1
1
90'

Gol! Strzelił Sergio Aguero.

5:1! Potężna bomba Aguero i piłka wpadła do siatki, odbijając się jeszcze od wewnętrznej części poprzeczki.

Manchester City
33
8
5
4
6
89'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Harry Maguire.

Leicester City
1
2
85'

Z dystansu wysoko w trybuny uderzył Kevin De Bruyne.

5
2
2
1
83'

Żółtą kartkę za przepychanki otrzymał Aymeric Laporte.

4
2
1
83'

Żółtą kartkę za przepychanki otrzymał Jamie Vardy.

5
3
82'

Manchester City wymienia podania w środku pola. Czwarty stracony gol pozbawił Lisy ochoty na dalszą walkę.

1
1
81'
80'

Man City. Schodzi: Fernandinho. Wchodzi: Phil Foden.

77'

4:1! Koszmarny błąd Schmeichela, który wybił piłkę wprost pod nogi Aguero i już po chwili został przez niego przelobowany.

18
10
4
5
6
77'

Podrywają się goście, ale ich akcjom brakuje wykończenia. Ederson nie ma wiele pracy.

2
2
73'

Żółtą kartkę za faul na Mahrezie otrzymał Ilkay Gundogan.

1
1
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Wilfred Ndidi.

4
4
1
70'

Niezły techniczny strzał oddał Bernardo Silva, Kasper Schmeichel tylko patrzył, ale na jego szczęście piłka nie poleciała w światło bramki.

4
4
66'

Manchester City kontroluje mecz, Lisy nie potrafią groźnie zaatakować.

4
4
1
65'

Man City. Schodzi: Ołeksandr Zinczenko. Wchodzi: Danilo.

62'
62'
58'

Po dośrodkowaniu De Bruyne z rzutu rożnego obok słupka główkował Nicolas Otamendi.

1
1
56'

Rozpędzili się gospodarze i tej straty Leicester już chyba nie odrobi.

3
3
53'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Trzecia asysta De Bruyne i dublet Aguero! Belg dobrze, w tempo zagrał do Argentyńczyka, a ten znów trafił po rękach Schmeichela - tym razem z ostrego kąta.

22
13
3
5
6
51'

Raheem Sterling dostał dobre podanie w polu karnym, jednak wbiegł w największy tłok i strzału już nie oddał.

4
3
2
4
48'

2:1 dla Man City! De Bruyne dograł na środek pola karnego do Aguero, a ten trafił do siatki po rękach Schmeichela. Zawahał się w tej sytuacji Maguire i nie zdołał już przeciąć podania do Argentyńczyka.

21
9
4
5
7
Czy Leicester wywiezie z Etihad Stadium co najmniej remis?
3
2
2
46'

Leicester. Schodzi: Adrien Silva. Wchodzi: Danny Simpson.

46'

Początek drugiej połowy.

2
1
1
45'

Doliczona 1 minuta.

4
3
1
1
1
44'

Goście łatwo poradzili sobie z dośrodkowaniem De Bruyne z rzutu wolnego.

6
3
41'

Teraz mogło być 2:1 dla lidera! Raheem Sterling minął w polu karnym Schmeichela, ale jego strzał z ostrego kąta kapitalnie zablokował Aleksandar Dragović!

2
2
1
40'

Manchester City trochę wytrącony z równowagi. Ma inicjatywę, ale trudno mu złamać obronę Lisów.

2
4
1
36'

Nicolas Otamendi nie zdołał przeciąć dośrodkowania z rzutu wolnego i piłka wylądowała w rękach Schmeichela.

3
5
33'

Schmeichel instynktownie obronił strzał De Bruyne z ostrego kąta.

3
4
32'

Wrzawa na Etihad Stadium, bo w polu karnym gości upadł Raheem Sterling. Sędzia puścił grę.

3
4
29'

Ostra centra Bernardo Silvy z boku pola karnego, jednak świetnie odbił piłkę Schmeichel. Po chwili duński bramkarz zatrzymał strzał Fernandinho z 18 metrów.

7
6
2
25'

Kasper Schmeichel pewnie obronił niezbyt groźne uderzenie Gundogana.

4
4
24'

Gol! Strzelił Jamie Vardy.

Konsternacja na Etihad Stadium! Gospodarze pogubili się na własnej połowie, Laporte był osamotniony w walce z Vardym i napastnik Lisów wpakował piłkę do siatki uderzeniem przy dalszym słupku.

19
12
5
7
11
23'

Teraz Lisy mogły mieć niezłą szansę, jednak z prawego skrzydła nieco za wysoko dośrodkował Marc Albrighton, a z poprawką Chilwella poradzili sobie obrońcy.

5
4
1
21'

Zakotłowało się w polu karnym Leicester, jednak Marc Albrighton zdołał zatrzymać dryblującego Sergio Aguero.

4
4
17'

Kasper Schmeichel z kłopotami odbił piłkę po dośrodkowaniu Sterlinga spod końcowej linii.

7
5
14'

Kilka spokojniejszych minut, The Citizens dają pograć gościom i czyhają na kontry.

7
7
10'

Lisy trochę uporządkowały swoją grę i próbują teraz zaatakować.

5
7
7'

Przerwa w grze, Marc Albrighton ucierpiał w starciu z Gundoganem.

7
5
5'

Rozpędzeni Obywatele chcą szybko podwyższyć wynik i pozbawić Lisy złudzeń. Bardzo mocny początek Manchesteru City.

7
5
1
3'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Zaczęło się błyskawicznie! De Bruyne zagrał sprzed pola karnego do Sterlinga, a ten uciekł Albrightonowi i trafił do siatki z najbliższej odległości.