3
89'

Burnley. Schodzi: Ashley Barnes. Wchodzi: Nahki Wells.

87'

Niechlujne podanie Martiala do Lukaku. To mogło być 2:0, gdyby zawodnicy United przyłożyli się do tej akcji.

1
1
84'

Dobra akcja Man Utd, Martial ładnie obrócił się z piłką, ale ostatecznie wybito mu futbolówkę.

3
2
1
1
3
81'

Burnley. Schodzi: Jeff Hendrick. Wchodzi: Sam Vokes.

80'
79'

Teraz Lingard nie zdecydował się na podanie tylko na strzał. Mee dobrze zablokował go.

2
2
1
1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Matić. Faulowany Arfield.

4
3
1
2
75'

Cóż za egoistyczne zachowanie Pogby! Francuz mógł zagrać na czystą pozycję do Lingarda oraz Lukaku, ale zdecydował się na strzał, który został zablokowany.

1
1
1
3
72'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Marouane Fellaini.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Steven Defour. Trzy kartki w bardzo krótkim czasie.

2
1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Paul Pogba. Faulowany Cork.

1
1
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Phil Bardsley.

3
2
64'

Man Utd nieco cofnął się na własną połowę. Teraz może kontrować rywali.

1
1
61'

Mike Dean nie jest w ostatnich minutach ulubieńcem trybun. Kilka stykowych sytuacji nie poszło po myśli Burnley.

1
1
57'

Poprzeczka uratowała Manchester United po ładnym strzale Johanna Berga Gudmundssona z rzutu wolnego z 17 metrów!

3
2
1
1
2
54'

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Romelu Lukaku. 1:0 dla Man Utd! Belg znalazł podaniem Francuza, który miał dużo miejsca. Wykorzystał to idealnie i piłka po jego strzale z 11 metrów odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki.

25
15
2
4
52'

Dośrodkowanie Juana Maty z rzutu rożnego i nie było strzału na bramkę.

1
1
1
50'

Spokojne pierwsze fragmenty drugiej odsłony.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
45'

Minuta doliczona.

4
3
2
4
2
42'

Piękna akcja Younga, który jednym zwodem minął dwóch rywali, a następnie jego strzał o kilka centymetrów minął słupek rywali.

3
3
2
2
2
40'

Smalling dobrze blokował rywala, który na dodatek był na spalonym i sędzia została przerwana.

3
3
3
2
2
38'

Brakuje groźnych akcji i przede wszystkim strzałów.

3
3
2
2
3
33'

Nieco większa przewaga Man Utd w ostatnich minutach spotkania.

4
3
3
2
2
31'

Żółtą kartkę otrzymał Ben Mee. Faulowany Lingard.

Burnley FC
3
3
2
2
3
28'

Ben Mee oddał strzał głową z pięciu metrów, jednak wyraźnie nad poprzeczką.

4
4
2
2
2
27'

Pogba uważa, że był trzymany w polu karnym rywali. Sędzia nie zamierzał dyktować "jedenastki".

3
2
1
1
1
24'

Ashley Barnes dobrze się zastawił i wymusił rzut wolny.

2
2
1
1
1
21'

59 procent posiadania piłki ma Man Utd.

2
2
1
1
1
20'

Indywidualna akcja Martiala, faul Corka, ale gracz Burnley nie dostał żółtej kartki.

2
2
1
1
1
17'

Warto dodać, że asystę w meczu WBA zanotował Grzegorz Krychowiak. Tymczasem niewiele ciekawego dzieje się w spotkaniu Burnley - MU.

2
4
1
1
1
13'

Dobre podanie Younga w pole karne, ale Pogba miał trudną pozycję i oddał niecelny strzał.

2
3
1
1
1
11'

Akcja gospodarzy lewą flanką, ale dośrodkowanie wyszło poza boisko. Od bramki rozpoczął de Gea.

2
2
1
1
1
8'

Wyrównany pojedynek od pierwszych minut.

2
2
1
1
1
6'

Niecelny strzał głową Tarkowskiego po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. To była całkiem dobra okazja dla Burnley.