Z rzutu wolnego ponad bramką uderzył Grzelak.

Remis nikogo nie satysfakcjonuje. W środku pola trwa zacięta walka.

1
1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Wojciechowski. Zawodnik Ruchu wściekły na sędziego, który co chwilę podejmuje w jego opinii błędne decyzje,

3
2
1
2
2
74'
74'

Majewski uderzał głową, metr obok bramki.

3
2
1
1
1
69'

Chojniczanka od dłuższego czasu na połowie Ruchu, który nie potrafi przedostać się pod pole karne gości.

1
1
1
1
1
64'
63'

Bogusz huknął pod poprzeczkę z ok. 17 metrów, Janukiewicz na róg!

1
1
1
1
1
61'
1
1
1
1
1
60'

Płaski strzal z dystansu Danielewicza obronił Hrdlicka.

1
1
58'

Zawistowski uderzył z rzutu wolnego z ok. 19 metrów tuż ponad bramką!

1
1
2
1
1
55'

Ruch przeniósł ciężar gry pod bramkę gości, którz zamierzają kontrować chorzowian.

53'

Po rzucie wolnym i zgraniu piłki z kilku metrów przestrzelił Lisowski. Powinno być 1:2!

1
1
1
1
49'

Spokojny początek drugiej części, dłużej przy piłce utrzymują się goście.

1
46'

Gramy po przerwie.

1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
42'

Po okresie chaosu w środka pola zaatakował Ruch. Dogrywał Hołownia, Majewski trącił piłkę, ale pomylił się o metr.

1
1
1
1
1
39'

Żółtą kartkę otrzymał Bojan Marković. Nie miał litości dla gracza Ruchu sędzia. To drugi faul stopera.

Ruch Chorzów
2
1
1
1
1
38'

Cóż wyczynia arbiter liniowy? Zawodnik Ruchu faulowany, a arbiter pokazał spalonego.

1
1
2
1
37'

Po rogu główkował Sloma, a Markoviciovi zabrakło centymetrów, aby wbić piłkę do siatki.

2
2
1
1
35'

Wojciech Lisowski już na boisku. Zawodnik wrócił z zatamowanym krwotokiem z nosa.

1
1
34'

Piłkarz gości ucierpiał pod bramką Ruchu i... położył się na murawie. Boli go nos, albo inna część twarzy.

1
1
34'

Mocno z dystansu Ryczkowski, Hrdlicka wybił pilkę na róg.

1
1
1
1
1
31'

Wybita piłka obiła dach trybuny głównej. Niezbyt często spotykany obrazek przy Cichej.

1
30'

Mocny strzał z ok. 16 metrów Mikołajczaka na raty obronił Hrdlicka. Piłka leciała po poprzeczkę.

1
28'

Z dystansu uderzał Bogusz, słabo i bardzo niecelnie.

2
1
1
1
1
25'

Jeden z obrońców gości źle przyjmował piłkę i zagrał ręką. Sedzia uznał, że błąd techniczny nie kwalifikuje się na podyktowanie karnego.

2
1
1
1
24'

Ależ okazję zmarnował Słoma po podaniu Kowalskiego. Pomocnik zamiast uderzać z siedmiu metrów przyjmował piłkę i został zablokowany!

2
1
1
22'

Gra się wyrównała, mecz toczy się w środku pola. Zdaniem jednych to kopanina, zdaniem drugich walka o środek boiska.

2
2
1
17'

Chojniczanka chce pójść za ciosem. Ruch po stracie gola nie potrafi wyjść z własnej połowy.

5
2
1
15'

Z woleja z dystansu uderzył Bąk, metr obok bramki. Hrdliczki.

1
1
2
14'

Gol! Strzelił Adam Ryczkowski. Krymina w defensywie Ruchu. Po rzucie wolnym obrońcy wybili piłkę wprost pod nogi Ryczkowskiego, a ten z dziesięciu metrów uderzy nie do obrony! 1:1!

Chojniczanka Chojnice
14
5
4
6
6
10'

Gol! Strzelił Mateusz Majewski. Asystował mu Jakub Kowalski. Kowalski urwał się prawą stroną i dośrodkował wprost na nogę Majewskiego! 1:0!

12
7
4
4
11
9'

Lisowski sfaulował Kowalskiego, ale sędzia nie ukarał go kartką.

2
7'

Po przewadze Ruchu mecz wyrównał się. Chojniczanka rozgrywa piłkę.

1
3'

Po rogu dla Ruchu zamieszanie na przedpolu, ale Janukiewicz ostatecznie złapał piłkę. Po chwili, po drugiej stronie, głową niecelnie uderzył Mikołajczak.