6
4
5
88'

Mogło być 0:4! Nicklas Barkroth wstrzelił piłkę na środek pola karnego i zamykający to Maciej Gajos trafił w słupek!

19
11
4
5
5
87'

Indywidualna akcja Makuszewskiego i groźny płaski strzał z ostrego kąta. Jovanovski zdołał odbić piłkę do boku.

3
5
4
2
3
85'

Nicklas Barkroth był już sam na sam z Jovanovskim, jednak sędzia odgwizdał spalonego.

4
3
4
6
2
82'

Z dystansu nieźle uderzył Tosevski, piłka nie poleciała jednak w światło bramki.

2
2
2
1
1
80'

Niebezpiecznie w polu karnym Kolejorza, piłka odbiła się od Lasse Nielsena, ostatecznie jednak złapał ją Burić.

5
3
3
2
3
77'

Gol! Strzelił Kamil Jóźwiak. Asystował mu Maciej Makuszewski.

Znakomita kontra Lecha i 0:3! Makuszewski dograł z lewej strony boiska do Jóźwiaka, a ten pokonał Jovanovskiego bardzo pewnym uderzeniem.

75
43
8
2
2
76'

Pelister Bitola. Schodzi: Filip Petrov. Wchodzi: Ivo Trifunovski.

2
75'

Łukasz Trałka minimalnie minął się z piłką po dobrym dośrodkowaniu Barkrotha z rzutu rożnego.

1
1
3
1
2
72'

Lech od razu wyszedł z kontrą i mocno z ostrego kąta strzelił Maciej Makuszewski. Jovanovski odbił piłkę do boku.

4
3
1
1
1
72'

Po krótkim rozegraniu rzutu wolnego celny, ale lekki płaski strzał oddał Ilijoski i Jasmin Burić złapał piłkę.

3
2
2
1
1
70'
68'

Po golu nastąpiła przerwa na uzupełnienie płynów, ale gra już wznowiona.

1
2
2
3
66'

Gol! Strzelił Darko Jevtić. Asystował mu Maciej Makuszewski.

0:2 po świetnej akcji rezerwowych! Spod końcowej linii płasko dośrodkował Makuszewski i mocnym strzałem z 10 metrów piłkę do siatki wpakował Jevtić.

61
29
7
1
2
64'
61'

Zakotłowało się teraz w polu karnym Lecha, na szczęście Jasmin Burić złapał piłkę tuż przed linią bramkową.

1
4
3
60'

Pelister Bitola. Schodzi: Riste Markoski. Wchodzi: Matej Cvetanoski.

Matej Cvetanoski #70
Riste Markoski #21
1
56'

Maciej Makuszewski nie opanował piłki po dośrodkowaniu Barkrotha, a mógł mieć sytuację sam na sam z Jovanovskim.

3
2
1
2
4
54'

Kolejorz stara się teraz uspokoić grę i wymienia podania w środkowej strefie.

10
3
3
4
2
51'

Macedończycy bliscy wyrównania! Ilijoski stanął oko w oko z Buriciem i bramkarz Lecha obronił z najwyższym trudem!

3
5
1
3
48'

Jasmin Burić uprzedził Ilijoskiego. Prostopadłe podanie do napastnika Pelisteru było zbyt mocne.

3
2
1
2
48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
2
46'

Lech. Schodzi: Mario Situm. Wchodzi: Maciej Makuszewski.

46'

Pelister Bitola. Schodzi: Goce Todorovski. Wchodzi: Lucas.

Lucas #19
Goce Todorovski #4
1
2
1
45'

Doliczone 2 minuty.

3
2
2
6
7
43'

Macedończycy nieco podrażnieni, ale z ich ataków nic nie wynika.

4
5
2
2
2
39'

Gol! Strzelił Łukasz Trałka. Asystował mu Radosław Majewski.

Po drugim rzucie rożnym już się udało i Lech prowadzi! Centrował Majewski, a przy słupku główkował Trałka. Jovanovski bez szans.

83
54
19
4
7
39'

Po rzucie rożnym świetnie pod poprzeczkę główkował Lasse Nielsen i Jovanovski obronił z najwyższym trudem!

7
6
2
2
2
35'

Nicki Bille Nielsen szarżował w polu karnym Pelisteru, ale nic nie wskórał. Duńczyk domagał się jeszcze rzutu karnego, jednak arbiter pozostał niewzruszony.

5
3
2
5
6
34'

Znów mamy chaos. Piłka często znajduje się w powietrzu.

4
3
6
1
1
30'

Niegroźnie z rzutu wolnego z 28 metrów uderzył Radosław Majewski i Jovanovski spokojnie złapał piłkę.

4
4
3
4
3
28'

Ależ groźnie pod bramką Lecha! Piłka powędrowała w pole karne z lewego skrzydła, tam próbowało zamykać akcję dwóch zawodników Pelisteru, na szczęście żaden nie zdążył dostawić nogi.

4
4
4
3
10
27'

Mnóstwo niedokładności z obu stron, nudny fragment.

3
2
2
4
7
23'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

5
3
2
2
5
22'

Fatalną stratę na środku pola zaliczył Wołodymyr Kostewycz. Od razu próbował to wykorzystać Ilijoski, jednak został wyprzedzony przez Trałkę i popełnił ostatecznie faul w ofensywie.

1
1
3
1
6
21'

Nie ma wielkich emocji. Lech nie forsuje tempa, a gospodarzom brakuje jakości.

2
3
3
4
9
17'

Maciej Gajos świetnie wypracował sobie pozycję przed polem karnym, po czym oddał potężny strzał. Nie trafił jednak w bramkę.

8
4
1
3
2
16'

Żółtą kartkę otrzymał Riste Markoski. Faulowany Situm.

Pelister Bitola
6
6
4
1
1
12'

Żółtą kartkę otrzymał Jasmin Burić.

Fatalny błąd bramkarza Lecha, w efekcie musiał się on ratować faulem na Ilijoskim tuż przed boczną linią pola karnego.

Lech Poznań
4
3
5
9
7
11'

Mogło być 0:1! Nicklas Barkroth dobrze dośrodkował na środek pola karnego do Bille Nielsena, jednak ten w znakomitej sytuacji nie opanował piłki.

2
6
6
7
6
9'

Macedończycy egzekwowali dwa rzuty rożne. Było gorąco w polu karnym Kolejorza, jednak zabrakło strzału.

2
4
2
3
1
6'

Groźna kontra Pelisteru, ale dośrodkowanie Ilijoskiego z prawego skrzydła nie zakończyło się celnym strzałem.

2
6
2
6'

Lekka przewaga Lecha, poznaniacy nie narzucają jednak szaleńczego tempa.

2
5
5
5
5
2'

Pierwsza szansa Lecha. Płasko z dystansu uderzył Mario Situm, jednak obok słupka.

8
8
5
6
2
2'

Na razie mamy walkę w środku pola. Atmosfera dość piknikowa, bo na trybunach nie ma wielu kibiców.