Premier League: 13. kolejka
25 lis 2017 16:00
90+5'

To powinno być 2:1 dla WBA! Rondon z siedmiu metrów źle dołożył nogę i piłka przeleciała obok słupka.

3
1
1
3
90+4'

To była niezła sytuacja dla WBA! Robson-Kanu silnie uderzył z woleja z 15 metrów, ale wprost w Llorisa.

1
1
1
90'

Sędzia doliczył aż pięć minut.

1
2
85'

Zdecydowana przewaga Tottenhamu Hotspur. WBA tylko się broni.

2
82'

Żółtą kartkę otrzymał Ben Foster. Bramkarz WBA grał na czas.

West Bromwich Albion
1
80'

Nieudany strzał Allego z 16 metrów. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

1
79'

WBA. Schodzi: Gareth Barry. Wchodzi: Claudio Yacob. Krychowiak na boisku już się nie pojawi.

1
1
1
3
6
77'

Żółtą kartkę otrzymał Allan Nyom. Piłkarz WBA grał na czas.

1
1
76'

Dobra okazja dla Eriksena. Z rzutu wolnego z 17 metrów trafił w mur.

1
1
74'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Dele Alli. 1:1! Dośrodkowanie z prawego skrzydła i z bliska Kane tylko dołożył nogę. Piłka przeleciała pomiędzy nogami bramkarza.

Tottenham Hotspur
10
4
2
4
7
71'

Tottenham cały czas nie potrafi się rozpędzić. WBA coraz bliżej wygrania na Wembley.

2
68'

Nic nie zmienia się w grze obu drużyn. WBA głęboko cofnięte, a Tottenham nie ma pomysłu, jak rozmontować defensywę gości.

67'

WBA. Schodzi: Sam Field. Wchodzi: James McClean.

67'

WBA. Schodzi: Jay Rodriguez. Wchodzi: Hal Robson-Kanu.

64'

Son przesadził z podaniem do Trippiera. Kolejna zmarnowana okazja Tottenhamu.

2
60'

Tottenham. Schodzi: Harry Winks. Wchodzi: Moussa Dembele.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Kieran Gibbs. Faulowany Dele Alli.

1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Eric Dier.

1
1
55'

Matt Phillips zszedł z prawej strony do środka boiska i oddał strzał z 14 metrów. Piłka przeleciała obok słupka.

52'

Barry dobrze zablokował strzał Sona z 20 metrów.

1
1
50'

Próba dwójkowej akcji Allego z Sonem, ale Koreańczyk nie podał dokładnie do Anglika.

2
47'

Bardzo lekki strzał Kane'a z 20 metrów. Mógł w tej sytuacji podawać do Allego.

1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
45+1'

Przyblokowany strzał Sona i piłka spada na górną siatkę bramki.

1
45'

Dwie minuty doliczone.

45'

Niecelne uderzenie głową Diera po dośrodkowaniu Trippiera.

2
41'

Dobra interwencja Fostera, który zatrzymał strzał głową Diera.

2
1
39'

Złe dośrodkowanie Eriksena i piłka została wybita.

1
36'

Kontra Kogutów. Winks zagrał do Eriksena, który od razu podał do Kane'a, ale Anglik nie zrozumiał Duńczyka.

1
1
2
33'

Nieudana próba Eriksena z 30 metrów. Od bramki rozpoczął Ben Foster.

1
32'

Ben Foster wypiąstkował piłkę do boku po strzale Sona z 25 metrów.

1
1
30'

Pół godziny gry za nami, a Tottenham wciąż bez okazji strzeleckiej.

1
1
27'

Indywidualna akcja Kane'a i płaski strzał z 20 metrów ląduje tuż obok słupka WBA.

1
4
26'

Żółtą kartkę otrzymał Gareth Barry. Faulowany Harry Kane.

1
1
1
2
3
25'

Dele Alli wścieka się na sędziego. Uważa, że był faulowany 25 metrów od bramki. Arbiter nie użył gwizdka.

1
2
21'

Lepszy fragment w wykonaniu WBA. Goście utrzymywali się przy piłce, chociaż tylko w okolicach linii środkowej.

1
2
18'

Harry Kane zdecydował się na strzał z 30 metrów, ale został przyblokowany i piłka w rękach Fostera.

2
16'

Dużo ruchu w zespole Tottenhamu, ale tylko Rondon jest ustawiony w okolicach 40-50 metra od bramki. Bardzo zagęszczone są okolice pola karnego.

1
12'

Bardzo głęboko broni się zespół WBA. Na razie skutecznie, bo Tottenham jest bez okazji strzelckiej.

1
1
1
9'

Tottenham przeważa. Częściej jest przy piłce, a WBA znów nie potrafi wyjść z własnej połowy.

1
1
1
5'

Przy straconej bramce piłkę w środku pola stracił Dele Alli. Wcześniej Koguty w pełni dominowały na boisku.

2
2
5
4'

Gol! Strzelił Jose Salomon Rondon. 1:0 dla WBA! Kontra The Baggies, w której Rondon przepchał Sancheza w jego polu karnym. Oddał bardzo lekki strzał, ale na tyle precyzyjny, że Lloris tylko śledził wzrokiem, jak piłka wpadła do siatki.

12
4
1
2
8
Czy Krychowiak będzie u nowego trenera grał w podstawowym składzie?
1
1
1
2
2
15:22

Za Krychowiaka w środku pola ustawiono 19-letniego Anglika Sama Fielda, który w tym sezonie zanotował w Premier League zaledwie dwa występy.

2
2
4
4
7
15:22

Grzegorz Krychowiak po raz pierwszy odkąd trafił do West Bromwich Albion siada na ławce rezerwowych. Przypomnijmy, że dzisiaj tymczasowo zespół prowadzi Gary Megson. Tony Pulis został zwolniony po ostatniej porażce z Chelsea. The Baggies od nowego tygodnia najprawdopodobniej będzie prowadził Alan Pardew.