Chytry strzał Joao Moutinho ląduje na górnej siatce.

Świetna szansa przed Falcao, ale strzał głową z ostrego kąta odbił bramkarz.

1
1
88'

AS Monaco rozgrywa piłkę 30 metrów przed bramką przeciwników, ale wygląda to tak, jakby piłkarzom nie zależało na zdobywaniu terenu i stworzeniu zagrożenia.

1
85'

Lewą flanką urwał się Andrea Raggi, ale dogranie na 10. metr przechwycili obrońcy FC Metz.

1
82'
81'

Gol! Strzelił Rony Lopes. Asystował mu Fabinho.

Wygląda, że sprawa punktów jest już rozstrzygnięta. Świetny balans ciała Fabinho i podanie na 3. metr. Rezerwowy Monaco tylko dostawił nogę.

10
5
2
2
2
78'

Monaco stara się utrzymywać piłkę daleko od Subasicia, żeby nie kusić losu.

2
2
1
1
1
75'

Przyjezdni mimo iż grają w dziesięciu jakby poczuli, że nie wszystko jeszcze stracone. Ich nieśmiałe ataki już raz przyniosły gola.

1
1
1
1
2
72'

Gol! Strzelił Ibrahima Niane. Asystował mu Farid Boulaya.

Goście niespodziewanie łapią kontakt! Centra z kornera i bardzo mocny strzał głową Niane przynosi gola na 2:1.

8
71'

Metz. Schodzi: Emmanuel Riviere. Wchodzi: Farid Boulaya.

1
70'

Indywidualne popisy Niane'a przynoszą rzut rożny.

1
1
1
1
1
67'

Gol! Strzelił Rachid Ghezzal. Asystował mu Thomas Lemar.

Jest drugi gol dla gospodarzy. Algierczyk technicznie uderzył z prawego narożnika pola karnego, a piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki.

13
6
1
1
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Raggi. Faulowany Niane.

3
2
2
1
2
63'

Nie pierwszy raz dzisiaj Radamel Falcao "szuka" rzutu karnego. Napastnik był lekko przytrzymywany, ale bez przesady.

1
1
2
1
1
61'

Sidibe do Moutinho, ale zdecydowanie zbyt mocno i Portugalczyk mimo iż dogonił piłkę przed linią końcową to nie miał już siły na solidne dośrodkowanie.

1
1
1
1
1
58'

Dobrze podłączył się do akcji Raggi. Podanie na lewe skrzydło do Lopesa, ale tego umiejętnie wypchnęli obrońcy.

1
1
2
1
1
55'

Monaco. Schodzi: Adama Diakhaby. Wchodzi: Rony Lopes.

1
1
2
1
1
53'

Chytry strzał Lemara obok muru. Świeżo wprowadzony bramkarz Quentin Beunardeau nawet nie drgnął, ale piłka przeleciała minimalnie obok słupka.

1
1
1
1
1
52'

Metz. Schodzi: Jonathan Rivierez. Wchodzi: Quentin Beunardeau.

Jonathan Rivierez #28
2
1
2
1
1
50'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Eiji Kawashima. Bramkarz gości fauluje Diakhaby'ego poza polem karnym i sędzia wyrzuca go z boiska.

6
2
3
1
1
48'

Monaco. Schodzi: Jorge. Wchodzi: Kevin N'Doram.

2
1
1
1
2
46'

Zaczynamy grę po przerwie. Oby była lepsza niż ta w pierwszych 45 minutach. Choć w zasadzie gorzej być już chyba nie może.

2
1
1
1
1
45+2'

Gol! Strzelił Jorge.

Świetne podanie do Falcao, ale ten przegrał pojedynek z japońskim bramkarzem FC Metz. Piłka trafiła jednak do Jorge'a, który kropnął zza pola karnego tuż przy słupku.

AS Monaco
15
7
4
4
4
45'

Pan Mikael Lesage dorzucił do I połowy 2 minuty.

1
1
2
1
1
43'

Centra Lemara i strącenie głową Diakhaby'ego. Fantastycznie broni Eiji Kawashima, ale i tak był spalony.

1
1
1
1
2
41'

Żółtą kartkę otrzymał Moussa Niakhate. Faulowany Sidibe.

4
40'

Wreszcie dobre podanie za plecy obrońców Metz, ale Diakhaby dograł "do nikogo".

1
1
1
1
3
37'

Daleka i wysoka centra Cohade. Kamil Glik zderzył się z interweniującym na przedpolu Subasiciem, a arbiter przerwał grę dopatrując się faulu jednego z gości.

5
4
5
4
6
34'

Kilka minut zupełnie bezproduktywnej gry. Jedni i drudzy zatrudnili swoich bramkarzy do rozgrywania piłki na własnej połowie. Czekamy na zwrot, który ożywi nam ten mecz.

2
1
1
1
2
31'

Posiadanie piłki 71% - 29% na korzyść AS Monaco, a w strzałach 2-1 dla gospodarzy. Tyle tylko, że jeszcze żaden piłkarz nie trafił w bramkę.

2
1
28'

Ponownie domagają się rzutu karnego gospodarze, ale sędzia i tym razem nie reaguje. Radamel Falcao padł w "szesnastce" po kontakcie z Niakhate.

1
3
27'

Dośrodkowanie przed bramkę Metz i piłka trafia w rękę Cohade. Nie było to zamierzone zagranie i arbiter słusznie nie podyktował "jedenastki".

1
1
1
2
24'

Nie mamy zamiaru nikomu mydlić oczu i zachwalać. Za nami niespełna 25 minut koszmarnie nudnej gry.

2
1
21'

Ibrahima Niane niczym rozpędzony pociąg staranował Ghezzala. Pomocnik wyleciał poza boisko, ale sędzia nie przerwał gry.

2
1
1
18'

Kontra gości wyprowadzona prawą stroną przez Niane. Dośrodkowanie w pole karne zablokował jednak Andrea Raggi.

2
1
1
1
15'

Stały fragment dla gospodarzy po faulu Poblete z prawej strony boiska na wysokości pola karnego FC Metz. Centrę Moutinho przecina jednak głową Nolan Roux.

2
1
1
3
12'

Metz. Schodzi: Mathieu Dossevi. Wchodzi: Ibrahima Niane.

Zmiana z konieczności. Skrzydłowy naciągnął mięsień uda.

Mathieu Dossevi #17
1
1
1
2
11'

Mathieu Dossevi łatwo minął Fabinho na prawym skrzydle, ale jego centrę podbił Raggi i Danijel Subasić łatwo złapał piłkę.

3
1
8'

Przerwa w grze. W powietrznym pojedynku z Riviere ucierpiał Rachid Ghezzal. Algierczyk trzyma się za kość krzyżową.

2
1
7'

Piłka u Falcao, a ten zamiast strzelać postanowił dryblować w polu karnym rywali. Zabierał się do tego jakoś tak bez przekonania i nie udało się wywalczyć nawet rzutu rożnego.

1
2
1
2
2
3'

Adama Diakhaby urwał się rywalom na lewej stronie boiska. Mocne wstrzelenie piłki wzdłuż bramki, ale Falcao był spóźniony i mimo ofiarnej próby sięgnięcia piłki wślizgiem, nie dał rady.

1
1'

Chaos w obronie gospodarzy i piłka trafia do Roux. Ten uderzył w kierunku dalszego słupka, ale nie był to czysty strzał.