Premier League: 10. kolejka
28 paź 2017 18:30
90+3'

Celne uderzenie Cooka z 15 metrów. Strzelił wprost w bramkarza. To mogła być bramka.

3
4
5
90'

Cztery minuty doliczone.

2
1
1
88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Simon Francis.

AFC Bournemouth
5
4
87'

Nieco więcej z gry ma teraz Bournemouth, ale Chelsea czeka na kontry.

2
2
85'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Willian. Wszystkie zmiany wykorzystane u obu drużyn.

83'

Przed szansą na podwyższenie rezultatu stanął Cesc Fabregas, ale nie był w stanie uderzyć celnie.

3
2
79'
ZMIANA
75'

Płaskie zagranie Ibe'a i Wilson został zablokowany na piątym metrze.

5
6
1
74'
ZMIANA

Bournemouth. Schodzi: Benik Afobe. Wchodzi: Callum Wilson.

72'

Przerwa w grze - problemy zdrowotne ma Afobe.

4
4
2
2
1
71'

Francis dobrze się ustawił i przeciął podanie do Moraty.

4
4
1
68'

Celne uderzenie Pedro z 18 metrów, ale wprost w bramkarza.

5
3
1
1
1
67'

Szybka kontra Chelsea, ale Pedro powinien celniej zagrać do Alonso.

6
5
1
2
2
64'

Pedro zagrał na środek pola karnego do wbiegającego Hazarda, ale nieco za bardzo do tyłu i dlatego Belg przymierzył wysoko nad poprzeczką.

6
5
1
2
2
62'
ZMIANA

Bournemouth. Schodzi: Junior Stanislas. Wchodzi: Marc Pugh. Kontuzja piłkarza gospodarzy.

5
5
1
1
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Smith. Faulowany Hazard.

6
6
2
2
2
57'

Korner dla Bournemouth, ale Ibe powinien uderzyć celnie z 15 metrów.

5
5
1
1
1
54'

Dośrodkowanie na dalszy słupek, ale Alonso nawet nie powalczył o piłkę.

7
6
2
2
1
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eden Hazard. 1:0 dla Chelsea! Błąd Begovicia, który dał sobie wbić bramkę po strzale przy krótkim słupku! Hazard przymierzył z siedmiu metrów.

21
13
3
4
3
49'

Lewis Cook zdecydował się na strzał z 35 metrów, jednak bez historii, ponieważ daleko od bramki The Blues.

7
6
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

7
5
1
1
1
46'
ZMIANA

Bournemouth. Schodzi: Jermain Defoe. Wchodzi: Jordon Ibe.

5
4
1
1
1
43'

Cała drużyna Bournemouth 30-40 metrów od własnej bramki. Spore zasieki musi pokonać Chelsea.

4
5
1
1
1
40'

Zbyt mocne podanie do Moraty i pierwszy do piłki dopadł Begović.

4
4
1
3
38'

Alonso przesadził nie tylko z siłą dośrodkowania, ale i jego celnością.

5
5
1
2
2
34'

Morata cudownie się obrócił z piłką na lewą nogę, ale Begović świetnie skrócił kąt i sparował strzał Hiszpana.

5
5
1
2
34'

Znów uspokoiła się gra i prowadzi ją Chelsea.

6
5
1
1
30'

Korner dla Bournemouth, ale piłka bez problemu została wybita.

4
4
1
1
1
28'

Piłka w siatce Bournemouth, ale w górze chorągiewka sędziego. Morata trafił do siatki, ale ciut wcześniej na spalonym był Cesar Azpilicueta.

4
4
2
2
24'

Koszmarny błąd Begovicia, który podał wprost do Hazarda. Ten odegrał do Moraty, który z kilku metrów strzelił tuż obok słupka. To powinien być gol dla Chelsea.

4
4
1
4
23'

Teraz gospodarze dłużej utrzymali się przy piłce, ale co z tego skoro wymieniają podania na własnej połowie.

3
6
1
1
1
19'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Hazarda z prawej strony boiska i piłka w rękach bramkarza.

2
1
1
1
18'

Thibaut Courtois pewnie chwycił piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

2
6
1
17'

Teraz składna akcja Bournemouth. Daniels zagrał do ósmy metr do Afobe, którego strzał został zablokowany.

2
6
1
14'

Pedro chciał nieszablonowo zagrać do Hazarda, jednak zabrakło dokładności.

2
2
1
1
1
12'

Praktycznie nie gościmy na połowie Chelsea w pierwszych fragmentach spotkania.

4
2
1
1
1
9'

Pedro Rodriguez miał więcej miejsca przed polem karnym i z 18 metrów huknął ile sił, ale wysoko nad poprzeczką.

2
2
1
6'

Tak jak się można było tego spodziewać - Chelsea w ataku pozycyjnym, a Bournemouth skupione póki co na defensywie.

5
2
1
1
1
3'

Długie zagranie Fabregasa do Moraty, ale dobrze ustawiona defensywa gospodarzy nie dała się zaskoczyć.