3
2
1
90'

Anemiczny płaski strzał Rashforda z ostrego kąta. To nie mogło zaskoczyć Butlanda.

6
3
3
5
6
86'

Stoke miało doskonałą okazję na gola honorowego! David de Gea instynktownie obronił mocny strzał Dioufa z 10 metrów, a poprawka rezerwowego gości była już niecelna.

7
5
2
1
1
84'

Po akcji oskrzydlającej efektownie z kilku metrów uderzył Marcus Rashford i na raty obronił Jack Butland.

4
5
3
3
3
83'
ZMIANA

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Scott McTominay.

7
4
2
1
2
80'
ZMIANA
80'
ZMIANA
79'

Czerwone Diabły grają na pełnym luzie, ekipa Stoke pogodzona z porażką.

6
4
1
75'

Warunki atmosferyczne nie sprzyjają, bo nad Old Trafford przechodzi ulewa. Czerwone Diabły mają jednak ochotę na kolejne gole.

4
6
3
1
2
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Anthony Martial.

3:0! Lukaku przyjął piłkę po dograniu Martiala, zwiódł dwóch rywali i nie dał Butlandowi szans płaskim strzałem przy słupku.

24
13
1
1
3
70'
ZMIANA

Stoke. Schodzi: Peter Crouch. Wchodzi: Mame Diouf.

69'

Z okolic linii pola karnego na wiwat strzelił Ramadan Sobhi. Piłka poszybowała w trybuny.

5
6
68'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Stephen Ireland.

5
6
3
2
2
67'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Romelu Lukaku.

Manchester United
2
1
3
5
3
66'

Jack Butland nogą obronił płaskie uderzenie Romelu Lukaku z ostrego kąta.

2
1
1
4
2
65'

Znów podawał Jesse Lingard, znów strzelał Juan Mata, lecz tym razem piłka poleciała nad bramką.

2
1
1
1
5
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jesse Lingard.

4
1
3
4
6
62'

Szybka kontra MU, Jesse Lingard podał do Maty, a ten nieznacznie chybił technicznym strzałem z ostrego kąta.

2
2
1
2
1
59'

Powinno być 3:0, ale Anthony Martial trafił z kilku metrów wprost w Butlanda!

4
1
1
4
7
58'

Zablokowane uderzenie Pogby z ostrego kąta i piłka przeleciała nad poprzeczką.

4
2
2
1
3
54'

Z 18 metrów w sam środek bramki uderzył Romelu Lukaku. Jack Butland złapał piłkę.

2
2
2
2
4
53'

Stoke nie składa broni, próbuje atakować, jednak nie stwarza sytuacji.

3
3
3
2
4
49'

Jack Butland umiejętnie wyszedł z bramki i w ostatniej chwili uprzedził w sytuacji sam na sam Martiala.

1
1
1
3
4
46'
ZMIANA

Stoke. Schodzi: Josh Tymon. Wchodzi: Kevin Wimmer.

5
2
1
1
3
46'

Początek drugiej połowy.

5
4
1
1
1
45+2'

Bardzo groźnie z kilkunastu metrów uderzył Xherdan Shaqiri i David de Gea obronił końcami palców!

11
4
2
1
2
45'

Doliczona 1 minuta.

2
2
1
44'

Po dośrodkowaniu Shaqiriego wyraźnie niecelnie główkował Kurt Zouma.

4
2
42'

Romelu Lukaku mógł mieć stuprocentową sytuację, jednak źle przyjął piłkę na 10. metrze i w ogóle nie oddał strzału.

3
1
2
2
2
38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Paul Pogba.

2:0! Pogba ma drugą asystę. Tym razem wyłożył piłkę przed pole karne do Martiala, a ten huknął niemal w okienko i Butland bez szans.

30
15
3
1
2
36'

Zablokowany płaski strzał Martiala z ostrego kąta.

2
2
2
1
1
34'

W polu karnym Stoke przewrócił się Juan Mata. Rzutu karnego nie ma, zresztą sam Hiszpan wyraźnie dał do zrozumienia sędziemu, że do faulu nie doszło.

6
3
1
29'

Z dystansu celnie, ale lekko strzelił Luke Shaw. Jack Butland musiał to obronić i tak się stało.

3
1
1
3
1
26'

Z dystansu tyleż mocno co niecelnie strzelił Anthony Martial.

4
5
2
3
1
25'

Znów kapitalna okazja Stoke! Po błędzie De Gei Eric-Maxim Choupo-Moting uderzał z kilku metrów na pustą bramkę, lecz po rykoszecie od Jonesa piłka wyszła na rzut rożny!

3
4
3
3
3
21'

Powinno być 1:1! Xherdan Shaqiri doskonale wyłożył piłkę Irelandowi, lecz ten z 13 metrów uderzył obok słupka.

6
6
3
5
3
21'

W odpowiedzi niegroźnie z ostrego kąta strzelił Eric-Maxim Choupo-Moting i piłka w rękach De Gei.

3
5
2
2
3
20'

Z rzutu wolnego z 22 metrów wprost w mur obrońców uderzył Juan Mata.

3
3
2
3
7
16'

Stephen Ireland miał zaskakująco dużo swobody na 15. metrze, ale uderzył obok słupka.

3
5
3
2
3
15'

Po bramce dla Man Utd obraz gry nieco się zmienił. The Potters atakują.

4
3
4
4
5
11'

Efektownie przewrotką uderzył z ostrego kąta Xherdan Shaqiri, jednak dobrze ustawiony David de Gea złapał piłkę.

9
10
5
3
4
9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antonio Valencia. Asystował mu Paul Pogba.

Wiele czasu Czerwone Diabły na otwarcie wyniku nie potrzebowały. Pogba podał do Valencii, a ten trafił do siatki pięknym technicznym strzałem przy dalszym słupku.

42
37
7
8
9
7'

Anthony Martial padł w polu karnym po interwencji Bauera, ale sędzia puścił grę. Kontrowersyjna sytuacja, choć nie można też mówić o stuprocentowym faulu.

5
5
5
4
5
3'

Anthony Martial zagrywał w polu karnym do Lingarda, ale piłka nie dotarła do adresata i akcja nie została zakończona strzałem.