Dawson ma problemy zdrowotne, a WBA już wykorzystało wszystkie zmiany.

1
1
85'

Gol! Strzelił Sofiane Boufal. 1:0 dla Southampton! Indywidualna akcja Boufala, na dodatek dwóch graczy WBA zderzyło się. Płaski strzał i bramka. Boufal przebiegł z piłką 60 metrów.

Southampton FC
4
2
2
7
10
85'

Przypomnijmy, że odkąd Krychowiak trafił do WBA, to jeszcze ani razu nie poczuł smaku zwycięstwa.

1
2
3
4
6
84'

WBA niemal każdą odzyskaną piłkę decyduje się od razu zagrać dalekim podaniem do Rondona. Widać, że Krychowiak chciałby inaczej to rozegrać.

1
81'
81'
80'

Rzut wolny dla Świętych. Do piłki dopadł Virgil van Dijk, ale został zablokowany.

77'

WBA. Schodzi: Nacer Chadli. Wchodzi: Matt Phillips.

74'

Korner dla WBA, jednak dośrodkowanie jest zbyt płaskie i zostało wybite.

1
2
72'

To była świetna okazja dla Świętych. Foster skrócił kąt i zablokował strzał Tadicia.

1
69'
68'

Manolo Gabbiadini oddał leciutki strzał z 15 metrów. Ben Foster nie mógł tego nie złapać.

1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Nacer Chadli. Taktyczny faul.

West Bromwich Albion
66'

Znów słabsze tempo w tym meczu. Znów niewiele się dzieje na murawie.

62'

Zamieszanie w polu karnym Southampton, piłkę wypuścił Forster. Gdzieś tam był Krychowiak, ale strzału ostatecznie WBA nie oddało.

2
1
1
60'

Rodriguez miał wyśmienitą okazję do zdobycia bramki. Podawał mu Krychowiak, ale Anglik fatalnie chybił.

4
1
58'

WBA gra teraz trójką środkowych obrońców, więc po zejściu Barry'ego Krychowiak ma nieco więcej pracy w defensywie.

4
1
55'

Jay Rodriguez bardzo źle trafił w piłkę przed polem karnym.

1
1
53'

WBA. Schodzi: Gareth Barry. Wchodzi: Gareth McAuley.

52'

Wprost w Fostera strzelił z 18 metrów Long.

3
50'

Manolo Gabbiadini oddał niecelny strzał głową z sześciu metrów. Dośrodkowywał Soares.

2
49'

Krychowiak tym razem stracił piłkę przy jej wyprowadzaniu.

2
1
3
3
5
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Dwie minuty doliczone.

45'

Aż oczy bolą, jak patrzy się na to, co w ofensywie radzi sobie zespół WBA.

1
42'

Bardzo dobra interwencja Fostera po strzale Yoshidy z 7 metrów.

40'

Kontra The Baggies zakończona fatalnym strzałem Nyoma.

38'

WBA zupełnie nie istnieje w ofensywie. Ma zaledwie 33 proc. w posiadaniu piłki.

1
36'

Kolejny raz faulowany był Krychowiak - już trzeci raz w tym meczu. Polak dobrze się zastawia.

3
3
35'

Zupełnie nieudane dośrodkowanie Soaresa z prawej strony boiska.

35'

Mocno rozpadało się nad St Marys Stadium.

1
32'

WBA. Schodzi: Jonny Evans. Wchodzi: Allan Nyom. Kontuzja kapitana WBA.

29'

Kontra Świętych. Napędzał ją Manolo Gabbiadini i zagrał do Longa, który z pięciu metrów spudłował.

27'

Rzut wolny dla WBA - w poniedziałek stąd Nacer Chadli strzelił bramkę. Tym razem trafił w mur.

1
23'

Zakotłowało się w polu karnym gości po rzucie rożnym. Ostatecznie z dwóch metrów obok bramki uderzył Romeu.

21'

Dobra akcja Świętych. Piłkę w polu karnym otrzymał Tadić i uderzył niemal natychmiast - wprost w bramkarza.

19'

Krychowiak ładnie pociągnął środkiem boiska i został sfaulowany przez Romeu.

3
2
6
1
17'

SŁUPEK! Po rzucie wolnym i małym rykoszecie piłka po strzale Bertranda trafiła w słupek!

2
2
1
16'

Chadli naciskany we własnym polu karnym zdecydował się wykopać piłkę na aut.

1
1
1
13'

Sporo podań w szerz boiska, żadna z drużyn nie przyspiesza swoich akcji.

1
1
1
10'

Gareth Barry dośrodkował piłkę z kornera i Rodriguez nie sięgnął jej na piątym metrze.

1
1
1
8'

Krychowiak gra dość wysoko, ponieważ za plecami ma Livermore'a i Barry'ego.

6
3
6'

Sporo walki w środku boiska, ale częściej przy piłce są gospodarze.

1
3
1
3'

Silny strzał z dystansu autorstwa Barry'ego. Mimo iż uderzał gorszą, prawą nogą, to trafił w boczną siatkę.