2
4
88'

Gol! Strzelił Rony Lopes. Asystował mu Stevan Jovetić.

Szał radości na trybunach! Koszmarną stratę przed własnym polem karnym zaliczył Marcelo, Jovetić w tempo podał do Rony'ego Lopesa, a ten wpakował piłkę do siatki płaskim strzałem przy dalszym słupku.

41
20
13
6
5
86'

Ol. Lyon. Schodzi: Memphis Depay. Wchodzi: Myziane Maolida.

3
85'

Zamieszanie w polu karnym Monaco i Jemerson ofiarnie zablokował uderzenie Depaya.

4
4
3
5
3
82'

Olympique nie ma pomysłu na wykorzystanie przewagi liczebnej, a gospodarze to widzą i przejawiają coraz większą ochotę na wygranie tego meczu.

5
4
4
3
3
77'

Memphis Depay zamknął dośrodkowanie z prawej strony boiska i główkował tuż obok słupka. Piłka otarła się jeszcze o boczną siatkę.

4
5
3
3
3
75'
73'

Teraz Anthony Lopes z najwyższym trudem obronił uderzenie Tielemansa pod poprzeczkę!

2
2
2
2
2
69'

To mogła być zabójcza kontra Monaco! Piękny techniczny strzał oddał Rony Lopes i bramkarz Olympique obronił końcami palców!

2
2
2
2
1
68'

Sy złapał piłkę po centrostrzale Fekira z lewej strony pola karnego.

2
3
2
2
1
66'

Z dystansu w niebo uderzył Memphis Depay. Beznadziejna próba.

5
5
6
3
1
64'

Bertrand Traore doszedł do strzału głową, ale spudłował, bo mocno naciskał go Andrea Raggi.

3
3
3
2
2
61'

Sy złapał piłkę po zbyt głębokim dośrodkowaniu Depaya z lewego skrzydła.

3
3
3
2
2
57'

Bardzo dobra płaska centra Rony'ego Lopesa spod końcowej linii, ale strzał Joveticia zablokował Jeremy Morel.

2
2
1
2
3
55'

Monaco. Schodzi: Radamel Falcao. Wchodzi: Stevan Jovetić. Powodem zmiany kontuzja Kolumbijczyka.

53'

Radamel Falcao miał bardzo dobrą okazję w polu karnym, ale uderzył nad poprzeczką.

3
3
3
1
4
52'

Inicjatywa po stronie Olympique. Goście w natarciu.

2
2
2
2
3
49'

Z rzutu wolnego z 22 metrów celnie, ale w sam środek bramki strzelił Nabil Fekir. Sy złapał piłkę.

5
5
5
2
3
46'

Początek drugiej połowy.

5
5
5
5
5
45+3'

Świetną okazję miał Kenny Tete, ale tak długo składał się do strzału z ostrego kąta, że Andrea Raggi do spółki z Sy zdołali go zablokować.

4
2
2
2
3
45'

5
3
4
2
2
45'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Keita Balde. Bezmyślne zachowanie zawodnika Monaco, który ostro sfaulował Mendy'ego. Sędzia nie mógł podjąć innej decyzji.

10
9
12
5
11
43'

Praktycznie każdy strzał w tym meczu kończy się golem. Sytuacji strzeleckich zbyt wiele nie było, mimo to piłka lądowała w siatce już czterokrotnie.

2
2
2
2
2
41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tanguy Ndombele.

2
40'

Żółtą kartkę za odkopnięcie piłki otrzymał Keita Balde.

4
6
5
4
4
36'

Gol! Strzelił Radamel Falcao.

2:2! Lopes obronił płaski strzał Falcao w środek bramki, ale Kolumbijczyk pierwszy dobiegł do piłki i skutecznie dobił.

23
13
8
6
7
35'

Żółtą kartkę otrzymał Ferland Mendy.

Ferland Mendy #22
6
6
35'

Rzut karny dla Monaco! Mendy sfaulował Glika.

13
9
3
2
3
34'

Mistrz Francji wreszcie się przebudził i od kilku minut zdecydowanie atakuje.

4
3
2
2
2
31'

Gol! Strzelił Keita Balde.

Monaco wraca do gry! Obrona gości na zbyt wiele pozwoliła Balde, a ten wpadł w pole karne i pokonał Lopesa mocnym płaskim strzałem w długi róg. Piłka odbiła się jeszcze od wewnętrznej części słupka.

19
11
5
4
4
30'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kenny Tete.

2
2
1
2
1
27'

Gol! Strzelił Bertrand Traore. Asystował mu Ferland Mendy.

Monaco śpi, a goście punktują. Już 0:2! Mendy przedarł się lewym skrzydłem, dośrodkował przed bramkę, zaś tam Traore uprzedził Jemersona i pewnym strzałem pokonał Sy.

Asysta:
11
6
4
7
9
23'

Mnóstwo walki w środku pola, brakuje groźnych strzałów.

2
2
2
2
2
19'

Monaco bardzo wolno zbiera się do ataku, w ogóle pierwsze fragmenty tego meczu nie są porywające, mimo że padł już gol.

2
2
2
2
3
15'

Monaco. Schodzi: Danijel Subasić. Wchodzi: Seydou Sy.

2
2
2
3
3
13'

Subasić musi zejść z boiska, będzie zmiana w bramce Monaco.

2
2
2
2
2
12'

Mamy przerwę, bo Danijel Subasić zderzył się ze słupkiem i musiał skorzystać z pomocy lekarskiej.

3
3
3
6
3
12'

Gol! Strzelił Mariano Diaz.

Cisza na Stade Louis II! Pozornie niegroźnie z dystansu uderzył Diaz, ale piłka odbiła się po drodze od nogi Tielemansa i wpadła do siatki przy słupku. Olympique na prowadzeniu!

11
5
4
6
12
8'

Niezła szansa Monaco, ale uderzający z 16 metrów Joao Moutinho trafił w będącego na spalonym Balde. Gra przerwana.

1
1
7'

Dość wyrównany, ale też chaotyczny początek. Nie ma na razie wielu emocji.

2
2
2
3
3
4'

Koszmarny strzał Fabinho sprzed pola karnego. Piłka poleciała w kierunku bocznej linii boiska.

2
2
2
2
4
1'

Kamil Glik już po dziesięciu sekundach gry popełnił faul ratunkowy na Depayu. Na szczęście dla Polaka obyło się bez kartki.