5
4
6
90'

Telewizyjne powtórki jasno pokazują, że Morata nie był na spalonym w 86. minucie, gdy strzelił bramkę. To powinno być 2:2.

10
7
11
7
17
88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Morata. Faulowany Smalling.

12
5
2
3
6
86'

Piłka w siatce Man Utd po strzale Moraty. Sędzia jednak uznał, że Hiszpan był na spalonym. Kontrowersyjna sytuacja.

11
16
5
10
20
85'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Matić. Doigrał się Serb. Faul w środku boiska.

Manchester United
8
4
3
5
5
83'

Antonio Ruediger miał sobie coś do powiedzenia z Maticiem. Odbyło się jednak bez żółtych kartek.

5
3
4
1
81'
ZMIANA
10
5
2
3
5
80'
ZMIANA

Man Utd. Schodzi: Alexis Sanchez. Wchodzi: Eric Bailly.

8
7
6
2
2
78'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Victor Moses. Wchodzi: Olivier Giroud.

77'

Szybka odpowiedź Chelsea. Willian wpadł w pole karne, ale uderzył zbyt lekko, żeby pokonać de Geę.

6
7
4
6
4
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jesse Lingard. Asystował mu Romelu Lukaku. 2:1 dla MU! Miękkie dośrodkowanie Belga w pole karne, gdzie niepilnowany na ósmym metrze Lingard głową pokonał bramkarza.

48
34
8
20
22
74'

Valencia rozpędzał się prawą flanką, ale faulem zatrzymał go Alonso.

6
6
1
2
3
73'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Valencia. Faulowany Hazard.

10
5
2
4
7
67'

Thibaut Courtois opuszkami palców sparował piłkę po pięknym strzale "nożycami" Lukaku. Korner dla Man Utd nie przyniósł już efektu.

7
4
1
3
8
64'
ZMIANA
61'

To był już dziesiąty strzał Chelsea. Man Utd ma tylko cztery.

10
5
3
7
6
60'

Nie wyszedł strzał Willianowi sprzed pola karnego. Brazylijczyk złapał się za głowę.

8
8
2
2
2
57'

De Gea kiepsko odbił przed siebie strzał Drinkwatera sprzed pola karnego. Wydaje się, że słońce przeszkadza Hiszpanowi.

9
7
2
3
7
55'

Przyblokowany strzał Martiala sprzed pola karnego.

7
3
1
3
2
53'

Strata piłki Sancheza. Chilijczyk nie jest dzisiaj silnym punktem Man Utd.

6
6
5
3
3
50'

Pierwsze fragmenty drugiej połowy to walka w środku boiska.

8
4
1
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

11
9
2
45'

Dwie minuty doliczone.

10
3
2
1
1
44'

Morata tylko musnął piłkę po dośrodkowaniu Williana z rzutu wolnego.

4
5
4
4
1
41'

Alonso już upadając oddał słaby strzał z 16 metrów. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

5
5
3
2
1
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Anthony Martial. 1:1! Gospodarze szybko zaprzeczyli naszemu wpisowi o braku okazji. Kilka podań w samym polu karnym i Lukaku z kilku metrów uderzył nie do obrony.

45
33
8
14
41
38'

Man Utd nie jest w stanie odpowiedzieć groźną akcją.

3
5
2
3
4
35'

Kolejna szansa dla Chelsea. Alonso miał piłkę na słabszej, prawej, nodze i uderzył niecelnie z 13 metrów.

7
6
2
3
4
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Willian. Asystował mu Eden Hazard. 1:0 dla Chelsea! Świetna kontra, w której Hazard bardzo dobrze podał do Williana. Ten z 10 metrów precyzyjnym strzałem pokonał de Geę.

56
43
12
13
35
30'

Żółtą kartkę otrzymał N'Golo Kante. Faulowany Pogba.

5
7
3
4
6
28'

W niezłej sytuacji znalazł się Alexis Sanchez. Chilijczyk był na wprost bramki, ale uderzył bardzo lekko i wprost w golkipera.

4
8
3
4
3
27'

Kilka lepszych minut w wykonaniu Man Utd, ale przekłada się to tylko na tym, że ekipa Mourinho częściej jest na połowie Chelsea.

5
5
2
2
3
23'

Nemanja Matić wybił piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

7
3
3
2
2
21'

Morata miał przed sobą tylko Smallinga, ale nie zdołał przedryblować Anglika.

5
6
4
6
3
18'

Mourinho i Conte uśmiechają się do siebie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jeszcze niedawno obaj panowie byli wrogami numer 1.

6
7
4
1
2
16'

Gra toczy się w środku boiska od dobrych kilku minut.

6
4
4
3
2
13'

Young dwukrotnie przyblokował Mosesa we własnym polu karnym.

8
8
3
4
6
13'

Po bardzo dobrym początku meczu teraz spadło tempo spotkania.

3
4
5
5
2
10'

Thibaut Courtois bez problemu złapał piłkę po dośrodkowaniu Sancheza z rzutu wolnego.

8
4
4
4
4
7'

Początek należy do Chelsea. Man Utd na razie nieco zaskoczony dobrą postawą rywali.