Na prawym skrzydle nieźle poczyna sobie Kylian Mbappe Lottin, który stara się napędzać grę paryżan.

Przestrzelił w niezłej sytuacji Edinson Cavani.

1
1
80'

Gol! Strzelił Pape Moussa Konate. Asystował mu Gael Kakuta.

Szaleństwo w Amiens - 2:2! Gael Kakuta zagrał podanie z głębi pola do Pape Moussy Konate, a ten strzelił gola, mimo (biernej) asysty ze stroby obrońcy PSG, Presnela Kimpembe.

9
6
3
1
79'

Paris Saint-Germain walczy o trzecie trafienie, ale na razie bezskutecznie.

77'

PSG. Schodzi: Thiago Motta. Wchodzi: Adrien Rabiot.

76'

Alphonse Areola złapał piłkę po dośrodkowaniu rywala, a po chwili źle wznowił grę.

1
73'

PSG nie forsuje tempa i spokojnie rozgrywa kolejny atak. Di Maria uderzył nad poprzeczką.

2
70'

Tym razem przyjezdni próbują się przedrzeć pod bramkę Amiens prawą flanką.

68'

PSG znów dzieli i rządzi na boisku, rozgrywając kolejną akcję ofensywną.

1
1
1
66'
64'

Gol! Strzelił Christopher Nkunku. Asystował mu Thiago Motta.

Paris Saint-Germain wygrywa 2:1! Utalentowany Christopher Nkunku popisał się ładnym, technicznym uderzeniem z 17. metra.

10
4
3
3
2
62'

Javier Pastore w łatwy sposób stracił piłkę w kontrze.

1
61'

Od rzutu wolnego rozpocznie ekipa Amiens SC.

59'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Bongani Zungu.

57'

Konate znalazł się na spalonym.

55'

Gael Kakuta uderzał z dystansu, ale został zablokowany.

54'

Posiadanie piłki:

Amiens SC - 31 proc.

Paris Saint-Germain - 69 proc.

2
52'

Giovani Lo Celso minimalnie przestrzelił z dystansu.

2
51'

Piłkarze gospodarzy uwierzyli, że mogą postawić się gościom i poczynają sobie coraz pewniej.

1
1
49'

Podrażnione Paris Saint-Germain ruszyło do ataku, bo chce odzyskać prowadzenie.

2
47'

Gol! Strzelił Pape Moussa Konate. Asystował mu Thomas Monconduit.

Amiens SC dość niespodziewanie doprowadziło do remisu 1:1! Thomas Monconduit zagrał dokładne podanie w pole karne PSG do Pape Moussy Konate, a ten uderzył celnie po długim rogu bramki paryżan.

12
11
3
1
5
46'

Start II połowy konfrontacji w Amiens. Po chwilli celnym strzałem popisał się Konate.

1
44'

Pape Moussa Konate w końcu oddał strzał na bramkę paryżan.

1
1
42'

Angel di Maria uderzył wprost w bramkarza gospodarzy, Regisa Gurtnera. Było blisko gola dla mistrzów Francji.

2
1
2
40'

Paris Saint-Germain miało rzut rożny, ale nic nie wyszło z tej akcji.

2
1
38'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w I połowie potyczki.

1
1
36'

Prosta strata w środku pola mogła się źle skończyć dla paryżan, jednak wciąż bez zmiany wyniku spotkania.

1
1
34'

Christopher Nkunku oddał celny strzał na bramkę strzeżoną przez Regisa  Gurtnera.

1
1
34'

Regis Gurtner przejął piłkę po dośrodkowaniu jednego z zawodników PSG.

1
1
32'

Groźny strzał Javiera Pastore został zablokowany przez rywala.

1
1
30'

Jeden z nielicznych ataków Amiens SC został szybko rozbity przez PSG.

1
1
29'

Paryska drużyna nie zamierza zwalniać tempa i ruszyła z następną akcją ofensywną.

1
1
1
26'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Javier Pastore.

Paris Saint-Germain w końcu dopięło swego i prowadzi 1:0! Javier Pastore zagrał świetne, prostopadłe podanie do Edinsona Cavaniego, a ten pewnym strzałem po ziemi pokonał Regisa  Gurtnera.

Paris Saint-Germain
17
11
3
3
3
24'

Zespół z Paryża ma ogromną przewagę optyczą, lecz na razie nic z tego nie wynika.

3
1
1
22'

Paryżanie ciągle biją głową w mur, bo nie mogą przechytrzyć obrońców Amiens SC.

4
2
1
1
1
17'

Mistrz Francji dąży do zdobycia bramki, ale na razie nie może przedrzeć się przez zasieki obronne gospodarzy.

4
2
1
1
1
15'

Pape Moussa Konate został złapany w pułapkę ofsajdową.

2
1
1
14'

Amiens SC - 17 proc.

Paris Saint-Germain - 83 proc.

5
3
1
11'

Pape Moussa Konate znalazł się na pozycji spalonej.

3
1
1
1
10'

Pape Moussa Konate szarżował na lewym skrzydle, ale piłka po jego dośrodkowaniu została wybita z pola karnego przyjezdnych.

3
2
1
8'

Ekipa z Paryża spokojnie buduje atak pozycyjny.

3
3
6'

PSG stara się przyspieszyć. Aktywny jest Angel di Maria, który oddał niecelny strzał na bramkę rywala.

3
2
1
1
4'

Gospodarze próbowali wyjść z szybką kontrą, ale błyskawicznie zostali zastopowani.

3
3
3'

Regis Gurtner złapał piłkę i szybko zainicjował akcję swojego zespołu.

3
2
1
2
6
1'

Od środka boiska konfrontację rozpoczęli goście. Alphonse Areola po chwili popisał się skuteczną obroną.