Burnley FC
31' Ben Mee 67' Phil Bardsley 70' Steven Defour
Manchester United
54' Anthony Martial 69' Paul Pogba 76' Nemanja Matić 90+2' Marcus Rashford
0:1

Koniec meczu.

Man Utd. Schodzi: Anthony Martial. Wchodzi: Ander Herrera.

Żółtą kartkę otrzymał Marcus Rashford. Taktyczny faul Anglika.

Pięć minut doliczonych.

Burnley. Schodzi: Ashley Barnes. Wchodzi: Nahki Wells.

Niechlujne podanie Martiala do Lukaku. To mogło być 2:0, gdyby zawodnicy United przyłożyli się do tej akcji.

Dobra akcja Man Utd, Martial ładnie obrócił się z piłką, ale ostatecznie wybito mu futbolówkę.

Burnley. Schodzi: Jeff Hendrick. Wchodzi: Sam Vokes.

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Marcus Rashford.

Teraz Lingard nie zdecydował się na podanie tylko na strzał. Mee dobrze zablokował go.

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Matić. Faulowany Arfield.

Cóż za egoistyczne zachowanie Pogby! Francuz mógł zagrać na czystą pozycję do Lingarda oraz Lukaku, ale zdecydował się na strzał, który został zablokowany.

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Marouane Fellaini.

Żółtą kartkę otrzymał Steven Defour. Trzy kartki w bardzo krótkim czasie.

Żółtą kartkę otrzymał Paul Pogba. Faulowany Cork.

Żółtą kartkę otrzymał Phil Bardsley.

Man Utd nieco cofnął się na własną połowę. Teraz może kontrować rywali.

Mike Dean nie jest w ostatnich minutach ulubieńcem trybun. Kilka stykowych sytuacji nie poszło po myśli Burnley.

Poprzeczka uratowała Manchester United po ładnym strzale Johanna Berga Gudmundssona z rzutu wolnego z 17 metrów!

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Romelu Lukaku. 1:0 dla Man Utd! Belg znalazł podaniem Francuza, który miał dużo miejsca. Wykorzystał to idealnie i piłka po jego strzale z 11 metrów odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki.

Dośrodkowanie Juana Maty z rzutu rożnego i nie było strzału na bramkę.

Spokojne pierwsze fragmenty drugiej odsłony.

Początek drugiej połowy.

Przerwa.

Minuta doliczona.

Piękna akcja Younga, który jednym zwodem minął dwóch rywali, a następnie jego strzał o kilka centymetrów minął słupek rywali.

Smalling dobrze blokował rywala, który na dodatek był na spalonym i sędzia została przerwana.

Brakuje groźnych akcji i przede wszystkim strzałów.

Nieco większa przewaga Man Utd w ostatnich minutach spotkania.

Żółtą kartkę otrzymał Ben Mee. Faulowany Lingard.

Ben Mee oddał strzał głową z pięciu metrów, jednak wyraźnie nad poprzeczką.

Pogba uważa, że był trzymany w polu karnym rywali. Sędzia nie zamierzał dyktować "jedenastki".

Ashley Barnes dobrze się zastawił i wymusił rzut wolny.

59 procent posiadania piłki ma Man Utd.

Indywidualna akcja Martiala, faul Corka, ale gracz Burnley nie dostał żółtej kartki.

Warto dodać, że asystę w meczu WBA zanotował Grzegorz Krychowiak. Tymczasem niewiele ciekawego dzieje się w spotkaniu Burnley - MU.

Dobre podanie Younga w pole karne, ale Pogba miał trudną pozycję i oddał niecelny strzał.

Akcja gospodarzy lewą flanką, ale dośrodkowanie wyszło poza boisko. Od bramki rozpoczął de Gea.

Wyrównany pojedynek od pierwszych minut.

Niecelny strzał głową Tarkowskiego po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. To była całkiem dobra okazja dla Burnley.

Pope pewnie złapał piłkę po lekkim dośrodkowaniu Maty.

Paul Pogba wpadł w pole karne, ale dobrze blokowany nie zdołał dograć piłki.