1
1
1
90'

Dominic Calvert-Lewin próbował wymusić rzut karny, ale sędzia nie dał się nabrać.

3
1
1
87'

Warto też przypomnieć, że na Goodison Park Arsenal wygrał 5:2.

9
3
3
2
2
85'

Everton już zupełnie odpuścił. Bliżej kolejnego gola jest jednak Arsenal.

6
2
2
2
3
81'

Everton w momencie kiedy się lepiej prezentował to stracił piątą bramkę.

5
5
1
1
1
78'

Everton. Schodzi: Oumar Niasse. Wchodzi: Cenk Tosun.

3
1
2
2
2
75'

Arsenal. Schodzi: Aaron Ramsey. Wchodzi: Jack Wilshere.

5
4
5
3
5
74'

Gol! Strzelił Aaron Ramsey. Asystował mu Henrich Mchitarjan. 5:1! Hat-trick Walijczyka i hat-trick Mchitarjana w asystach! Płaskie dośrodkowanie i niepilnowany Ramsey z 12 metrów zdobył gola.

26
14
10
7
10
72'

Siadło tempo meczu. Arsenal już nie podkręca tempa i przez to Everton ma więcej okazji strzeleckich.

3
3
4
2
3
70'

Arsenal. Schodzi: Petr Cech. Wchodzi: David Ospina.

2
1
6
1
2
68'

Petr Cech siedzi na murawie. Niezbędna będzie zmiana.

1
2
8
2
2
67'

Lepszy fragment Evertonu, który atakuje coraz śmielej.

1
1
1
1
2
64'

Gol! Strzelił Dominic Calvert-Lewin. Asystował mu Cuco Martina. Dośrodkowanie z lewej strony i z kilku metrów Calvert-Lewin popisał się skutecznym strzałem głową.

61'
56'

Kontra Arsenalu. Henrich Mchitarjan oddał lekki strzał lewą nogą, który bez problemu złapał bramkarz.

1
1
1
2
2
53'

Przy strzale Niasse'a ucierpiał Petr Cech. Bramkarz z trudem podniósł się z murawy.

4
2
2
3
52'

Bardzo dobre dośrodkowanie Walcotta i Niasse z pięciu metrów trafił w słupek.

2
2
2
1
5
50'

Żółtą kartkę otrzymał Shkodran Mustafi. Faulowany Bolasie.

1
6
46'

Everton. Schodzi: Michael Keane. Wchodzi: Tom Davies.

4
2
1
1
1
46'

Arsenal. Schodzi: Nacho Monreal. Wchodzi: Sead Kolasinac.

46'

Początek drugiej połowy.

3
2
2
45'

9
6
6
4
3
42'

Przerwa w grze. Xhaka ma problemy zdrowotne.

5
3
5
9
11
40'

SŁUPEK! Monreal trafił w obramowanie bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

5
4
5
5
5
37'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Henrich Mchitarjan. 4:0! Kapitalna akcja dwóch byłych graczy Borussii Dortmund. Idealne podanie w uliczkę, a Gabończyk piękną podcinką pokonał bramkarza. Szkoda tylko, że Aubameyang był na spalonym w momencie podania...

36'

Arsenal znów w ataku pozycyjnym. W końcu z lewej strony dośrodkował Monreal, lecz piłka została wybita.

8
5
3
5
6
32'

Pierre-Emerick Aubameyang otrzymał kapitalne podanie od Oezila. Znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale jego strzał obronił Pickford.

8
9
8
5
5
31'

Arsenal zwolnił swoje akcje i mecz się wyrównał.

5
6
2
4
2
27'

Mustafi ofiarnym wślizgiem zablokował strzał Walcotta. Gdyby nie on to Anglik cieszyłby się z gola.

7
4
3
2
3
24'

Żółtą kartkę otrzymał Laurent Koscielny. Faulowany Niasse.

4
3
3
5
4
22'

Cuco Martina z 14 metrów uderzył obok bramki. Nieczysto trafił w piłkę.

4
3
4
3
2
19'

Gol! Strzelił Aaron Ramsey. Asystował mu Alex Iwobi. 3:0! Niezbyt dobry strzał Ramseya, ponieważ piłka leciała w środek bramki. Otarła się jednak od Mangali i Pickford był już bezradny.

21
17
6
1
3
17'

Płaski strzał Monreala trafił w... Aubameyanga.

5
7
4
4
3
14'

Gol! Strzelił Laurent Koscielny. Asystował mu Shkodran Mustafi. 2:0! Dośrodkowanie z kornera, Mustafi zgrał piłkę głową, a Koscielny z bliska pakuje ją do siatki.

27
13
6
2
3
13'

Pierre-Emerick Aubameyang miał niezłą sytuację, ale jego strzał został przyblokowany. Podawał Ramsey.

2
3
2
3
3
11'

Pewna interwencja Cecha po dośrodkowaniu Kenny'ego.

3
2
1
1
2
10'

Henrich Mchitarjan przymierzył z 20 metrów i piłka przeleciała tuż obok słupka.

3
2
3
2
2
6'

Gol! Strzelił Aaron Ramsey. Asystował mu Henrich Mchitarjan. 1:0 dla Arsenalu! Płaskie dośrodkowanie w pole karne, gdzie z 5 metrów Ramsey bez problemu umieścił piłkę w siatce.