2
2
90+4'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Mohamed Elneny. Za odepchnięcie rywala i utrudnianie wznowienia gry.

4
3
3
8
5
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Jack Wilshere. Za prowokacje.

3
2
1
3
5
90+2'

Czerwoną kartkę otrzymał Jack Stephens. Za mocne odepchnięcie rywala.

8
4
3
3
4
90'

Jeszcze 4 minuty gry przed nami.

5
1
2
1
2
90'

Trochę nerwowości. Sędzia musi uspokajać piłkarzy.

2
1
2
1
1
87'

Zablokowany strzał Simsa. Dobrze zachował się Holding.

4
3
3
3
3
85'

Bardzo dobra akcja gości. Strzał z woleja Tadicia, ale Cech przenosi futbolówkę nad poprzeczką.

2
2
2
2
3
81'

Gol! Strzelił Danny Welbeck. Asystował mu Alex Iwobi.

Precyzyjna centra z prawej strony boiska trafia na dalszy słupek, gdzie głową wieńczy wszystko Welbeck.

21
9
10
5
8
80'

Southampton. Schodzi: Shane Long. Wchodzi: Joshua Sims.

1
1
2
1
4
78'

Arsenal powinien prowadzić! Wilshere zgrywa tuż przed bramkę, a stojący dwa metry przed linią bramkową Danny Welbeck fatalnie pudłuje.

2
1
1
2
1
75'

Arsenal. Schodzi: Hector Bellerin. Wchodzi: Rob Holding.

73'

Gol! Strzelił Charlie Austin. Asystował mu Cedric Soares.

Boczny obrońca Świętych wpadł w pole karne i mocno zagrał wzdłuż bramki. To chyba pierwszy kontakt z piłką Austina!

10
7
6
4
6
73'

James Ward-Prowse płasko wstrzelił piłkę w pole karne Arsenalu, ale tam lepsi obrońcy.

1
1
2
1
1
72'
1
2
1
1
2
67'

Wesley Hoedt przetestował Cecha strzałem z 30 metrów.

1
3
1
1
1
64'

Arsenal. Schodzi: Reiss Nelson. Wchodzi: Jack Wilshere.

2
1
1
2
1
63'

Strzał Soaresa z 25 metrów, piłka zmienia kierunek lotu po trąceniu przez Longa. Cieszą się z wyrównania goście, ale liniowy zasygnalizował ofsajd napastnika. Nadal 2:1.

1
1
4
1
1
62'

Shane Long wyskoczył ponad obrońców Arsenalu. Strzał głową przy dalszym słupku, ale Cech kapitalnie broni.

2
6
3
1
1
59'

Wyrównany mecz po przerwie. Piłkarze Southampton jeszcze nie zwiesili głów.

1
1
1
2
3
56'

Mohamed Elneny wybija piłkę z linii bramkowej! Strzelał głową Tadić.

4
3
3
2
3
54'

Ponownie oglądamy bardzo dobry strzał zza pola karnego. Tym razem Cech odbił piłkę uderzoną przez Hoejbjerga.

2
1
1
2
2
52'

Brawa dla McCarthy'ego! Soczysta próba Iwobiego z dystansu, ale bramkarz Świętych pokazał klasę i pięknie obronił.

2
2
1
1
2
50'

Żółtą kartkę otrzymał Hector Bellerin. Faulowany Long.

2
2
2
3
3
47'

Dwie świetne parady McCarthy'ego! Najpierw odbił piłkę po "bombie" Aubameyanga z ostrego kąta, a następnie widowiskowo sparował futbolówkę po nieprzyjemnym strzale Xhaki.

3
1
2
3
3
46'

Początek II połowy.

5
2
2
2
1
45'

Sędzia dolicza 2 minuty.

2
1
1
2
2
44'

Dobra praca w obronie Bertranda. Anglik ofiarnie zablokował dośrodkowanie Bellerina.

2
1
2
2
1
42'

Z 20 metrów uderzył James Ward-Prowse... piłka mija bramkę o dobre 2 metry.

