Premier League: 16. kolejka
10 gru 2017 17:30
90+4'

To powinno być 3:1! Fantastyczne 40-metrowe podanie De Bruyne do Bernardo Silvy, który przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem.

29
12
13
13
19
90+3'

Matić zdzielił łokciem De Bruyne, ale nie ma nawet faulu.

22
11
8
10
18
90+2'

Nadal jesteśmy przy chorągiewce...

15
13
5
6
10
90+1'

Od 2-3 minut gra toczona jest przy chorągiewce na połowie Man Utd.

8
8
3
2
7
90'

Cztery minuty doliczone.

15
9
10
9
10
90'

Żółtą kartkę otrzymał Ashley Young. Frustracja zawodnika Man Utd, który chamsko kopnął Sterlinga.

Manchester United
9
7
6
5
10
88'

Man City. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Bernardo Silva.

13
9
5
4
5
85'

Przerwa w grze, ponieważ Edersona zamroczyło po tym strzale Lukaku.

7
6
14
11
6
84'

O rany! Co za sytuacja! Lukaku z pięciu metrów huknął piłką wprost w głowę Edersona. Brazylijczyk obronił jeszcze dobitkę Maty. Coś niesamowitego.

19
13
5
4
9
82'

Powietrzne starcie Ibrahimovicia z Otamendim i faul Szweda.

6
10
5
4
12
82'

Man Utd. Schodzi: Ander Herrera. Wchodzi: Juan Mata.

9
2
4
2
4
79'

Żółtą kartkę otrzymał Ander Herrera. Kontrowersyjna sytuacja. Hiszpan był chyba delikatnie podcięty w polu karnym City, a tymczasem dostał kartkę za symulowanie.

9
9
1
3
15
79'

Lukaku wpadł w pole karne, ale nie oddał nawet strzału.

3
5
2
4
5
76'
76'

Rashford uderzył z bocznego sektora pola karnego i Ederson wybił piłkę na korner.

5
7
3
4
2
73'

Żółtą kartkę otrzymał David Silva. Hiszpan walczył ostro, ale przekroczył przepisy.

Manchester City
12
4
1
11
3
70'

Piękna interwencja de Gei, który sparował płaski strzał De Bruyne sprzed pola karnego.

14
5
1
3
5
70'

Nieudany strzał Rashforda z rzutu wolnego. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

7
6
1
6
5
68'

Przyblokowany strzał De Bruyne z 25 metrów.

11
1
1
4
7
66'

Pierwsza okazja dla Lukaku. Był jednak osamotniony i z 14 metrów uderzył wysoko nad poprzeczką.

7
8
5
5
9
Czy Man Utd zdoła jeszcze strzelić bramkę?
15
6
5
3
4
65'

Man City nadal dominuje. Trudny okres dla Man Utd.

11
3
3
6
12
63'

Żółtą kartkę otrzymał Marcus Rashford. Niesportowe zachowanie Anglika, który ze złością rzucił piłką.

6
7
2
4
9
62'

58 procent posiadania piłki ma w drugiej połowie drużyna Man City.

4
2
1
4
7
59'
57'

Piłkarze Man City "klepią" piłkę w środkowej strefie boiska. Man Utd jest bezradny.

13
4
7
54'

Gol! Strzelił Nicolas Otamendi. 2:1 dla City! Po rzucie wolnym Lukaku tak wybijał piłkę, że trafił nią w Smallinga. Następnie futbolówka spadła pod nogi Otamendiego, który z pięciu metrów uderzył nie do obrony.

51
29
7
13
39
51'

Lingard nie trafił w piłkę na piątym metrze po dośrodkowaniu Rashforda.

2
1
2
2
6
48'

Silva w ciemno zagrał na środek pola karnego, lecz tam nie było żadnego gracza City.

3
1
3
46'

Man Utd. Schodzi: Marcos Rojo. Wchodzi: Victor Lindelof.

