Huddersfield Town
8' Tom Smith 9' Christopher Schindler 28' Aaron Mooy 33' Laurent Depoitre 66' Aaron Mooy 79' Daniel Williams
Manchester United
8' Anthony Martial 60' Ashley Young 78' Marcus Rashford
2:1

Koniec. Huddersfield pokonał Manchester United 2:1!

Kocioł pod bramką Loessla, piłka ostatecznie została wybita z pola bramkowego!

Huddersfield. Schodzi: Tom Ince. Wchodzi: Scott Malone.

Wysoko atakują gości piłkarze gospodarzy. Do końca już tylko 120 sekund!

Jeszcze 4 minuty gier i zabaw przed nami!

De Gea interweniował przed polem karnym, ale źle to uczynił. Mounie mógł uderzać do pustej bramki, ale został zablokowany.

ManU ostatecznie zepchnął rywala pod jego bramkę. W polu karnym Loessla coraz groźniej. Autobus już zaparkowany!

Mądrze bronią się piłkarze Huddersfield. Gospdoarze nie pozwalają gościom na przedostawanie się w pole karne.

Gospodarze zamknięci na własnej połowie bronią wygranej. Zapowiada się nerwowa końcówka.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Williams.

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Romelu Lukaku. Goście wracają do gry! Dośrodkowanie w pole karne Lukaku na gola strzałem głową wykończył Rashford. Już tylko 2:1!

Główkował Herrera, Loessl popisał się dobrą interwencją.

Dobrze zapowiadającą się akcję Huddersfield przerwał sędzia. Na spalonym znalazł się Valencia.

Lukaku wślizgiem starał się w polu karnym trącić piłkę, ale nie udało mu się to.

Huddersfield. Schodzi: Laurent Depoitre. Wchodzi: Steve Mounie.

ManU wciąż nie potrafi stworzyć sobie klarownej okazji do zdobycia gola. Czasu na to ma coraz mniej.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aaron Mooy.

Piłkarze Huddersfield nie murują bramki tylko starają się kontrować coraz więcej ryzykujących gości.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ashley Young.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego z boku pola karnego, niecelnie uderzył Herrera, który był dodatkowo na spalonym.

Goście wyszli z kontrą, ale źle rozegrali piłkę już w polu karnym gospodarzy. Od bramki rozpocznie Jonas Loessl.

Lukaku nie potrafił minąć kilku rywali, piłka trafiła przed polem karnym pod nogi Ashley Younga, ten natychmiast uderzył. Bardzo niecelnie.

Starają się rozmontować obronę Huddersfield piłkarze Manchesteru United. Jednak po zmianie stron idzie im to bardzo opornie.

W ataku Czerwone Diabły, ale po zmianie stron goście jeszcze nie zagrozili gospodarzom.

Gramy po przerwie.

Man Utd. Schodzi: Anthony Martial. Wchodzi: Marcus Rashford.

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Henrich Mchitarjan.

Przerwa. 2:0 prowadzi Huddersfield. Cytując klasyka: Ale jaja, ale jaja, ale jaja.

Matić uderzał z ok. 15 metrów. Piłka leciała do bramki, ale odbiła się od obrońcy i wyszła na róg!

Sędzia doliczył 3 minuty.

Szukają przed przerwą trafienia piłkarze ManU, ale momentami grają zbyt nerwowo.

Goście coraz więcej ryzykują, co starają się wykorzystać gospodarze wyprowadzając kontry.

Huddersfield. Schodzi: Elias Kachunga. Wchodzi: Rajiv van La Parra.

Nie układa się to spotkanie ManU, goście starają się złapać kontakt z rywalem, ale popełniają proste błędy.

Gol! Strzelił Laurent Depoitre. Asystował mu Jonas Loessl. Sensacja! Już 2:0! Dalekie wybicie Loessla, Lindelof nie trafił w piłkę przed własnym polem karnym i sam na sam z bramkarzem znalazł się Depoirte. Napastnik ograł Davida de Geę i trafił do pustej bramki!

Goście rzucili się do odrabiania strat, ale nie są w stanie poważniej zagrozić gospodarzom.

Gol! Strzelił Aaron Mooy. Kontra gospodarzy 3 na 2. W bramkarza z kilku metrów uderzył Depoitre, dobitka Mooya z siedmiu metrów znalazła drogę do bramki! 1:0!

Goście długo konstruowali akcję. W końcu Matić zdecydował się na dośrodkowanie, ale uczynił to bardzo źle. Od bramki zacznie Loessl.

Man Utd. Schodzi: Phil Jones. Wchodzi: Victor Lindelof. Zawodnik ManU doznał urazu.

ManU przyspieszyli grę, gospodarze na własnej połowie szans szukają w kontrach.

Po wrzutce z lewej stronie efektownie do strzału złożył się Lukaku. Jednak źle uderzył i piłka minęła cel.

Do piłki przed polem karnym doszedł Ander Herrera, strzał z pierwszej piłki lewą nogą był słaby i niecelnie.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości, do futbolówki doszedł Williams, ale uderzył niecelnie.

Huddersfield w ataku, wydawało się, że ManU przejął inicjatywę. Tymczasem to gospodarze są groźniejsi w ostatnich minutach.

Przewagę uzyskali goście, gospodarze szans zamierzają szukać w kontrach.

Żółtą kartkę za faul z boku pola karnego otrzymał Christopher Schindler.

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Anthony Martial.

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Tom Smith.

Matić dogrywał do Lukaku, ale strzał napastnika pewnie obronił bramkarz. ManU stara się przejąć inicjatywę na placu gry.

Pierwsze minuty to gra głównie w środku pola, bez spięć podbramkowych.

Gramy!

Spotkanie poprowadzi Lee Mason.

Manchester United jest wiceliderem z dorobkiem 20 punktow, Huddersfield ma 11 "oczek" mniej i plasuje się na 13. pozycji.