Leicester City
27' Jamie Vardy 54' Marc Albrighton 69' Daniel Amartey 73' Daniel Amartey 81' Riyad Mahrez 90+4' Harry Maguire
Manchester United
34' Victor Lindelof 40' Juan Mata 47' Nemanja Matić 60' Juan Mata
2:2

Koniec spotkania.

Gol! Strzelił Harry Maguire. Asystował mu Marc Albrighton. Po dośrodkowaniu w pole karne akcję zamknął Harry Maguire i z bliska skierował piłkę do bramki! Remis!

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku opatrywany jeden z zawodników gości.

Niecelnie strzelał Romelu Lukaku, lecz i tak był na spalonym.

Gospodarze cały czas starają się atakować. Gra toczy się na połowie Manchesteru United.

Doliczone cztery minuty.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Zawodnicy Manchesteru United wybili piłkę, jeszcze z dystansu strzelał Marc Albrighton, lecz było to uderzenie niecelne.

Sporo emocji w ostatnich minutach. Zawodnicy Leicester City cały czas starają się atakować.

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Henrich Mchitarjan.

Żółtą kartkę otrzymał Riyad Mahrez.

Leicester. Schodzi: Demarai Gray. Wchodzi: Ben Chilwell.

Kolejna znakomita okazja gości. Nie wykorzystał jej jednak Marcus Rashford. Sędzia w tej sytuacji nie zdecydował się także na odgwizdanie rzutu karnego dla Manchesteru United.

Z 20 metrów strzelał Marcus Rashford. Uderzenie zostało zablokowane.

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Ander Herrera.

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Daniel Amartey. Piłkarz Leicester City faulował rywala.

Niesamowite! Po podaniu Lukaku Jesse Lingard minął już bramkarza, lecz trafił w słupek!

Man Utd. Schodzi: Anthony Martial. Wchodzi: Marcus Rashford.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Amartey.

Leicester. Schodzi: Vicente Iborra. Wchodzi: Shinji Okazaki.

Dryblował Riyad Mahrez, lecz jego strzał w polu karnym został jednak zablokowany.

Gol! Strzelił Juan Mata. Świetny strzał z rzutu wolnego nad murem oddał Juan Mata! Piłka wpadła do bramki, Kasper Schmeichel nie zdołał obronić tego uderzenia.

Będzie rzut wolny dla gości tuż zza pola karnego.

Leicester. Schodzi: Danny Simpson. Wchodzi: Daniel Amartey.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marc Albrighton.

Od razu odpowiedź Manchesteru United! Z 15 metrów strzelał Anthony Martial, przed sobą miał tylko bramkarza, lecz nie zdołał skierować piłki do bramki! To powinien być gol!

Świetną szansę miał Christian Fuchs! Piłkarz Leicester City strzelał z kilku metrów, lecz trafił prosto w Victora Lindelofa.

Mocny strzał z dystansu oddał Paul Pogba. Piłkę złapał Kasper Schmeichel.

Świetne podanie z głębi pola Pogby. Romelu Lukaku był jednak na spalonym.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nemanja Matić.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy.

Doliczone dwie minuty.

Dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Manchesteru United. To była dobra wrzutka, zabrakło jednak strzału na bramkę. Źle pilkę opanował Harry Maguire.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. David de Gea wypiąstkował piłkę.

Gol! Strzelił Juan Mata. Asystował mu Jesse Lingard. Zagranie w pole karne gospodarzy. Jesse Lingard odegrał piłkę do Maty, a ten z około 14-15 metrów strzelił przy słupku i doprowadził do remisu.

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Victor Lindelof.

Zawodnicy Leicester City czekają na błąd rywala. Goście natomiast atakują, lecz dobrze w defensywie spisują się gospodarze.

Bardzo niecelny strzał z dystansu oddał Paul Pogba.

Gol! Strzelił Jamie Vardy. Asystował mu Riyad Mahrez.

Świetne podanie z głębi pola. Następnie dobrze zachował się Riyad Mahrez, a akcję celnym strzałem pewnie wykończył się Jamie Vardy.

Z około 16 metrów strzelał Riyad Mahrez. David de Gea nie dał się zaskoczyć.

W polu karnym szukał miejsca do strzału Anthony Martial. Uderzenie zostało jednak zblokowane, a chwilę później piłkę złapał Kasper Schmeichel.

Gospodarze rozgrywają piłkę na własnej połowie. Nieco spokojniejszy fragment spotkania.

Po dośrodkowaniu Martiala efektowny strzał oddał Romelu Lukaku. Piłka nie wpadła jednak do bramki.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Piłka została wybita, a chwilę później złapał ją David de Gea.

Manchester United szuka okazji na gola. Gra toczy się na połowie Leicester City.

Świetne prostopadłe podanie w pole karne gospodarzy. Romelu Lukaku nie opanował jednak piłki.

Ciekawy początek spotkania. Jak na razie jednak więcej strzałów oddają zawodnicy Manchesteru United.

Kolejny strzał z dystansu. Tym razem przymierzył Paul Pogba, Schmeichel nie dał się zaskoczyć.

Zanosiło się na groźną akcję Leicester City. Zabrakło jednak dokładnego dogrania przed bramkę gości.

Efektowny strzał z dystansu oddał Jesse Lingard. Dobrze obronił Kasper Schmeichel.

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Niecelnie główkował Chris Smalling. Manchester United od początku zdecydowanie ruszył do ofensywy.

Zza pola karnego strzelał Juan Mata. Uderzenie zostało zablokowane.

Początek spotkania.

Kto wygra mecz?

Spotkanie poprowadzi Jonathan Moss.

Lider Premier League, Manchester City, nie miał problemów z pokonaniem Bournemouth. Gospodarze wygrali 4:0. Przegrał West Bromwich, bez Grzegorza Krychowiaka w składzie. Punkt zdobyła Swansea z Łukaszem Fabiańskim w bramce