Doliczone 3 minuty.

3
3
88'

Frank Adu Kwame zbiegł ze skrzydła do środka. Nie zakończył swojego rajdu celnym uderzeniem, ale przynajmniej oddalił grę od własnego pola karnego.

1
84'

Takimi zagraniami jak przed momentem nie zaskoczy się Łukasza Sapeli. Bramkarz Miedzi Legnica rozpoczął spotkanie od niepewnego chwytu, ale błyskawicznie wrócił do równowagi i aktualnie pomaga drużynie pozostać na prowadzeniu.

1
1
1
80'

Łukasz Sapela i Tomislav Bozić zrozumieli się bez słów i całe zamieszanie wyjaśnił doświadczony bramkarz. Do końca regulaminowego czasu pozostało 10 minut.

1
1
1
2
1
77'

Mniej niż kwadrans pozostał opolanom na doprowadzenie do remisu. Nie stwarzali wielu sytuacji podbramkowych w drugiej połowie i słyszą naprawdę ostatni dzwonek, żeby zacząć to robić.

70'

Odra Opole. Schodzi: Mateusz Peroński. Wchodzi: Tomasz Wepa.

wchodzi Wchodzi
Tomasz Wepa #6
schodzi Schodzi
70'

Gol! Strzelił Mateusz Piątkowski.

Idzie za ciosem napastnik Miedzi Legnica! Pierwszy mecz w nowym klubie i od razu dwa gole. Mateusz Piątkowski obrócił się z futbolówką i zaskoczył swoim uderzeniem Mateusza Kuchtę.

12
4
2
5
4
65'

Marquitos trafił w głowę przeciwnika swoim dośrodkowaniem. Brakuje nieco sytuacji podbramkowych w drugiej połowie.

63'

Nic dobrego dla legniczan nie wynikło z oddania inicjatywy przeciwnikowi przed przerwą, dlatego po powrocie z szatni starają się ponownie dyktować warunki na murawie.

61'

Łukasz Sapela stracił na moment orientację w terenie i miał szczęście, że blisko stał Frank Adu Kwame. Piłkarz rodem z Afryki pomógł swojemu bramkarzowi.

57'

Fabian Piasecki strzelił już w tym sezonie dublet i ma ochotę na powtórzenie swojego wyczynu. Dwie akcje napastnika Miedzi Legnica. Za pierwszym razem zatrzymał go defensor, a za drugim sędzia asystent.

54'

Łukasz Winiarczyk był sprytniejszy od zawodników Miedzi, jednak zamiast wyekspediował piłkę w okolicę koła środkowego, sprokurował korner.

51'

Żółtą kartkę za przerwanie faulem kontataku Miedzi otrzymał Mateusz Peroński.

52'

Delegacja z Opola w Legnicy!

1
1
1
50'

Mateusz Piątkowski wybrał się w boczny sektor boiska i zrobił miejsce któremuś z kompanów w polu karnym. Nikt tam nie wbiegł, a na domiar złego dośrodkowanie byłego napastnika Dolcanu Ząbki pozostawiało sporo do życzenia.

1
47'

Omar Santana niebezpiecznie zaatakował przeciwnika. Paweł Pskit był blisko całej sytuacji i nie zdecydował się na pokazanie kartki pomocnikowi Miedzi Legnica.