'

Welbeck znów jest kontuzjowany. Kolejny problem Anglika w jego karierze. Za chwilę nastąpi zmiana.

3
3
4
3
3
59'

Słabszy okres w meczu. Arsenal czeka na to co zrobi Watford, ale ten nie ma pomysłu na rozmontowanie defensywy rywali.

2
2
2
2
2
55'

Teraz Arsenal głęboko cofnął się na własną połowę. Liczy na szybką kontrę i drugą bramkę.

2
2
2
2
2
52'

Richarlison przymierzył technicznie z linii pola karnego. Cech nie musiał interweniować, ponieważ piłka przeleciała obok słupka.

2
2
2
2
2
49'

Długie zagranie Xhaki, ale wprost do "koszyczka" Gomesa.

2
2
2
2
2
47'

Wyrzut z autu wprost na pole karne Arsenalu, ale tutaj króluje Petr Cech.

2
2
2
2
2
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
2
2
2
45'

Trzy minuty doliczone.

2
2
2
2
2
44'

To już wręcz ostrzał! Celna próba Xhaki i pewna interwencja Gomesa. W końcu zaczyna coś się dziać.

2
2
2
2
2
43'

Dwie z rzędu okazje dla Arsenalu. Najpierw uderzenie Xhaki z 20 metrów sparował Gomes, a po chwili Bellerin strzelił tuż obok słupka.

3
2
2
2
2
42'

Może ta bramka "otworzy" niemrawy dotychczas mecz.

2
2
2
2
2
39'

Gol! Strzelił Per Mertesacker. Asystował mu Granit Xhaka. 1:0 dla Arsenalu! Po dośrodkowaniu Xhaki z rzutu rożnego najwyższy na boisku Per Mertesacker głową z pięciu metrów wpakował piłkę do siatki.

13
7
6
1
2
38'

Richarlison doszedł do strzału głową, ale Petr Cech nie musiał interweniować.

2
2
2
2
3
34'

Dobra akcja Arsenalu, przede wszystkim rozegrana szybciej, ale w ostatniej chwili Welbeck został zablokowany.

3
2
2
2
2
32'

Danny Welbeck otrzymał piłkę w polu karnym, ale szybko stracił ją i koniec końców faulował rywala.

3
2
2
2
2
29'

W końcu. Strzał Elneny'ego z 20 metrów przeleciał wprawdzie nad poprzeczką, ale w końcu nie oglądaliśmy przerzutu na drugą stronę boiska.

3
2
2
2
2
28'

Przerzut, przerzut, przerzut i prowadzenie piłki po szerokości boiska - tak wyglądają akcje Arsenalu.

2
2
2
2
3
26'

Wyraźnie nic się nie dzieje na boisku. Gra toczy się w środkowej części, nieco dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze.

2
2
2
2
3
21'

Spadło tempo meczu. Niewiele się dzieje na murawie.

2
2
2
2
3
19'

Kontra Szerszeni, ale po wstrzeleniu piłki w pole karne nie ma uderzenia na bramkę Arsenalu.

2
2
2
2
2
16'

Arsenal stara się rozgrywać piłkę, a wówczas Watford ustawią się piątką w defensywie.

3
2
2
2
2
12'

Iwobi zagrał na prawą flankę do Bellerina. Jego dośrodkowanie wylądowało na piątym metrze, jednak tutaj nie było żadnego gracza Arsenalu.

3
2
2
2
2
9'

Richarlison źle upadł na murawę i mocno cierpi. Nie wygląda to dobrze, możliwe, że ma nawet złamany nadgarstek, ale piłkarz prosi o opatrunek i chce wrócić na boisko.

4
2
2
2
2
6'

Spokojne pierwsze fragmenty w wykonaniu obu drużyn.

2
2
2
2
2
3'

Tom Cleverley zamarkował strzał z 20 metrów i zdecydował się na podanie, które nie trafiło do jego kolegi z zespołu.