Ligue 1: 2. kolejka
13 sie 2017 21:00
90'

Sędzia doliczył zaledwie minuty? Czyżby wkrótce odjeżdżał jego autobus? PKS-em pododbno najszybciej!

14
10
5
2
4
87'

PSG. Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Blaise Matuidi.

10
4
3
2
2
85'

Już chyba niewiele wydarzy się w meczu. PSG syte, Neymar syty. A gospodarze? Oni chcą już do domu!

9
6
2
2
4
82'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Edinson Cavani. Neymar polował na gola i w końcu go zdobył. Najpierw nie wyszedł Brazylijczykowi strzał głową. Po chwili Neymar otrzymał podanie od Cavaniego i z pięciu metrów trafił na 3:0.

Paris Saint-Germain
93
57
21
18
39
82'

Strzał Di Marii broni bramkarz, po chwili poprawka Neymara również padła łupem golkipera.

8
4
2
80'

Guingamp. Schodzi: Marcus Coco. Wchodzi: Ludovic Blas.

3
80'

PSG. Schodzi: Marco Verratti. Wchodzi: Javier Pastore.

79'

Guingamp. Schodzi: Etienne Didot. Wchodzi: Marcus Thuram.

Marcus Thuram #21
5
4
1
1
1
77'

2
76'

Z pola karnego po raz kolejny mocno, ale niecelnie uderzył Cavani.

5
4
1
2
2
74'

Goście nie kwapią się do ataku, gospodarze starają się coś zdziałać, ale ich sukcesem są wywalczone wrzuty z autu.

6
4
2
1
1
71'

Guingamp. Schodzi: Abdoule Camara. Wchodzi: Lebogang Phiri.

2
70'

Gracze Guingamp starają się zagrozić gościom, ale poza przeniesieniem ciężaru gry na połowę PSG niewiele z tego wynika.

5
4
1
1
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Verratti.

8
6
2
3
4
67'

Koronkowa wymiana podań między Neymarem i Kurzawą. Piłkę w polu karnym ostatecznie przejęli gospodarze.

9
5
1
1
1
65'

Kolejne trafienia dla gości są prawdopodobnie kwestią minut. Piłkarze PSG grają na dużym luzie.

9
7
1
1
1
62'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Neymar. Kontra PSG, Neymar kapitalnie dograł do Cavaniego, a ten w sytuacji sam na sam trafil na 0:2.

45
41
6
6
5
62'

Marcus Coco chciał minął rywala, ale w efekcie przewrócił się. Sędzia nakazał grać dalej.

5
4
1
1
1
60'

Bardzo mocny strzał Cavaniego, piłka prawdopodobnie gdzieś jeszcze szybuje.

8
7
1
1
2
57'

Obrońca gospodarzy swoim sabotażem chyba "zabił" mecz dla gospodarzy. Za moment może być mała rzeźnia.

7
7
1
1
1
55'

Z pola karnego uderzał Cavani, bramkarz nogami wybił piłkę.

10
9
1
2
2
52'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Jordan Ikoko. Cóż zrobił Ikoko! Obrońca gospodarzy z kilku metrów chciał podać do bramkarza i uczynił to w taki sposób, że Johnsson nie zdążył z interwencją. Golkiper trącił jedynie w futbolówkę, ale ta odbiła się od słupka i wtoczyla do bramki!

13
51'

Podobnie jak w 1. połowie przeważa PSG, ale niewiele z tego wynika.

7
6
2
6
2
48'

Didot potężnie uderzył sprzed pola karnego, piłka przeleciała tuż obok okienka bramki gości.

11
7
2
1
1
46'

Ikoko ostro potraktował Kurzawę. Po powrocie do domu życiowa partnerka gracza PSG na pewno uwierzy mu, że był na meczu. Ślad pozostanie na pewno.

10
13
5
4
3
46'

Gramy po przerwie.

8
6
1
1
45'

Jeszcze minuta gry przed nami.

9
6
2
2
1
42'

Dopiero w końcówce pierwszej części gracze Guingamp pokazali, że potrafią grać ofensywnie. Kilka razy pod bramką PSG zakotłowało się.

11
3
3
3
6
41'

Groźna wrzutka w pole karne PSG, ale żaden z zawodników gospodarzy nie trącił piłki.

6
3
2
2
8
39'

Najpierw Neymar starał się wymusić rzut karny, a chwilę później Angel di Maria. Panowie, nie ten poziom aktorstwa. To nie "Klan".

23
12
3
4
8
38'

Neymar minął w polu karnym kilku rywali i... wpadł na Kurzawę.

6
12
2
3
5
37'

Cavani z rzutu wolnego uderzy w środek bramki. Bramkarz wybił piłkę na róg.

12
5
6
5
3
35'

Neymar dojrzał Marquinosa, ten świetnie się złożył i głową trafił w poprzeczkę!

16
9
6
5
5
32'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Motta.

5
3
2
3
12
31'

Autobus autorstwa Oresta Lenczyka postawili gospodarze na własnej połowie i nie zamierzają puszczać hamulca ręcznego.

4
2
2
3
10
30'

Sędzia pokazał Marco Verrattiemu, że nie potrzebuje "cennych" rad Włocha.

8
4
3
2
5
27'

Gospodarze niezbyt kwapią się do ataku. Piłkarze Guingamp pozwalają rywalom rozgrywać piłkę i czekają. Tylko na co?

5
3
3
1
2
23'

Gracze PSG nie potrafią zepchnąć rywala w jego pole karne. Uaktywnil się Neymar. Kilka zwodów, kilka przyspieszeń, ale póki co bez konkretów.

10
6
6
4
6
20'

Z ok. 17 metrów uderzył Neymar. Mocny strzał poszybował ponad poprzeczką bramki Guingamp.

15
5
4
3
5
15'

Strzelał Cavani, piłkę odbił bramkarz. Uderzenie z dziesięciu metrów golkiper odbił nogami.

4
3
2
3
7
15'

Pojedynek cały czas toczy się na połowie gospodarzy. Piłkarze PSG nie potrafią jednak znaleźć dziury w obronie Guingamp. Przed momentem uderzał Di Maria, ale trafił w obrońcę.

8
3
2
3
3
11'

Żółtą kartkę za faul na Kurzawie otrzymał Jordan Ikoko.

EA Guingamp
9
5
2
1
4
10'

Zagranie do Daniego Alvesa, ale ten znalazł się na minimalnym spalonym. Gwizdek sędziego o koniec marzeń o golu.

3
1
5
4
2
8'

Spokojne pierwsze minuty. Goście konsekwentnie w ataku, gospodarze z kolei czekają na swoją szansę.

7
3
1
2
5'

Zamieszanie w polu karnym PSG. Alphonse Areola musiał interweniować, a sędzia uznał, że dodatkowo był faulowany przez rywala.

7
3
2
4
1
3'