12
3
1
1
1
46'
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
45+2'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. 1:1! Ależ zawalił Delph - tak odbił piłkę, że stworzył okazję dla Rashforda. Ten z 14 metrów bez problemu pokonał Edersona.

83
56
19
18
33
45+2'

Sane upadł w polu karnym MU, ale Young przepisowo odebrał mu piłkę.

4
3
2
2
2
45+1'

Celny strzał Martiala, ale zdecydowanie za słaby, żeby pokonać Edersona.

3
3
2
4
2
45'

2
3
1
2
1
45'

Jose Mourinho ustawił drużynę ultradefensywnie - tak jak z Liverpoolem czy Arsenalem. Dzisiaj może skończyć się to porażką.

7
3
3
4
5
43'

Gol! Strzelił David Silva. Asystował mu Nicolas Otamendi. 1:0 dla City! Po rzucie rożnym Otamendi zagrał piłkę na piąty metr, gdzie David Silva wpakował ją do siatki.

59
33
14
31
57
42'

Silny strzał z ostrego kąta autorstwa Sane, ale de Gea wybił piłkę na korner.

3
2
2
2
3
41'

Klepka Silvy ze Sterlingiem, ale ten drugi zagrał ciut niedokładnie. Wszystko się już działo w polu karnym MU.

4
39'

Sterling znów był w polu karnym rywali, ale piłka została wybita.

5
1
1
2
37'

Żółtą kartkę otrzymał Marcos Rojo. Opuścił boisko, a przy okazji został napomniany za ten faul na Silvie.

3
2
7
8
10
35'

Gorzej na tym wszystkim wyszedł Rojo, który ma rozciętą skórę na głowie.

4
4
12
5
34'

Rojo zdemolował Davida Silvę i obaj ucierpieli w tym starciu. Przerwa w grze.

5
5
1
5
9
31'

Piłka w siatce City, ale Jesse Lingard chwilę wcześniej faulował Otamendiego. Na dodatek Ederson już nie interweniował.

3
4
3
5
9
29'

Dość ryzykowne podanie do Edersona, ale Brazylijczyk, jak na bramkarza, jest świetnie wyszkolony technicznie i spokojnie sobie poradził z całą sytuacją.

6
4
1
4
5
27'

Sporo dyskusji na boisku pomiędzy piłkarzami czy też z sędziami. Na razie nie jest to porywające widowisko.

3
3
6
4
5
24'

Zupełnie nieudany strzał Fernandinho z 25 metrów.

5
11
3
3
4
21'

Gabriel Jesus upadł w polu karnym MU. "Jedenastka"? Sędzia nie użył gwizdka.

21
11
4
6
11
21'

Dwa przyblokowane dośrodkowania Davida Silvy. Man Utd ma duży problem, żeby wyjść z własnej połowy.

5
2
3
4
6
18'

Kolejne zbyt mocne podanie do Lukaku. Pierwszy dopadł do piłki Ederson.

3
2
2
4
13
17'

Jesus ładnie minął rywala, ale płaski strzał z 14 metrów poleciał wprost w bramkarza.

8
4
1
1
2
16'

Składna akcja Man City, ale leciutki strzał Sterlinga z 8 metrów zakończył ją.

10
5
2
2
1
15'

Sane dośrodkował w pole karne z rzutu rożnego. Kiks Maticia, ale piłkę złapał de Gea.

8
5
3
2
5
13'

Walker podcięty przez Maticia i prawy defensor domagał się żółtej kartki dla Serba. Sędzia nie sięga jednak do kieszonki.

7
7
6
4
9
11'

Zbyt mocne podanie do Lukaku, a mógłby się znaleźć sam na sam z bramkarzem.

5
4
7
11
6
8'

Man Utd głęboko cofnięty na własną połowę, ale dobrze się przesuwa i The Citizens nie mają okazji strzeleckich.