AS Monaco
43' Rony Lopes 61' Stevan Jovetić 67' Joao Moutinho 90+2' Danijel Subasić
Lille OSC
16' Lebo Mothiba
2:1

Koniec. Monaco przegrywało, ale potrafiło odwrócić losy meczu.

Sędzia jeszcze nie kończy meczu. Już kolejna minuta upłynęła.

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Danijel Subasić.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, głową wysoko ponad bramką uderzył Amadou.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Sprzed pola karnego uderzał Pepe, dwa metry obok słupka.

Monaco. Schodzi: Rony Lopes. Wchodzi: Kevin N'Doram.

Szybka akcja Lille, z pola karnego uderzał Araujo, ale Subasić obronił. Goście wyszli z akcją 3 na 2.

Kopanina w środku pola. Monaco więcej uwagi poświęca obronie, Lille nie potrafi wejść z piłką w pole karne.

Jovetić zaprosił Ie na solowy pojedynek poza stadionem. Wszystko wydarzyło się po ostrym wejściu gracza Lille.

Strzał z woleja Mendesa, po złym wybiciu Glika, piłka jednak nawet nie wyszła na aut po nieczystym uderzeniu.

Toure z piłką w polu karnym Monaco, ale podanie przejęli obrońcy.

Lille. Schodzi: Adama Soumaoro. Wchodzi: Kevin Malcuit.

Optyczna przewaga Lille, z której jednak niewiele wynika. Monaco czeka na zadanie trzeciego, decydującego ciosu.

Monaco. Schodzi: Radamel Falcao. Wchodzi: Rachid Ghezzal.

Lille. Schodzi: Yassine Benzia. Wchodzi: Luiz Araujo.

Lille. Schodzi: Lebo Mothiba. Wchodzi: Fares Bahlouli.

Lille przy piłce, ale Monaco kontroluje sytuacje i pozwala rywalom na wiele. Jednak co najwyżej do okolic pola karnego.

Akcja gości prawą stroną, dośrodkowanie Pepe fatalne, podobne jak gra Lille w ostatnich minutach.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joao Moutinho.

Piłkarze Lille nie potrafią zagrozić Monaco. Gospodarze po objęciu prowadzenia grają na większym luzie.

Gol! Strzelił Stevan Jovetić. Asystował mu Rony Lopes. Jovetić sam na sam z bramkarzem po podaniu z okolic środka pola Lopesa i w sytuacji sam na sam technicznie, ponad interweniującym bramkarzem, trafił na 2:1!

Gra toczy się w środku pola. Obserwujemy niewiele spięć podbramkowych.

Wysokim pressingiem zagrali gospodarze, piłkarzom Lille udało się wyjść cało z opresji.

Po dośrodkowaniu z rogu Falcao głową uderzył w środek bramki.

Subasić musiał wyjść przed pole karne i głową wybić piłkę sprzed szarżującego rywala.

Dynamiczniej gra po przerwie Monaco. Gospodarze dążą do objęcia prowadzenia.

W polu karnym piłkę otrzymał Lemar, mocny strzał poszybował ponad bramką.

Sześć metrów przed bramką Falcao chciał zgrywać piłkę do Joveticia, ale niezbyt precyzyjnie to uczynił. Od bramki Lille.

Wracamy do meczu!

Monaco. Schodzi: Keita Balde. Wchodzi: Stevan Jovetić.

Przerwa. Gra Monaco nie rzuca na kolana, ale mistrzom Francji udało się wyrównać.

Gol! Strzelił Rony Lopes. Niespodziewanie mamy remis. Dalekie dogranie Glika do Balde, ten do Lopesa. Pierwszy strzał "wypluł" bramkarz, dobitka Portugalczyka była już skuteczna! 1:1!

Szybkie wyjście Lille. Maia do Pepe, ale ten na spalonym.

Kolejny strzał z dystansu gości. Uderzał Mothiba, bramkarz z problemami obronił.

Coraz pewniej czuje się Lille na boisku Monaco. Gości z rytmu może wybić już chyba tylko zbliżająca się przerwa.

Monaco nie potrafi odpowiedzieć gościom. Lille jest bardzo zdyscyplinowane i nie popełnia błędów.

Mocny strzał z dystansu oddał Maia, Subasić odbił piłkę.

Kontra Lille, z pola karnego uderzał Pepe, ale Subasić był dobrze ustawiony i obronił.

Dogranie Balde w polu bramkowym przechwycił bramkarz Lille. Monaco stara się odrobić stratę.

Mothiba padł w polu karnym atakowany przez Glika. Sędzia nakazał grać dalej i miał rację.

Gol! Strzelił Lebo Mothiba. Asystował mu Thiago Mendes. Skazywane na pożarcie Lille objęło prowadzenie. Z pola karnego dogrywał Mendes, a nogę do piłki przyłożył Mendes. Złe ustawienie Glika i kolegów. W konsekwencji mamy 0:1!

Joao Moutinho dośrodkował z rzutu wolnego, ale nikt nie trącił piłki i od bramki goście.

Lille w ostatnich minutach dłużej utrzymuje się przy piłce. Monaco wciąż nie kwapi się do zdecydowanego ataku.

Z dystansu Maia, piłka po nodze rywala wysoko ponad bramką.

Wciąż dość anemicznie atakuje Monaco. Gospodarze mają sporo czasu i nie przyspieszają tempa.

Lemar dośrodkował z rzutu wolnego, uderzał Glik, ale niecelnie.

Wolne tempo w pierwszych minutach. Monaco częściej przy piłce, goście skupiają się na defensywie.

Gramy!

Mecz poprowadzi Clement Turpin.

Monaco jest wiceliderem Ligue 1 i ucieka 3. w lidze Olympique Marsylia. Lille walczy o ligowy byt i jest w tabeli na przedostatniej pozycji.