Premier League: 19. kolejka
23 gru 2017 20:45
90+4'

Gol! Strzelił Harry Maguire. Asystował mu Marc Albrighton. Po dośrodkowaniu w pole karne akcję zamknął Harry Maguire i z bliska skierował piłkę do bramki! Remis!

44
31
19
21
29
90+4'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku opatrywany jeden z zawodników gości.

5
5
8
11
4
90+3'

Niecelnie strzelał Romelu Lukaku, lecz i tak był na spalonym.

3
3
4
9
1
90+2'

Gospodarze cały czas starają się atakować. Gra toczy się na połowie Manchesteru United.

5
3
1
2
2
90'

Doliczone cztery minuty.

5
3
3
2
2
90'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Zawodnicy Manchesteru United wybili piłkę, jeszcze z dystansu strzelał Marc Albrighton, lecz było to uderzenie niecelne.

4
2
2
2
2
85'

Sporo emocji w ostatnich minutach. Zawodnicy Leicester City cały czas starają się atakować.

3
2
2
2
1
83'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Henrich Mchitarjan.

81'

3
80'

Leicester. Schodzi: Demarai Gray. Wchodzi: Ben Chilwell.

80'

Kolejna znakomita okazja gości. Nie wykorzystał jej jednak Marcus Rashford. Sędzia w tej sytuacji nie zdecydował się także na odgwizdanie rzutu karnego dla Manchesteru United.

2
1
7
2
3
78'

Z 20 metrów strzelał Marcus Rashford. Uderzenie zostało zablokowane.

1
7
76'

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Ander Herrera.

73'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Daniel Amartey. Piłkarz Leicester City faulował rywala.

7
4
2
2
1
72'

Niesamowite! Po podaniu Lukaku Jesse Lingard minął już bramkarza, lecz trafił w słupek!

4
3
2
3
71'
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Amartey.

1
2
1
67'
64'

Dryblował Riyad Mahrez, lecz jego strzał w polu karnym został jednak zablokowany.

2
1
1
1
3
60'

Gol! Strzelił Juan Mata. Świetny strzał z rzutu wolnego nad murem oddał Juan Mata! Piłka wpadła do bramki, Kasper Schmeichel nie zdołał obronić tego uderzenia.

Manchester United
25
22
6
12
12
60'

Będzie rzut wolny dla gości tuż zza pola karnego.

2
2
1
2
2
57'
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marc Albrighton.

2
1
54'

Od razu odpowiedź Manchesteru United! Z 15 metrów strzelał Anthony Martial, przed sobą miał tylko bramkarza, lecz nie zdołał skierować piłki do bramki! To powinien być gol!

1
1
53'

Świetną szansę miał Christian Fuchs! Piłkarz Leicester City strzelał z kilku metrów, lecz trafił prosto w Victora Lindelofa.

52'

Mocny strzał z dystansu oddał Paul Pogba. Piłkę złapał Kasper Schmeichel.

51'

Świetne podanie z głębi pola Pogby. Romelu Lukaku był jednak na spalonym.

1
1
1
47'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nemanja Matić.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

5
1
45'

Doliczone dwie minuty.

3
1
1
44'

Dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Manchesteru United. To była dobra wrzutka, zabrakło jednak strzału na bramkę. Źle pilkę opanował Harry Maguire.

1
1
1
43'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. David de Gea wypiąstkował piłkę.

4
5
1
2
1
40'

Gol! Strzelił Juan Mata. Asystował mu Jesse Lingard. Zagranie w pole karne gospodarzy. Jesse Lingard odegrał piłkę do Maty, a ten z około 14-15 metrów strzelił przy słupku i doprowadził do remisu.

23
15
3
8
13
36'

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich.

5
3
1
2
1
34'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Victor Lindelof.

4
2
1
1
33'

Zawodnicy Leicester City czekają na błąd rywala. Goście natomiast atakują, lecz dobrze w defensywie spisują się gospodarze.

2
2
1
30'

Bardzo niecelny strzał z dystansu oddał Paul Pogba.

3
3
1
5
2
27'

Gol! Strzelił Jamie Vardy. Asystował mu Riyad Mahrez.

Świetne podanie z głębi pola. Następnie dobrze zachował się Riyad Mahrez, a akcję celnym strzałem pewnie wykończył się Jamie Vardy.

29
16
8
12
17
26'

Z około 16 metrów strzelał Riyad Mahrez. David de Gea nie dał się zaskoczyć.

6
2
1
2
2
23'

W polu karnym szukał miejsca do strzału Anthony Martial. Uderzenie zostało jednak zblokowane, a chwilę później piłkę złapał Kasper Schmeichel.

3
3
2
2
2
21'

Gospodarze rozgrywają piłkę na własnej połowie. Nieco spokojniejszy fragment spotkania.

2
2
2
2
2
18'

Po dośrodkowaniu Martiala efektowny strzał oddał Romelu Lukaku. Piłka nie wpadła jednak do bramki.

3
2
2
4
2
16'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Piłka została wybita, a chwilę później złapał ją David de Gea.

7
4
1
1
1
15'

Manchester United szuka okazji na gola. Gra toczy się na połowie Leicester City.

4
2
1
1
2
11'

Świetne prostopadłe podanie w pole karne gospodarzy. Romelu Lukaku nie opanował jednak piłki.

6
4
2
1
1
10'

Ciekawy początek spotkania. Jak na razie jednak więcej strzałów oddają zawodnicy Manchesteru United.

5
4
3
2
2
8'

Kolejny strzał z dystansu. Tym razem przymierzył Paul Pogba, Schmeichel nie dał się zaskoczyć.

5
3
3
2
1
6'

Zanosiło się na groźną akcję Leicester City. Zabrakło jednak dokładnego dogrania przed bramkę gości.

3
2
4
2
2
5'

Efektowny strzał z dystansu oddał Jesse Lingard. Dobrze obronił Kasper Schmeichel.

4
2
2
1
2
2'

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Niecelnie główkował Chris Smalling. Manchester United od początku zdecydowanie ruszył do ofensywy.

4
3
3
4
2
1'

Zza pola karnego strzelał Juan Mata. Uderzenie zostało zablokowane.