Swansea City
51' Tom Carroll 81' Wilfried Bony 86' Roque Mesa
West Bromwich Albion
16' Claudio Yacob 35' Sam Field 77' Hal Robson-Kanu 88' Chris Brunt
1:0

Koniec. Zasłużona wygrana Swansea.

Tammy Abraham wyszedł sam na sam z Fosterem, próbował go przelobować, ale posłał piłkę obok słupka!

Doliczone 4 minuty.

Claudio Yacob zablokował strzał Ayewa z narożnika pola karnego.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Chris Brunt.

Żółtą kartkę otrzymał Roque Mesa.

To mogło być błyskawiczne wyrównanie, ale Jose Salomon Rondon przestrzelił głową z 6 metrów!

WBA. Schodzi: Jay Rodriguez. Wchodzi: Chris Brunt.

Gol! Strzelił Wilfried Bony.

1:0 dla Swansea! Ogromne zamieszanie pod bramką WBA, obrońcy nie potrafili wybić piłki i potężną bombą z 5 metrów do siatki wpakował ją Bony.

Zablokowana mocna centra Naughtona z prawej strony pola karnego.

WBA. Schodzi: Hal Robson-Kanu. Wchodzi: Oliver Burke.

Żółtą kartkę otrzymał Hal Robson-Kanu.

Tammy Abraham od razu próbuje się pokazać! Oddał strzał z kilku metrów, ale nie do końca czysto trafił w piłkę i chybił celu.

Swansea. Schodzi: Tom Carroll. Wchodzi: Tammy Abraham.

Z ostrego kąta kąśliwie w krótki róg uderzył Jordan Ayew i Ben Foster miał spore kłopoty z interwencją.

Roque Mesa próbował uruchomić prostopadłym podaniem Ki, ale zawodnicy Swansea kompletnie się nie zrozumieli.

Swansea atakuje z większym animuszem niż WBA. Goście czyhają na kontry.

Po krótkim rozegraniu rzutu wolnego wprost w mur obrońców WBA uderzył Jordan Ayew.

Swansea. Schodzi: Nathan Dyer. Wchodzi: Luciano Narsingh.

To mogła być zabójcza kontra WBA, ale Hal Robson-Kanu spartaczył ją koszmarnym dośrodkowaniem z lewego skrzydła.

Więcej z gry nadal mają Łabędzie. Ekipa WBA od czasu do czasu się odgryza.

Pewny chwyt Fabiańskiego po zgraniu głową Rodrigueza w polu karnym Swansea.

Teraz niecelnie z dystansu strzelił Jordan Ayew.

Swansea. Schodzi: Wayne Routledge. Wchodzi: Jordan Ayew.

Płasko z dystansu uderzył Wilfried Bony - tuż obok słupka!

Przeraźliwe nudy na Liberty Stadium, druga połowa na razie nie dostarcza żadnych emocji.

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Tom Carroll.

Czy w drugiej połowie zobaczymy choć jednego gola?

WBA. Schodzi: Sam Field. Wchodzi: James McClean.

Początek drugiej połowy.

Za nami bezbarwna pierwsza połowa.

Doliczone 2 minuty.

Zablokowany strzał Rodrigueza z 15 metrów. Pierwsza od dłuższego czasu ofensywna akcja WBA.

Po uderzeniu Olssona z nieprzygotowanej pozycji piłka minęła bramkę w sporej odległości.

Teraz Alfie Mawson zamknął dośrodkowanie Routledge'a z prawej strony boiska i z kilku metrów główkował tuż nad poprzeczką.

Wreszcie było ciekawie! Z rzutu wolnego na idealnym pułapie dośrodkował Tom Carroll, lot piłki bardzo niefortunnie przeciął głową Jake Livermore i The Baggies uratował słupek!

Żółtą kartkę za faul na Ki otrzymał Sam Field.

Z dystansu na wiwat uderzył Kyle Naughton i piłka poszybowała w trybuny.

Obrona The Baggies poradziła sobie z dwójkową akcją Dyera z Bonym.

Tom Carroll centrował w pole karne w kierunku Ki, Koreańczyk jednak sfaulował w powietrzu Evansa.

Łukasz Fabiański na razie bezrobotny. Gra znacznie częściej toczy się na połowie The Baggies.

Nieco więcej z gry ma Swansea, ale to jest minimalna przewaga, z której nie wynika nic konkretnego.

Ben Foster wybiegł aż poza pole karne, by zastopować prostopadłe podanie do Dyera.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Claudio Yacob.

Łabędzie w ataku pozycyjnym, brakuje im jednak dokładności i cierpliwości.

Nic się niestety nie zmienia. Bardzo leniwie zaczęły mecz oba zespoły.

Początek niezbyt ciekawy, tempo nie porywa, nie ma też groźnych strzałów.

Teraz WBA miało rzut wolny. Główkował po nim Jonny Evans, jednak anemicznie i obok słupka.

Z rzutu rożnego dośrodkował Sung-Yueng Ki, ale strzał głową Mawsona był bardzo niecelny.

Zaczynamy!

Sędzia: Mike Dean.

Jaki będzie wynik?

Łukasz Fabiański zagra w Swansea od 1. minuty, Grzegorz Krychowiak znalazł się na ławce rezerwowych WBA.