Sprzed pola karnego metr obok słupka uderzył płasko Sadio Mane.

2
1
77'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Andrew Robertson.

Mane dopiął swego! Senegalczyk zamknął płaską centrę Robertsona z lewej strony pola karnego i pokonał Adriana strzałem z kilku metrów.

17
13
5
4
3
73'

Powinno być 4:1! Alex Oxlade-Chamberlain perfekcyjnie dograł do Sadio Mane, lecz ten w sytuacji sam na sam z Adrianem trafił w słupek!

6
3
2
72'

Tempo spadło, West Ham już raczej pogodzony z porażką.

1
68'

Soczyście z dystansu uderzył Alex Oxlade-Chamberlain i Adrian odbił piłkę do boku.

1
1
66'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego nieznacznie chybił głową James Collins. Piłka spadła na górną siatkę.

1
1
2
1
2
63'

Bardzo otwarty mecz na Anfield. Trwa wymiana ciosów.

2
2
1
1
1
61'

Mohamed Salah mógł skompletować dublet, ale z 10 metrów uderzył zbyt lekko i Adrian na posterunku!

2
4
2
2
2
59'

Gol! Strzelił Michail Antonio. Asystował mu Cheikhou Kouyate.

3:1! Kouyate podał w tempo do Antonio, a ten skierował piłkę do siatki płaskim uderzeniem w długi róg.

9
7
11
8
9
58'
57'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Emre Can.

3:0! Can zagrał za plecy obrońców do Firmino, a Brazylijczyk uprzedził wychodzącego na przedpole Adriana i dopełnił formalności do pustej bramki.

22
14
4
2
2
56'

Roberto Firmino podał prostopadle do Sadio Mane, jednak płaski strzał Senegalczyka obronił Adrian.

1
2
3
4
2
54'

Z ostrego kąta obok słupka uderzył Alex Oxlade-Chamberlain.

1
2
2
2
1
51'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Alex Oxlade-Chamberlain.

Już 2:0 dla The Reds! Oxlade-Chamberlain wykonał ogromną pracę, utrzymał się przy piłce w ogromnym tłoku, a potem upadając podał do Salaha. Egipcjanin uderzył lekko, jednak precyzyjnie przy dalszym słupku i Adrian bez szans.

22
16
3
2
2
47'

Żółtą kartkę za brzydki faul otrzymał Cheikhou Kouyate.

West Ham United
4
1
2
1
1
47'

Początek drugiej połowy.

2
1
2
1
2
45'

Doliczone 2 minuty.

1
1
1
3
1
43'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał James Collins.

2
1
1
1
1
42'

Aktywny Arnautović oddał niezły strzał sprzed pola karnego i Karius wybił piłkę na rzut rożny.

1
1
1
1
2
41'

Marko Arnautović próbował wyjść na czystą pozycję, jednak na skraju pola karnego przegrał pojedynek z Matipem i akcja spaliła na panewce.

1
2
1
1
1
37'

Po objęciu prowadzenia Liverpool gra bardzo pewnie. Trudno Młotom stworzyć jakiekolwiek zagrożenie pod bramką Kariusa.

3
2
2
2
2
34'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Can.

1
1
1
3
1
32'

Znów szansa Liverpoolu! Andrew Robertson dośrodkował do Salaha, jednak ten w asyście obrońcy chybił głową z ostrego kąta.

2
2
1
1
1
32'

Płasko z 17 metrów uderzył Emre Can - obok słupka.

2
2
1
1
1
29'

Gol! Strzelił Emre Can. Asystował mu Mohamed Salah.

1:0 dla Liverpoolu po świetnie rozegranym rzucie rożnym. Centrował Salah, a idealnie przy słupku główkował Can.

25
17
4
3
3
27'

W zamieszaniu w polu karnym The Reds celnie, ale lekko uderzył Manuel Lanzini. To nie mogło sprawić problemów Kariusowi.

2
1
1
1
1
25'

Pablo Zabaleta po profesorsku skasował w polu karnym akcję Sadio Mane.

2
2
2
2
2
24'

Emre Can centrował w pole karne w kierunku Salaha, jednak piłka przeleciała nad głową Egipcjanina i wylądowała w rękach Adriana.

1
2
1
2
1
19'

Po dośrodkowaniu Roberto Firmino z prawego skrzydła wyraźnie nad bramką główkował Sadio Mane.

4
1
1
1
3
16'

Londyńczykom udało się zniwelować przewagę Liverpoolu i teraz to oni mają inicjatywę.

2
1
1
2
2
15'

Kapitalna szansa WHU! Marko Arnautović uderzył lobem z linii pola karnego i trafił w poprzeczkę!

2
2
2
1
3
14'

Teraz kilka chwil, w których West Ham rozgrywał piłkę bliżej bramki Liverpoolu. Na razie jednak Loris Karius nie ma wiele pracy.

1
1
1
1
2
11'

Młoty próbują uspokoić grę, ale na razie radzą sobie słabo.

2
2
1
1
3
7'

Po rzucie rożnym dobrą okazję miał Virgil van Dijk, ale główkował anemicznie i Adrian złapał piłkę.