1
1
1
90'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Thomas Meunier. Rozjechali obronę gości gospodarze. Meunier z prawej strony do Cavaniego, a ten z bliska do pustej bramki na 3:0!

Paris Saint-Germain
20
9
4
2
9
88'

Giovani Lo Celso kapitalnie uderzył sprzed pola karnego, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się bramkarz!

3
1
1
1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Oussama Tannane.

Oussama Tannane #10
AS Saint-Etienne
2
87'

PSG kontroluje przebieg meczu, rywale nie są w stanie zagrozić gospodarzom.

1
2
3
85'

Yuri Berchiche do Cavaniego, ale ten nie doszedł do piłki pięć metrów przed bramką.

1
84'

PSG. Schodzi: Javier Pastore. Wchodzi: Giovani Lo Celso.

84'

PSG. Schodzi: Angel di Maria. Wchodzi: Julian Draxler.

81'

Z dystansu obok bramki przymierzył Javier Pastore.

2
80'

PSG. Schodzi: Layvin Kurzawa. Wchodzi: Yuri Berchiche.

78'

St.Etienne. Schodzi: Romain Hamouma. Wchodzi: Oussama Tannane.

3
76'

Kontra PSG, Di Maria wyszedł sam naprzeciwko bramkarza i... zgubił piłkę!

1
5
1
1
74'

Perrin po dograniu Di Marii omal nie wpakował piłki do własnej bramki. Stephane Ruffier odbił strzał, a poprawka Cavaniego poszybowała w trybuny.

2
3
2
73'

Bamba znowu sam naprzeciwko bramkarza, który ponownie górą!

1
1
1
72'

St.Etienne. Schodzi: Gabriel Silva. Wchodzi: Leo Lacroix.

Leo Lacroix #4
2
2
71'

St. Etienne stara się konstruować akcje, ale przy dobrze dysponowanych gospodarzach niewiele potrafi zdziałać.

1
2
68'

Bamba wyszedł z kontrą, dostał się w okolice pola karnego, ale w dziecinny sposób dał sobie odebrać piłkę.

1
1
66'

Angel di Maria uderzył z rzutu wolnego. Piłka minęła mur i zatrzymała się na słupku!

1
1
1
3
1
65'

St.Etienne. Schodzi: Digbo Maiga. Wchodzi: Vincent Pajot.

1
63'

Bamba uderzył sprzed pola karnego, ale daleko od celu.

3
2
1
2
1
61'

Uaktywniło się AS St. Etienne. Jednak goście nie potrafią poważniej zagrozić bramce gospodarzy.

1
2
2
1
1
58'

PSG stara się atakować głównie lewą stroną. Jednak obrona gości jest czujna.

2
2
2
1
2
54'

PSG prowadzi 2:0 i dominuje na boisku. Kolejne gole dla paryżan są już chyba kwestią czasu.

2
1
3
51'

Gol! Strzelił Thiago Motta. Asystował mu Marquinhos. Neymar dośrodkował z rzutu wolnego, Marquinhos dość przypadkowo zgrał piłkę, a Thiago Motta z kilku metrów uderzył nie do obrony.

22
9
3
2
9
50'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Theophile Catherine.

Kevin Theophile Catherine #2
2
1
49'

Gorąco na murawie. Po faulu na Neymarze doszo do przepychanek.

3
2
1
1
2
46'

Gramy po przerwie.

1
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Presnel Kimpembe.

1
2
1
43'

Gospodarze w końcu przejęli piłkę i oddalili zagrożenie z okolic własnej bramki.

2
1
1
39'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Meunier.

1
1
1
1
2
38'

St. Etienne coraz groźniejsze. PSG zmuszone do obrony skromnego prowadzenia.

2
1
1
2
4
34'

Dośrodkowanie w z rzutu wolnego w pole karne PSG. Alphonse Areola pewnie złapał piłkę.

1
1
1
1
3
31'

Maiga mocno uderzył z ok. 30 metrów, piłka poszybowała pół metra ponad poprzeczką.

3
2
3
1
2
28'

Po stracie gola i kilku minutach szoku St. Etienne w końcu pozbierało się i zaczyna zagrażać PSG. Gospodarze z kolei po bramce grają na większym luzie.

2
1
2
2
3
25'

Kontra gości, sam na sam z bramkarzem znalazł się Bamba. Areola nogą odbił piłkę!

2
2
2
2
1
22'

PSG prowadzii i chce więcej. Gospodarze okopali się pod polem karnym St. Etienne i nie zamierzają się stamtąd ruszać.

1
6
2
1
3
20'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Potężny strzał Urusa! Bramkarz wyczuł strzelca, ale był bez szans. 1:0!

25
19
4
3
5
19'

2
19'

Janko sfaulował w polu karnym Cavaniego. Będzie "jedenastka"!

7
2
15'

Gra przeniosła się w okolice środka pola. Póki co niewiele emocji.

2
2
1
2
12'

Kontra St. Etienne. Maiga dogrywał wzdłuż pola bramkowego do... nikogo.

1
4
1
1
1
12'

Goście po słabym początku starają się być aktywniejsi z przodu. Gospodarze szukają dziury w obronie rywala.

1
1
9'

Sprzed pola karnego prawą nogą uderzył Janko, piłka przeleciała ponad bramką.

3
1
1
3
7'

Kiedy przy piłce jest Neymar momentami atakowany jest nawet przez trzech rywali.

4
1
3
2
2
4'

Od początku gra toczy się na połowie gości. Piłkarze PSG starają się rozmontować defensywę St. Etienne.

3
2
1
1
1
20:30

Obydwa zespoły w pierwszych trzech kolejkach odniosły trzy wygrane. Pojedynek zapowiada się pasjonująco. Czy Neymar zdobędzie kolejnego gola i zaliczy kolejne asysty?