Jeszcze 4 minuty gier i zabaw przed nami!

2
6
8
89'

De Gea interweniował przed polem karnym, ale źle to uczynił. Mounie mógł uderzać do pustej bramki, ale został zablokowany.

3
2
1
1
5
87'

ManU ostatecznie zepchnął rywala pod jego bramkę. W polu karnym Loessla coraz groźniej. Autobus już zaparkowany!

3
4
1
1
1
84'

Mądrze bronią się piłkarze Huddersfield. Gospdoarze nie pozwalają gościom na przedostawanie się w pole karne.

5
5
3
3
5
82'

Gospodarze zamknięci na własnej połowie bronią wygranej. Zapowiada się nerwowa końcówka.

4
2
1
2
2
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Williams.

Huddersfield Town
6
3
2
78'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Romelu Lukaku. Goście wracają do gry! Dośrodkowanie w pole karne Lukaku na gola strzałem głową wykończył Rashford. Już tylko 2:1!

24
15
7
5
13
76'

Główkował Herrera, Loessl popisał się dobrą interwencją.

3
1
74'

Dobrze zapowiadającą się akcję Huddersfield przerwał sędzia. Na spalonym znalazł się Valencia.

3
71'

Lukaku wślizgiem starał się w polu karnym trącić piłkę, ale nie udało mu się to.

2
1
70'

Huddersfield. Schodzi: Laurent Depoitre. Wchodzi: Steve Mounie.

69'

ManU wciąż nie potrafi stworzyć sobie klarownej okazji do zdobycia gola. Czasu na to ma coraz mniej.

3
1
1
1
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aaron Mooy.

4
1
1
1
64'

Piłkarze Huddersfield nie murują bramki tylko starają się kontrować coraz więcej ryzykujących gości.

2
1
1
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ashley Young.

Manchester United
6
3
3
1
1
60'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego z boku pola karnego, niecelnie uderzył Herrera, który był dodatkowo na spalonym.

2
2
57'

Goście wyszli z kontrą, ale źle rozegrali piłkę już w polu karnym gospodarzy. Od bramki rozpocznie Jonas Loessl.

2
1
54'

Lukaku nie potrafił minąć kilku rywali, piłka trafiła przed polem karnym pod nogi Ashley Younga, ten natychmiast uderzył. Bardzo niecelnie.

2
1
52'

Starają się rozmontować obronę Huddersfield piłkarze Manchesteru United. Jednak po zmianie stron idzie im to bardzo opornie.

2
1
48'

W ataku Czerwone Diabły, ale po zmianie stron goście jeszcze nie zagrozili gospodarzom.

2
1
1
46'

Gramy po przerwie.

7
1
46'
46'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Henrich Mchitarjan.

45+3'

Matić uderzał z ok. 15 metrów. Piłka leciała do bramki, ale odbiła się od obrońcy i wyszła na róg!

6
3
1
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

4
2
1
43'

Szukają przed przerwą trafienia piłkarze ManU, ale momentami grają zbyt nerwowo.

1
1
1
1
3
41'

Goście coraz więcej ryzykują, co starają się wykorzystać gospodarze wyprowadzając kontry.

4
2
2
1
1
39'

Huddersfield. Schodzi: Elias Kachunga. Wchodzi: Rajiv van La Parra.

37'

Nie układa się to spotkanie ManU, goście starają się złapać kontakt z rywalem, ale popełniają proste błędy.

2
1
3
1
1
33'

Gol! Strzelił Laurent Depoitre. Asystował mu Jonas Loessl. Sensacja! Już 2:0! Dalekie wybicie Loessla, Lindelof nie trafił w piłkę przed własnym polem karnym i sam na sam z bramkarzem znalazł się Depoirte. Napastnik ograł Davida de Geę i trafił do pustej bramki!

26
17
11
8
12
31'

Goście rzucili się do odrabiania strat, ale nie są w stanie poważniej zagrozić gospodarzom.

6
4
2
2
3
28'

Gol! Strzelił Aaron Mooy. Kontra gospodarzy 3 na 2. W bramkarza z kilku metrów uderzył Depoitre, dobitka Mooya z siedmiu metrów znalazła drogę do bramki! 1:0!

22
11
11
8
10
26'

Goście długo konstruowali akcję. W końcu Matić zdecydował się na dośrodkowanie, ale uczynił to bardzo źle. Od bramki zacznie Loessl.

2
1
1
1
23'

Man Utd. Schodzi: Phil Jones. Wchodzi: Victor Lindelof. Zawodnik ManU doznał urazu.

23'

ManU przyspieszyli grę, gospodarze na własnej połowie szans szukają w kontrach.

1
2
1
20'

Po wrzutce z lewej stronie efektownie do strzału złożył się Lukaku. Jednak źle uderzył i piłka minęła cel.

1
1
1
19'

Do piłki przed polem karnym doszedł Ander Herrera, strzał z pierwszej piłki lewą nogą był słaby i niecelnie.

1
2
1
15'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości, do futbolówki doszedł Williams, ale uderzył niecelnie.

1
1
1
14'

Huddersfield w ataku, wydawało się, że ManU przejął inicjatywę. Tymczasem to gospodarze są groźniejsi w ostatnich minutach.

1
1
1
1
11'

Przewagę uzyskali goście, gospodarze szans zamierzają szukać w kontrach.

3
3
2
1
2
9'

Żółtą kartkę za faul z boku pola karnego otrzymał Christopher Schindler.

3
1
1
1
8'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Anthony Martial.

2
1
3
8'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Tom Smith.

3
2
1
1
6'

Matić dogrywał do Lukaku, ale strzał napastnika pewnie obronił bramkarz. ManU stara się przejąć inicjatywę na placu gry.

5
2
4'

Pierwsze minuty to gra głównie w środku pola, bez spięć podbramkowych.