1
3
1
90'

Eden Hazard niemiłosiernie zakręcił obrońcami Burnley, ale jego strzał z obrębu pola karnego został zablokowany.

5
2
3
3
1
87'

Burnley. Schodzi: Aaron Lennon. Wchodzi: Nahki Wells.

87'

Po dośrodkowaniu Mosesa z prawego skrzydła, nad poprzeczką główkował Davide Zappacosta.

3
3
1
82'

Teraz zablokowany mocny strzał Pedro po rzucie rożnym.

2
1
1
2
82'

James Tarkowski zablokował strzał Girouda z ostrego kąta.

1
1
1
1
80'

Chelsea nie oddała gospodarzom inicjatywy. Raczej szuka trzeciego gola, by nie narobić sobie kłopotów w końcówce.

2
1
76'

Burnley jeszcze próbuje atakować, ale liczne długie podania nie trafiają do adresatów.

3
72'

Burnley. Schodzi: Chris Wood. Wchodzi: Sam Vokes.

71'

Chelsea. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Eden Hazard.

69'

Gol! Strzelił Victor Moses. Asystował mu Emerson Palmieri.

Chelsea odzyskała prowadzenie! Po dośrodkowaniu Palmieriego z lewego skrzydła, piłka spadła pod nogi Mosesa i Nigeryjczyk pokonał Pope'a perfekcyjnym płaskim uderzeniem w krótki róg.

18
11
5
6
4
68'

Mocno z 14 metrów uderzył Emerson Palmieri, jednak Nick Pope odbił piłkę.

2
2
64'

Gol! Strzelił Ashley Barnes. Asystował mu Johann Berg Gudmundsson.

1:1! Niecelnie z dystansu uderzył Gudmundsson, ale piłka odbiła się po drodze od Barnesa i wpadła do siatki obok bezradnego Courtoisa.

62'

Nick Pope złapał piłkę po niegroźnym strzale Mosesa z ostrego kąta.

2
60'

James Tarkowski ostro potraktował w powietrzu Girouda i może dziękować sędziemu, że ten nie pokazał mu drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartki.

3
3
2
2
4
59'

Chelsea kontroluje boiskowe wydarzenia, ale dopóki nie strzeli drugiego gola, musi mieć się na baczności.

1
2
1
55'

Nieprawdopodobne! Powinno być 0:2! Alvaro Morata wyszedł sam na sam z Popem, ale huknął tuż obok słupka!

2
1
53'

Gospodarzom nie brakuje chęci, ale na tym się właściwie kończy. Ekipa Seana Dyche'a nie ma argumentów w ofensywie.