21
15
35
89'

Ajjjjjj! Mogło być po meczu, ale w sytuacji oko w oko z bramkarzem Sheridan trafił w słupek.

17
15
17
19
55
87'

Żółtą kartkę otrzymał Cillian Sheridan.

10
10
9
13
43
85'

Dinamo jeszcze próbuje zaskoczyć Jagiellonię, ale nic nie wskazuje na to, żeby im się to udało. Dużo niedokładnosci, mało konkretów.

20
11
10
5
6
82'

Dinamo Batumi. Schodzi: Elguja Grigalashvili. Wchodzi: Otar Martsvaladze.

9
81'

Cillian Sheridan chytrze z 16 metrów, ale jednak trochę zabrakło.

19
12
13
21
15
78'

Dinamo Batumi. Schodzi: Giorgi Kavtaradze. Wchodzi: Mikheil Gorelishvili.

12
76'

Wicemistrz Polski oddał inicjatywę i coraz częściej kotłuje się pod bramką Kelemena.

10
7
11
18
16
75'

Jaroslaw Kvasov wpakował piłkę do polskiej bramki, ale wcześniej zasygnalizowano jego ofsajd.

8
16
13
10
8
74'
16
12
6
7
8
70'

Szybka wymiana krótkich podań przez gospodarzy, ale na nasze szczęście kluczowe zagranie na wolne pole było zbyt mocne.

15
8
8
9
10
68'

Żółtą kartkę otrzymał Taras Romanczuk. Faul przerywający kontrę.

12
12
11
15
21
65'

Dinamo Batumi. Schodzi: Valerian Tevdoradze. Wchodzi: Archil Tvildiani.

Valerian Tevdoradze #10
10
14
14
10
11
65'

Irytuje ta powtarzalność w marnowaniu świetnych okazji. Sheridan wykłada piłkę Novikovasowi, a ten pudłuje z kilku metrów.

8
9
12
12
34
64'

Podobna odległość do bramki i próba Guilherme... tuż obok celu.

18
11
11
12
12
60'

Faul Tomelina 30 metrów przed białostocką bramką. Tevtoradze huknął bardzo mocno, ale wysoko nad poprzeczką.

23
19
11
13
11
58'

Zderzenie Kvasova z Kelemenem. Bramkarz wyraźnie to odczuł.

9
9
14
16
24
56'

Jagiellonia zmarnowała kolejną "setkę". W sytuacji oko w oko z bramkarzem fatalnie przestrzelił Fiodor Cernych.

12
9
10
20
45
54'

Celne uderzenie głową, ale prosto w "koszyczek" Kelemena.

19
29
8
12
11
53'

Postraszyli gospodarze. Dobre zgranie głową i nadbiegający Temuri Szonia uderzył z 10 metrów. Kapitan Dinama nieczysto trafił w piłkę i ta tylko musnęła boczną siatkę.

16
10
16
10
13
51'
26
14
13
11
13
49'

Gol! Strzelił Cillian Sheridan. Asystował mu Ivan Runje.

Nareszcie! Dośrodkowanie z prawej strony i przedłużenie głową. Akcję na dalszym słupku zamknął Sheridan, uderzając mocno w długi róg.

227
121
36
19
26
48'

Ostry wślizg Dato Kvirkvelii mocno odczuł Tomasik. Potrzebna pomoc medyczna.

8
5
6
29
24
46'

Rozpoczynamy drugą połowę.

34
14
9
7
6
45'

Na boisku leżał Góralski, a tymczasem arbiter dolicza do pierwszej połowy 60 sekund.

21
14
12
15
21
42'

Żółtą kartkę otrzymał Valerian Tevdoradze.

20
12
10
15
15
41'

Novikovas sam przed bramkarzem, a obok niego Sheridan. Marny strzał zamiast podania i uderzenia do pustej bramki. Pytamy dlaczego tak?

10
11
13
19
42
40'

Dwa kornery dla gospodarzy wywalczone po akcjach skrzydłami. Runje do spółki z Tomelinem królują jednak w powietrzu.

19
10
9
12
10
38'

Przerwa w grze. Grymas bólu na twarzy Góralskiego, którego kopnięto w piszczel.

13
11
15
22
55
36'

Piłka w siatce Dinama, ale gol nie został uznany. Po strzale głową Runje bramkarz "wypluł" piłkę, którą do bramki skierował Sheridan. Irlandczyk jednak na ofsajdzie.

11
11
14
25
29
32'

Kolejny spalony gospodarzy, ale wysoko ustawiona obrona Jagiellonii igra z ogniem. Tevdoradze wypatrzył podłączającego się prawą flanką Partenadze, ale ten pospieszył się z wyjściem na pozycję.

30
17
11
9
12
30'

Żółtą kartkę otrzymał Jacek Góralski. Taktyczny faul w środku boiska.

20
14
15
24
42
28'

Odważnie w gruzińskie pole karne wbiegł Arvydas Novikovas, ale zatrzymał go zdecydowany wślizg Tarkhnishviliego.

21
16
17
19
23
25'

Jaga powinna prowadzić. "Przebitka" w powietrzu i 3 metry przed bramką znalazł się Taras Romanczuk. Kapitan białostoczan uprzedził Partenadze, ale fatalnie przestrzelił.

20
16
19
35
16
24'

Akcja Tomasika lewą stroną boiska. Obrońca wstrzelił piłkę przed bramkę, ale tam nie było jego kolegów.

13
17
15
12
17
22'

Żółtą kartkę otrzymał Elguja Grigalashvili. Faul na Chomczenowskim

33
16
10
11
16
19'

Dużo przypadku w akcji gospodarzy, ale nagle przed Kelemenem znalazło się dwóch piłkarzy. W Białymstoku odetchnęli, jest sygnalizacja liniowego. Był ofsajd.

23
22
35
13
17
16'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Cillian Sheridan!

Ehh...Mocny strzał w prawy dolny róg, ale świetnie interweniował bramkarz!

41
37
32
73
148
15'

Górlaski przewraca się w polu karnym Dinama! Będzie jedenastka!

70
39
19
16
23
12'

Szonia dośrodkował z prawego skrzydła tuż przed bramkę Jagiellonii, ale w olbrzymim zamieszaniu szybciej połapali sie obrońcy.

12
15
15
12
13
8'

Cillian Sheridan przewrócony 30 metrów przed bramką Dinama. Soczyste uderzenie Chomczenowskiego, ale tylko w mur.

23
17
12
15
19
5'

Sprytne podanie za plecy białostockich obrońców, ale na nasze szczęście Temuri Szonia był na minimalnym spalonym.

25
16
13
10
17
3'

Fiodor Cernych próbował techniczną sztuczką oszukać obrońcę, ale Mirza Partenadze nie dał się nabrać.

13
13
20
11
17
17:34

Wychodzą piłkarze. Za moment startujemy z Ligą Europy w polskim wydaniu.