2
4
1
2
1
38'

Przebojowa akcja Welbecka zakończona strzałem zza pola karnego. Piłka odbiła się jeszcze lekkim rykoszetem i zaskoczyła bramkarza.

22
12
6
4
4
37'

Tadić prostopadle do Bertranda, ale wślizgnął się przed niego Bellerin i przerwał akcję.

4
1
2
1
1
35'

Romeu fauluje Welbecka przed polem karnym Świętych. Granit Xhaka uderzył nad murem, ale i nad poprzeczką.

1
1
3
1
2
32'

Calum Chambers złożył się do strzału "nożycami", ale bramkarz łatwo złapał piłkę.

3
3
5
2
2
31'

Przycisnął Arsenal. Kilka kornerów, ale bez konkretnego strzału.

3
3
3
2
2
29'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Danny Welbeck.

Mamy remis! Wreszcie kilka podań na jeden kontakt i od razu zgubione krycie obrońców. Gabończyk strzela już upadając na murawę, a piłka przelatuje obok rąk wybiegajacego z bramki McCarthy'ego.

25'

Podanie na wolne pole do Longa, ale napastnik gości nie miał żadnych szans na dogonienie piłki.

2
2
1
1
3
22'

Z prawej flanki piłkę w pole karne Southampton mocno wstrzelił Hector Bellerin, ale tylko korner.

2
2
1
1
2
20'

61% - 39% w posiadaniu piłki dla gospodarzy, ale za to punktów nie dają. Arsenal stracił gola i nie może się otrząsnąć.

2
2
1
1
2
17'

Gol! Strzelił Shane Long. Asystował mu Cedric Soares.

Dośrodkowanie z prawego skrzydła tuż przed bramkę. Long uprzedził Mustafiego i skierował piłkę w długi róg.

20
11
7
8
13
13'

Kilka minut ataku pozycyjnego Kanonierów, ale wszystko działo się przed polem karnym Southampton. Kończy się to wszystko powrotem odbiorem Longa.

2
1
2
1
1
10'

Długie podanie do szybkiego Aubameyanga, ale na 15. metrze piłkę łapie McCarthy.

2
1
1
1
1
8'

Świetna okazja dla gości! Dusan Tadić wybiegł zza pleców obrońców, wykorzystując złe ustawienie Chambersa. Wyłożenie do Ward-Prowse'a i strzał. Piłka minęła już bramkarza, ale przed linią bramkową zatrzymał ją wracajacy Calum Chambers.

2
1
2
1
1
6'

Wreszcie sforsowali środkową strefę Święci. Dobre zagranie na lewą stronę do Tadicia, ale ten fatalnie przyjmował piłkę.

2
1
1
1
1
3'

Od początku do ataku ruszył Arsenal. Goście mają problem z opuszczeniem własnej połowy.

2
1
2
1
1
14:45

Setny mecz dla Kanonierów rozegra dzisiaj Petr Cech.

4
2
2
1
1
14:45

Southampton to jedna z najgorszych drużyn w lidze. Podopieczni Marka Hughesa ostatni raz dopisali komplet punktów na początku lutego (3:2 z ostatnim w tabeli West Bromwich Albion). Od tamtej pory ich bilans wynosi 0-2-3. Są aktualnie w strefie spadkowej (18. miejsce).

2
1
1
1
1
14:45

Kilka dni temu Arsenal rozegrał świetne spotkanie w Lidze Europy, rozbijając 4:1 CSKA Moskwa. Arsene Wenger daje dzisiaj odpocząć wielu piłkarzom, którzy pracowali na pucharowe zwycięstwo.

4
2
1
1
1
14:45

Sędzią głównym będzie 47-letni Andre Marriner.

2
1
1
1
1
14:27

Witajcie w niedzielne popołudnie. Zapraszamy na relacje z boisk Premier League. Dziś dość ubogo, bo zaplanowano tylko dwa mecze. Oba prześledzimy na żywo. Na pierwszy ogień spotkanie na Emirates Stadium w Londynie - Arsenal gra z Southampton.