Hugo Lloris instynktownie, nogami obronił uderzenie Salaha.

3
3
77'
76'

Liverpool szarpie i walczy o zmniejszenie rozmiarów porażki. Nie można jednak powiedzieć, że Koguty są w wielkich opałach.

4
3
6
4
4
72'

Po akcji z Salahem płasko z bardzo ostrego kąta strzelił James Milner i Hugo Lloris obronił nogą.

4
4
4
4
5
69'
68'

Z 20 metrów płasko uderzył Alberto Moreno - celnie, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Llorisa.

7
7
7
7
7
67'

Wreszcie pokazał się Philippe Coutinho! Brazylijczyk uderzył niemal w okienko, ale Hugo Lloris cudowną paradą zbił piłkę na poprzeczkę!

6
7
8
7
7
63'

Sprzed pola karnego nad poprzeczką uderzył Christian Eriksen. Londyńczycy kontynuują natarcie.

5
4
6
7
7
60'

Obrona Liverpoolu jest dziś dziurawa jak ser szwajcarski, dlatego osiągnięcie dobrego wyniku na Wembley nie wchodzi w rachubę.

5
3
5
7
7
56'

Gol! Strzelił Harry Kane.

Teraz jest po meczu! Mignolet zaliczył pusty przelot przy dośrodkowaniu Trippiera z rzutu wolnego, Firmino zablokował na linii bramkowej strzał Alliego, jednak dobitka Kane'a była już skuteczna. 4:1!

Tottenham Hotspur
29
13
8
7
14
55'

Koguty raczej kontrolują mecz. Liverpoolowi bardzo ciężko przychodzi stwarzanie sytuacji.

4
1
3
3
5
51'

Po dośrodkowaniu Trippiera z rzutu rożnego daleko obok słupka uderzył głową Harry Kane.

2
3
3
4
4
50'

The Reds muszą atakować, ale na razie nic ciekawego pod bramką Llorisa się nie dzieje.

2
1
2
1
1
Czy Liverpool zdoła jeszcze uratować choć remis?
1
3
2
1
3
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
1
1
1
45+3'

Gol! Strzelił Dele Alli.

3:1! Po dośrodkowaniu Eriksena z rzutu wolnego Matip odbił piłkę na 14. metr i stamtąd do siatki trafił zupełnie niekryty Alli!

23
11
10
13
20
45+2'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Emre Can.

Liverpool FC
5
3
4
8
7
45'

9
2
3
1
2
43'

Jan Vertonghen przyjął na ciało atomowy strzał z dystansu Hendersona.

9
4
4
4
3
42'

Końcówka pierwszej połowy należy do Liverpoolu, który bardzo chciałby schodzić na przerwę z remisem.

6
5
5
3
3
39'

Po dośrodkowaniu Philippe Coutinho z rzutu rożnego próbował główkować Joe Gomez, przyblokował go jednak obrońca Tottenhamu i piłka minęła bramkę.

6
2
2
3
3
37'

Teraz płasko z kilkunastu metrów uderzył Harry Kane - wyraźnie obok słupka.

7
4
4
4
3
36'

Zablokowany potężny strzał Cana sprzed pola karnego.

3
1
1
3
3
34'

Kieran Trippier ma jakieś problemy z żebrami, ale zmiana chyba nie będzie konieczna.

3
2
2
3
3
32'

Hugo Lloris zatrzymał pewnym chwytem płaską centrę Salaha z boku pola karnego.

6
2
1
4
3
31'

Liverpool. Schodzi: Dejan Lovren. Wchodzi: Alex Oxlade-Chamberlain. To zmiana taktyczna, bo Chorwat nie wygląda na kontuzjowanego.

30'

Teraz Dejan Lovren ofiarnie zablokował groźny strzał Kane'a z ostrego kąta.

2
1
1
2
29'

Mogło być 3:1! Dele Alli podał na czystą pozycję do Sona, jednak Koreańczyk w sytuacji sam na sam z Mignoletem uderzył bardzo lekko i Belg obronił.

4
3
5
5
4
27'

Kieran Trippier przejął piłkę po centrze Philippe Coutinho z prawego skrzydła. Brazylijczyk na razie praktycznie niewidoczny.

2
1
5
5
24'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Jordan Henderson.

The Reds wracają do gry! Henderson zagrał prostopadle do Salaha, a ten wbiegł między dwóch obrońców i pokonał Llorisa lekkim, ale precyzyjnym strzałem z ostrego kąta. Piłka odbiła się jeszcze od wewnętrznej części słupka.

28
17
6
3
8
20'

Liverpool jest całkowicie bezbarwny, w przeciwieństwie do gospodarzy. Każda ich akcja pachnie golem.

2
2
2
3
5
16'

Niebywałe! Już mogło być 3:0, lecz Heung-Min Son trafił z ostrego kąta w poprzeczkę!

6
3
7
2
7
16'

Liverpool przeszedł do ataku pozycyjnego, ale na razie nic z tego nie wynika.

5
4
2
3
2
12'

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Asystował mu Harry Kane.

2:0! Zabójczy kontratak Kogutów! Zapoczątkował go dalekim wyrzutem Lloris, z prawego skrzydła na czystą pozycję zagrał Kane i strzałem z pierwszej piłki do siatki trafił Son!

15
8
4
6
15
10'

Teraz Harry Winks zbyt mocno podał prostopadle do Kane'a i nic z tej akcji nie wyszło.

4
1
1
1
3
8'

Liverpool na razie nie znajduje sposobu na skuteczną odpowiedź. Gra toczy się w środku pola.

2
2
2
6
4'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Kieran Trippier.

Kapitalne otwarcie Kogutów! Trippier zagrał prostopadle do Kane'a, a ten łatwo minął Lovrena i Matipa i pokonał wychodzącego z bramki Mignoleta strzałem z 12 metrów!